Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/3893

Meremehe 20

Harju maakond, Kiili vald, Luige alevik

Kasutoov investeering 40%!

Hind: 85 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 7
Üldpind: 220.0 m2
Krundi pindala: 1129.0 m2
Ehitusaasta: 2007
ID: www.raid.ee/3893

Jekaterina Gorohhova

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa poolvalmis kahekorruseline maja rahulikus piirkonnas Tallinna lähedal Luiges, Meremehe teel.

INVISTEERING
Prognoosne valmismaja hind on 190 000 eur. Ehituskulude kalkulatsioon on umbes 50 000 - 60 000 eur suuruses. Objekti rentaablsus on 40%.

MAJA
Maja ümberehitamist ja renoveerimist on alustatud 2007. aastal. Madalvundamendile püstitatud ehitise seinad on laotud telliskivist ja plokkidest. Teise korruse seinad, vahelaed ning kande- ja jäigastavad konstruktsioonid on puidust. Fassaad soojustatud 50 mm EPS-plaadiga ning väljast kaetud laudvooderdisega ja värvitud. Plekkkatus. Maja sobib aastaringseks elamiseks. Ehitusluba olemas.

PLANEERING
Esimese korruse sissepääsust vasakul pool on kööginurk, söögituba ja elutuba, mis koosneb kahest osast, kus saab lõõgastuda kaminas elavat tuld jälgides või kodukino vaadates. Esikust on väljapääs verandale, kus võib loodust nautida isegi talvel. Teisel pool on WC-vannituba, ehitusjärgsus saunakompleks ja trepp, mis viib teisele korrusele.
Mansardkorrusel on eluruumid, mida saab kujundada ja jagada enda maitse järgi ning kasutada elu- või magamistoana. Kamina paigaldamise võimalus. Ruumide kõrval on WC-vannituba, mis samuti vajab lõplikku siseviimistlust.

SISEVIIMISTLUS
Elutubade põrandatel on plaadid, seinad on viimistletud paneelide ja puiduga. WC-vannitoa põrand ja osaliselt seinad on plaaditud. Pakettaknad on plastraamiga. Tahveluksed.

KÜTE
Majas on ahi, millega on võimalik ökonoomselt ära kütta kogu maja. Ahi asub elutoas ning soojendab kiiresti ja hoiab kaua sooja. Maakütte paigaldamise võimalus.

KOMMUNIKATSIOONID
Elekter on 3-faasiline, peakaitse 25 A. Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed. Oma puurkaev olemas.

KULUD
Ökonoomne maja, kulud keskmiselt suviti 50 eur/kuus, talvel 100 eur/kuus.

ABIHOONED
Kinnistul on 2 suurt kasvuhoonet. Garaaz. Kelder.

KRUNT
Krunt on hästi hooldatud ning haljastatud, viljakandev aed, lillepeenrad ja marjapõõsad.

ÜMBRUSKOND
Rahulik vaikne asukoht hästi arenenud taristuga Tallinna lähedal. Maja asub aiandusühistu MEREMEES territooriumil. Teed valgustatud, kaetud asfaldipuruga ja talvel lumest puhtaks lükatud. Ümberringi aastaringselt elavad toredad naabrid ja kaunis loodus.
Läheduses asuvad Luige lastehoid Roosiõis ja kaubanduskeskus KLF-ERI OÜ (0,6 km), Kiili lasteaed ja Gümnaasium (5 km), Saku Gümnaasium (8 km). Kauplused ja söögikohad asuvad Luige külas (0,6 km). Väga hea transpordiühendus.

KAUGUSED
Ühistranspordipeatuseni 0,1 km
Luige umbes 0,6 km kaugusel
Kiili umbes 6 km kaugusel
Saku umbes 8 km kaugusel
Tallinnasse umbes 10 km

MAJAS SAAB KOHE ELADA!

Helista +372 5648 5243 või kirjuta jekaterina@raid.ee.