Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/2638

Kotzebue 5

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

Staliniaegne kivimaja! Kõrged laed! Hea asukoht!

Hind: 170 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 2/4
Üldpind: 79.8 m2
Ehitusaasta: 1955
ID: www.raid.ee/2638

Silver Sellik

  5800 4970

  silver@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa heas asukohas ja kõrgelt hinnatud väärika arhitektuuriga staliniaegses kivimajas kõrgete lagedega 3 -toaline korter.

KORTER
Kõrged laed ja avarad toad on läbi maja planeeringuga. Elutuba on avatud köögiga. Vannituba ja WC on ehitatud kokku ning on väga ruumikas. Säilitatud on kahekordsed puitraamidel aknad. Renoveerimistööde käigus on vahetatud ka korterisisene elektrijuhtmestik ja veetorustik. Vannituppa ja köögi tõstetud tasapinnale on paigaldatud elektriline põrandaküte. Esikust pääs avarasse garderoobi (vt ka joonist).

PS Soovi korral kogu mööbel hinna sees!

MAJA
Majal on uus katus, pööning soojustatud, torustik osaliselt väljavahetatud, trepikojad korrastatud. Plaanis on rekonstrueerida maja hoov ja küttesüsteem. Ühistul laenukoormus puudub. Autot saab parkida maja suletud tagahoovis või tänaval. Keldrikorrusel olemas ka panipaik.

ASUKOHT
Kalamaja ja Vanalinna piiril asuv väärikas kivimaja. Piirkond areneb kiiresti, lähinaabrusesse kerkib palju uusi ehitisi - naabermajas avatakse 2018 aastal Eesti Kunstiakadeemia uus õppehoone ning teisel pool Gustav Adolfi Gümnaasiumi uus põhikooli hoone. Jalutuskäigu kaugusele jäävad meri, sadam, Balti jaam koos uue turuga, Vanalinn, Kesklinn, Kultuurikatel jne.

Täpsema info ja korteriga lähemalt tutvumiseks, võtke julgelt ühendust!-----------------------------------------------------------
Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?
Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Saada soov = www.raid.ee/kontakt
-----------------------------------------------------------