Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Kristiina Gerassimova

Maakler
2017 Aasta maakler III koht

   521 9871    kristiina@raid.ee

“Kristiina seisab seal, kus professionaalne hool ja asjatundlikus kokku saavad. Sündinud hoolest ja kasvanud asjatundlikuks. Kristiinas on võimekus pühenduda ja teha tööd parima lahenduse leidmise nimel. Tal nagu polekski muresid, ainult lahendused. Lahendused, mis saavad lennukuse loomerõõmust. Mis teeb Kristiina poolt pakutava maakleriteenuse eriliselt huvipakkuvaks on tema võimekus olla hinnatud kõigi lepinguosaliste poolt. Kristiina usub oma võimekusse, hindab usaldust ja pakub mõistlikke lahendusi. Kristiina juhib protsesse, sest suudab mõista nende olemust.”

Andrus Öövel

Tube Pindala Hind

Milleks kinnisvaramaakler?

Kinnisvaramaakleri eelised:
− objektiivne ning kogemustele tuginev hinnang
− lai auditoorium
(oma kliendibaas, sissetöötatud reklaamkanalid, meetodid jms)
− teadmised turu-suundadest
− teadmised reaalsetest tehingute hindadest
− teadmised ja kogemused kinnisvaraturu analüüsist
− koostöö teiste kinnisvaravahendajatega
− töökoosolekud
− juriidiliselt vettpidavad kirjalikud kokkulepped
− igakülgne tugi kinnisvaratehingute tegemisel
− ajaline kokkuhoid
Tihti küsitakse milleks maakler? Tänapäeval on olemas enamusel vahendid ja teadmised kuulutamiseks, fotode tegemiseks jne. Pealegi on täitsa tore müüa näiteks iseenese kodu ja otsida uut. Kuid sageli unustatakse, et luues kuulutuse kinnisvaraportaali, sisenetakse turule. Turule, kus paljud pakuvad sarnaseid „kirsse, õunu ja ploome“. Turule, kus kaubeldakse, kombitakse piire, tehakse erinevaid pakkumisi. See on tavaline turg, kus inimesed ostavad-müüvad-vahetavad.
Igal üksikul turul osalejal on oma eesmärk – kes tahab investeerida, kes tahab kaubast lihtsalt lahti saada, kes otsib head vahetuskaupa jne. Kuidas teada, kas ma teen parima tehingu? Kas minule pakutav on see kõige parem?
Juhul kui Sa oled hea müügimees, tunned kinnisvaraturugu, siis suure tõenäosusega tead ka vastuseid. Juhul kui Sa ei ole „müügiinimene“ või pole kindel oma teadmistes turu olukorrast, siis parem tee koostööd kinnisvaramaakleriga.
Kinnisvaramaaklerit võib osalt võrrelda fotograafiga. Enamusel inimestest on olemas väga hea või isegi natukene parem fototehnika. Pilte saab teha igal sammul, jagada internetis, lasta paberile jne. Ometi kaasab enamus inimesi elu tähtsündmusteks professionaali.
Peale selle, et professionaalil on kogemused, teadmised, oskused teha see kõige parem foto, on tal ka „silma“. Kinnisvaramaakleri „silmaks“ on vaist. Samamoodi nagu ei saa ära anda professionaalset „silma“, ei saa ära anda „vaistu“.
Ole teadlik – valides endale kinnisvaramaaklerit, veendu, et tal on Sinu objekti jaoks aega. Kinnisvaramaakleriga koostööd alustades selgita talle enda ootusi ja võimalusi nii täpselt kui vähegi saad. Siis on garanteeritud Sinu ootustele vastav tulemus.
Edukate kohtumisteni!
Kristiina Gerassimova

"Olen varasemalt ka tööalaselt kokku puutunud maakleritega, seni on olnud küllalt negatiivne eelarvamus maaklerite suhtes. Nüüd kodu vahetades puutusin kokku Kristiinaga. Kristiina on kompetentne, kohusetundlik, abivalmis ja meeldiv maakler. Jäin väga rahule ning soovitan kindlasti oma sõpradele."

Natalja

"Täname Sind tõhusa koostöö ees. Loodame, et see jätkub viljakalt ka edaspidi. Sinu korraldatud info- ja teabevahetus on produktiivne ja kiire. Võtad arvesse tehingutes osalevate poolte ootused ja soovid. Tõhusalt jaotad aega ning kalkuleerid mugavamat ja kiiremat teekonda. Väljendan oma tänu tõstes esile Sinu isiklike ja professionaalseid omadusi."

Liisi ja Maria

"Kristiina was a very big help in our moving process and she knew what we wanted even before we did. She is a lovely person with a lot of skill and she was determined to find us a home."

Maiju and Joonas

"I recently sold and then bought a flat in Tallinn. Kristiina was connected with both negotiations. She was extremely thorough in her research , always kept me informed of any developments, and her advice was invaluable as I do not have an up -to- date knowledge of the real estate market in Estonia. Of course her ability to converse in English is an added plus. She is an intelligent person and has a very pleasant personality. Iwould recommend her to any client looking for a property whether in Tallinn or further a field in Estonia."

Maimu Goundar

"Tänan abi eest kesklinna korteri müümisel. Tänu teile läks kogu asjaajamine väga ladusalt ning seda eelkõige tänu teie ekspertiisile ja professionaalsusele."

Priit Sepp

"Maakler Kristiina Gerassimova oli meile abiks sobiva korteri otsimisel ja ostmisel. Kuna me ise pidevalt Eestis ei ela, suhtlesime esialgu kuude kaupa e-posti teel ning võrdlesime-kommenteerisime müügiturul väljavalitud pakkumisi, andsime vastastikku tihedat tagasisidet. Kristiina hinnangud, soovitused ja hoiatused olid meie jaoks väga informatiivsed ja väärtuslikud. Kristiina andis meile tunde, et meid toetab Tallinnas üks väga kompetentne, objektiivne ja usaldusväärne partner. Kristiina ei sunni ega kiirusta, ta võtab kliendi jaoks aega. Aga ta oskab ka kiirelt ja sihikindlalt protsesse juhtida. Sellest momendist alates, kui me sobiva korteri leidsime, koordineeris Kristiina täpselt ja ratsionaalselt lepingupartnerite soove ning suunas oskuslikult asjade juriidilist käiku kuni ostulepingu sõlmimise/ korteri üleandmiseni. Me õppisime Kristiinat tundma kui sümpaatset, tasakaalukat ja südamlikku inimest, kellel on maaklerina lai teadmiste taust, hea intuitsioon ja väga meeldiv töö metoodika."

Terje ja Peter

"Olen väga rahul maakler Kristiina Gerassimova tööga ja sooviksin lisada oma tänusõnad."

Helgi Rand