Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/3578

Vahulille

Harjumaa, Tallinn, Pirita

Täielikult sisustatud uus korter! Roheline elukeskkond!

Hind: 740 €
Tehing: Üür
Objekt: Korter
Tube: 2
Korrus: 2/3
Üldpind: 53.3 m2
Ehitusaasta: 2016
ID: www.raid.ee/3578

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Tegemist on uue ja täielikult sisustatud korteriga kus on olemas kõik vajalik.

Korter on saadaval alates 1.08.18

PLANEERING JA SISUSTUS
Korteri planeering on mugav ja läbimõeldud. Korteril on tavalisest suuremad aknad, kust avaneb kaunis vaade põlismändidele ja teletornile. Aknad on vaatega maja taha, raamitud kvaliteetsete pimendavate disainkardinatega.
Korteri koosseisu kuulub valgusküllane avatud köögiga elutuba, kust on pääs avarale rõdule. Magamistuba on samuti ruumikas ning selle ühe osa moodustab mahukas sisseehitatud garderoobikapp. Ka magamistoast viib uks rõdule. Rõdu klaasosa on ümbritsetud täielikult avatavate rõduklaasidesüsteemiga, mis on toodetud Soomes. Iga klaas on varustatud käepidemega, millest esimene toimib ka lukustusriivina. Esimest klaasi on võimalik panna ka tuulutusasendisse ning olemas on ka "lapselukk".
Köögimööbel on funktsionaalne ja olemas on kõik vajalik: integreeritud induktsioonpliit, praeahi ning külmik tootjalt Elektrolux. Samuti intergreeritud nõudepesumasin (45 cm) tootjalt Boch. Köögi tööpind on naturaalsest kivist ning seda valgustavad led-lambid. Kogu tehnika on uus ja kehtiva garantiiga.
Lisaks on magamistoas mugav jennky voodi ja elutoas korralik Samsung teler. Olemas on Starman liitumine. Esikus on mahukas sisseehitatud, lükandustega garderoobikapp.

Korter on varustatud fonolukusüsteemiga.
Maja trepikojas, garaažis ja väljas on videovalve.

KÜTE JA VENTILATSIOON
Hoone soojusvarustuse allikaks on maagaasil töötav katel. Korteris on vesipõrandaküte.
Korter on varustatud soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseadmega.

ELUKESKKOND
Vahulille tee 6 kortermajade vahelisel alal on peredele ühiskasutatav puhkeala-terrass koos väikelaste mänguväljakuga. Lähedusse jääb lisaks veel üks suurem mänguplats. Vanematele lastele pakub erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks Pirita-Kose vabaajakeskus.
Bussipeatus on vaid paari minuti kaugusel. Metsakooli bussipeatusest väljub buss nr 6, mis viib ühtlasi lapsed koolibussina Pirita Majandusgümnaasiumisse. Kesklinna saab bussiga nr 5, millel on tihe sõidugraafik.

Vaid jalutuskäigu kaugusele jääb kaunis Pirita Ürgorg ja Kloostrimets. Samuti Tallinna Botaanikaaed ja Tallinna Teletorn. Kauplustest on lähim Pirita Selver.

Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud haldaja poolt esitatud arvete alusel. Talveperioodil on kommunaalmaksed orienteeruvalt 65 eur, suvel ~ 30 eur.
Eelistatud on pikaajaline üürileping. Lemmikloomad ei ole oodatud.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda tagatisraha 1000 eur, ühe kuu üür ettemaksena ning maakleritasu ühe kuu üüri ulatuses.