Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/3048

Rukkilille

Harjumaa, Harku vald, Harku alevik

Privaatse asukohaga ja suure krundiga maja Tallinna külje all!

Hind: 265 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 4
Üldpind: 155.7 m2
Krundi pindala: 1615.0 m2
ID: www.raid.ee/3048

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Tegemist on täielikult renoveeritud majaga privaatse tupiktänava lõpus.

Maja on renoveeritud ajavahemilkul 2008 kuni 2016. Majal on uus katus, soojustus (ka sokliosal) ning välisfassaad. Vahetatud on kanalisatsioonitorustik krundi piirini ja kogu torustik majas sees. Vahetatud on kõik aknad ja uksed. Paigaldatud on uus elektrikilp ja enamuses on ka uus juhtmestik. Küttesüsteem on samuti uus.

Maja esimesel korrusel on kaminaga avar elutuba, köök, vanniga vannituba-WC, tuulekoda ja esik. Esikus on mahukas sisseehitatud garderoobikapp.
Teisel korrusel on avar trepihall, kust on pääs kolme majamistuppa, garderoobi ja dušinurgaga vannituppa-WC-sse.

Keldrikorrusel asub paar aastat tagasi ehitatud puuküttega saun, garaaž, panipaik ja katlaruum. Katlaruumist on pääs maja taha õue.

Siseviimistlus on valdavalt heledates toonides. Seinad on värvitud ning elutoas on kasutatud tapeedi elemente. Esimesel korrusel on esik, köök ja sanitaarruum plaaditud, elutoa põrandat katab peitsitud põrandalaud. Teisel korrusel on tubade seinad samuti värvitud, põrandatel on lakitud põrandalaud.

Majas on kombineeritud keskküttesüsteem. Soojemal perioodil kasutatakse õhk-vesisoojuspumpa, talvel köetakse pelletiga. Katel võimaldab kütta igasuguse tahke kütusega.
Esimesel korrusel on elutoas radiaatorid, ülejäänud osas vesi-põrandaküte. Teisel korrusel on radiaatorid. Saunaruumis on vesi-põrandaküte. Ka garaaž on köetav.

Aed on hoolitsetud ja väga avar. Olemas on korralik abihoone (50 m2), grillmaja ja kasvuhoone. Aed on ümbritsetud kuusehekiga, maja taga on piirdeaed.
Aias on viljakandvad õuna-, kirsi-, ploomi-, mureli- ja pirnipuud. Muidugi vaarikad ja marjapõõsad.
Maja esine ja ümbrus on kaetud unikividega.

Asukoht on väga hea!
Linna piirini vaid paar kilomeetrit, kesklinna 14 km. Maja lähedal on Harku parkmets, kus on valgustatud spordirajad. Talviti rajatakse suusarajad. Samuti on lähedal uued kergliiklusteed, mis viivad Laagrisse, Hüürusse või hoopis Õismäele. Umbes 600 m kaugusele jääb Harku keskus, kus on väga tore lasteaed, perearstikeskus, raamatukogu ja noorte vabaajakeskus. Samas lähedal on ka kauplus ja bussipeatus.

Oled oodatud vaatama!

-----------------------------------------------------------
Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?
Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Saada soov = www.raid.ee/kontakt
-----------------------------------------------------------