Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/242

Loodetuule tee

Harjumaa, Harku vald, Türisalu küla

Armas päikesepüüdja!

Hind: 87 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 3
Krundi pindala: 984.0 m2
Ehitusaasta: 2014
ID: www.raid.ee/242

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri teised objektid

Müüa armas ja erilise arhitektuuriga maja Türisalus. Maja nimetatakse „päikesepüüdjaks”, kuna on teadlikult ja läbimõeldult ehitatud selliselt, et sinna paistab nii hommiku, lõuna, kui ka õhtupäike. Ka maja planeering on hästi läbi mõeldud - igast ruutmeetrist on võetud maksimum ning sellest tulenevalt on küttekulud väga madalad. Maja ehitamisel on kasutatud ainult looduslikke ja loodussõbralikke materjale. Majas elatakse aastaringselt.

Maja on ehitatud postvundamendile, mis on töödeldud spetsiaalse immutusvahendiga. Põrandad, lagi ja seinad on soojustatud polüretaaniga. Polüretaanvaht on ökoloogiline soojustusmaterjal, mis parandab siseõhu kvaliteeti, kuna ei tolma ega eralda mürgiseid aineid. Põrandad on valmistatud kaunist 5 cm paksusest põrandalauast ning on õlitatud. Katusel bituumensindel.

Maja esimene korrus on avatud planeeringuga. Krooniks on kaunis aatrium, mille aknad ulatuvad teisele korrusele. Esimesel korrusel on avatud elutuba-köök ning wc ja vannituba.

Maja teisel korrusel on trepihall, kust avaneb vaade esimese korruse elutuppa, ja kaks magamistuba.

Maja on võimalik laiendada, olemas on juurdeehituse eskiisprojekt ning vajadusel ka ehitaja.

Krunt on kõrghaljastusega ning seda kaunistavad kaunid põlismännid ning kadakad.

Maanteeni ja bussipeatuseni ~200 m, bussid 108 ja 127. Lähedal on kauplus. Umbes 4 km kaugusel Laulasmaal asub kool ja lasteaed, kauplus Konsum, SPA ja ilusalong.

Türisalu Keila-Joa piirkond on looduskaunis paik elamiseks! Maja lähedal ~500 m kaugusel on jõgi koos mõnusa ujumiskohaga. Mereni on ~2 km. Lähedal asub ajalooline Keila-Joa mõis koos kauni pargi ja imelise joaga. Keila-Joa mõisapargis korraldatakse palju toredaid kultuuriüritusi - kontserte, teatrietendusi.