Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/3086

Järve tee 4

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Klooga alevik

Hind: 27 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 2
Korrus: 5/5
Üldpind: 47.5 m2
ID: www.raid.ee/3086

Eha Vahersalu

  522 5056

  eha@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa 2-toaline renoveeritud korter looduskaunis Klooga aedlinnas. Maja kõrval laiub kaunis Klooga järv. Aknast vaade järvele.

Korter on soe, valge, läbi maja planeeringuga, avara köögi ja avara vannitoaga. Korter on kaunilt ja maitsekalt renoveeritud ning kujundatud. Köögi kujundamisel on leitud huvitav ja mugav erilahendus. Magamistuppa on sisse ehitatud mahukas garderoob. Elutoast avaneb uks rõdule.

Maja fassaad on soojustatud mõned aastad tagasi ning kogu majas on vahetatud veetorustik ning püstikud.
Kommunaalmaksed normaalsed, suvel 60 euro ringis. Talvel ca 120 euro ringis.
Maja ees on mugav parkida.
Suur maja ees asuv palliplats annab majaesisele avarust ja päikesepaistet.

Klooga on ligi 1000 elanikuga alevik, kus on 3 kauplust, lasteaed, kultuuri- ja noortekeskus, 6 klassiline algkool, postkontor, raamatukogu, politseijaoskond, väike õmblustöökoda, palvela.

Kaunis renoveeritud kooli- ja raamatukoguhoone asub vahetult maja kõrval, sinna jõuab mõne minutiga.

Lasteaed asub looduslikult kaunis kohas, mis on ümbritsetud metsapargiga ja pakub mitmekülgset õppekeskkonda laste arenguks.

Kultuuri-ja noortetöö keskuses harrastatakse erinevaid spordialasid (poks, muud võitlusspordialad, lauatennis, saalihoki), jõusaalis 2 tõstekohta, piljardituba. Vaata lisaks www.klooganoortekeskus.ee

Kõrvaloleva Klooga järve ääres on ilus avalik supluskoht kauni liivarannaga, paadisild ning pingid. Järvel saab ka kalastada. Klooga järves leidub särge, ahvenat, linaskit, haugi, kiiska, kokre ja angerjat.
Vald on ehitanud ka kvaliteetseid jalgrattateid.

Klooga raudteejaama 800 m, 10 min jalutada. Tallinna rongisõidu aeg 1 tund.
Looduskauniduse poolest võiks piirkond olla looduskaitseala. Siin leidub hulgaliselt ravimtaimi. Metsa all võib siin kohata siile, oravaid, jäneseid ja rebaseid.

Klooga mererand on umbes 4 km kaugusel, jalgsi metsateedpidi lühem. Suvel on siin ilusad marja- ja seenemetsad, talvel kutsuvad suusarajad.

Korralik elektrirongi ühendus Tallinnaga, kaunis Klooga järv ning rikkalikud metsad teevad Kloogast meeldiva elupaiga. Sobib hästi ka suvituskohaks.
Siin on ilus elada!
Rohkem infot tel 522 5056, eha@raid.ee