Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Janne Oja

maakler
eesti viipekeele oskus

   5302 1148    janne@raid.ee

Töötan kinnisvaramaaklerina Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroos. Juhul kui Sinul endal või Sinu tuttaval on soov osta, müüa, üürida korterit või maja, siis soovita mind Temale! Ma saan aidata​ kodu vahetamisel!

Tube Pindala Hind

Olen sündinud Tallinnas. Mind tõi kinnisvara juurde omale korteri otsimine. Kodu leidmine oli oodatust pikemaajaline protsess, kuid sain aru, et kogetu pakub mulle enamat huvi. Õpin praegu ülikoolis Kinnisvara Korrashoiu erialal.

Olen positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik, usaldusväärne ja aus. Olen puuetega inimestega kokku puutunud ning valdan viipekeelt. Oma töös lähtun kliendi vajadusest ja soovidest.

Oma vaba aja kulutan hobidele fotograafia, matkamisele.

Minu moto – ükskõik mida teed, tee hästi!

Lugupidamisega,
Janne Oja

Vaata ka tutvustavat videoklippi https://videoportaal.ead.ee/video-detail/2636

"Kirjutan teile seoses Janne Oja suurepärase maakleritöö asjus. Minu naine on kurt ja minul endal omakorda polnud piisavalt oskusi kinnisvara osas. Soovisime oma korteri kiirelt ära müüa kuna suurem poiss läks selle aasta septembris kooli. Andsime oma kinnisvarale omaniku leidmise Janne hoolde kuna minu naine soovis samuti olla kursis asjade arengu ja olukorraga. Janne ja mu naise vahel oli suurepärane klapp ja kõik asjad said kenasti Janne poolt viipekeeles ära selgitatud. Meid hämmastas huvitatute hulk. Vähese ajaga oli meil laual mitu erinevat pakkumist erinevatelt huvilistelt. Janne oskas anda erakordselt head nõu hinna kujundamise osas. Me ei saanud olla nõus liiga odava pakkumisega ega minna ka liiga ahneks. Tänu Janne Oja suurepärasele hinnapoliitika paika seadistamisele õnnestus meil leida uue omanikuga sobiv kompromiss ja hind. Kuna meil oli kiire, siis arvan, et pigistasime antud olukorrast koos Janne abiga välja maksimumi. Nüüd oleme peagi kolimas juba uude koju. Sissemakse saime suuremas osas vana kodu müügist. Aitäh Jannele kõige eest. Vahva, tore ja asjalik kaunitar on ta. Hoidke teda. Kallim kui kinnisvara teie firmale kohe kindlasti!"

Erik