Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Grigori Tustanovski

Maakler

   5558 1365    grigori@raid.ee

Kas sa tead kedagi, kes soovib
müüa, osta või üürida kinnisvara?
Soovita mind temale!

——————————

Вы знаете кого-то, кто хотел бы
купить, продать или арендовать недвижимость?
Рекомендуйте ему меня!

Tube Pindala Hind

Olen sündinud Tallinnas. Lõpetasin Tallinna Humanitaargümnaasiumi ja õppisin Tallinna Ülikoolis õigusteaduse erialal, kus läbisin oma esimese kinnisvaramaakleri koolituse.

Alustasin kinnisvaraalast tööd pika ajaloo ja hea mainega Raid & Ko kinnisvarabüroos. Töötan sõbralikus ja targas meeskonnas, pidevalt lihvides enda oskusi ning täiendades teadmisi. Vaba aja veedan peamiselt perekonna seltsis. Minu hobideks on muusika ja reisimine.

Mulle väga meeldib kohtuda ja suhelda erinevate inimestega ning ma olen valmis aktiivselt tegutsema, leidmaks sobiv lahendus just Teile! Olen avatud uutele väljakutsetele ja ootan uusi pakkumisi!

Olen Teie nõuandja ja abistaja tehingu tegemisel päris algusest kuni võiduka lõpuni. Võtke minuga ühendust või soovitage mind oma tuttavatele! Iga kinnisvaraobjekt on unikaalne ja iga klient on minu jaoks tähtis. Koos saavutame edu!

"Kiidan väga maakler Grigori Tustanovskit ! Kiire tehing ja täpne asjaajamine."

Kai Catherine

"Koostöö maakler Grigoriga oli väga meeldiv ja korrektne. Ta oli igati abivalmis ja vastutulelik ning hoolitses mõlema poole, nii müüja kui ostja, heaolu eest!"

Erik Öösalu

"Очень довольна сотрудничеством с Григорием. Внимателен, быстро находил самые лучшие варианты и купли и продажи квариры. Честен и доброжелателен."

Ниина Стасевич