Raid & Ko OÜ   |     Villardi 19-22 Tallinn 10136 (kaart)   |     +372 627 2080   |     raid@raid.ee Swedbank EE362200221011355484
Raid & Ko OÜ   Villardi 19-22 Tallinn 10136 (kaart)   +372 627 2080   raid@raid.ee Swedbank EE362200221011355484

Saada soov


Kui soovid osta, müüa või üürida kinnisvara, siis saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Inimesed


Andree Raid

Tegevjuht

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler

2017 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler

2017 Aasta maakler V koht 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kristiina Gerassimova

Maakler

2017 Aasta maakler III koht 

  521 9871

  kristiina@raid.ee

Grigori Tustanovski

Maakler

 

  5558 1365

  grigori@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler

2017 Aasta maakler II koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Eduard Danilov

Maakler

 

  5682 6729

  eduard@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Erik Poll

Maakler

 

  5696 6622

  erik@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler

2017 Aasta maakler IV koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Tarmo Pihkanen

Maakler

 

  5613 1753

  tarmo@raid.ee

Stella Lange

Maakler

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Eliis Aunap

Maakler

 

  5840 7863

  eliis@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee