Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/3911

Udu 8

Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik

Suurepärane maja perele!

Hind: 179 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 6
Üldpind: 270.0 m2
Krundi pindala: 670.0 m2
Ehitusaasta: 2003
ID: www.raid.ee/3911

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Tegemist on paarismaja osaga Laagri-Nõmme piiril. Maja peauks jääb Valga tänavale, mis on vaikne ja rahulik tupiktänav.

MAJA
Köetav pind 270,4 m², lisaks garaaž. Maja on ehitatud plokkidest ning lisaks tugevdatud raudtaladega. Maja on soojustatud seestpoolt villaga (100 mm) ning väljast 150 mm penoplastiga. Plekkatus. Majas on keskküttesüsteem, mida köetakse tahkekütte katlaga (Viadrus). Akupaak on 2000 L. Kütmiseks kasutatakse ka elutoas paiknevat, soojust salvestavat kamin-ahju. Sanitaarruumides ja esikus põrandaküte, tubades on seintel radiaatorid. Soe vesi tuleb kahesüsteemsest veeboilerist, mida on võimalik kütta katlaga või elektriga (maht 300 L).
Vesi tuleb enda puurkaevust, kanalisatsioon on lokaalne (tähjendamine 15 eur kuus). Tsentraalse vee- ja kanalisatsiooniga liitumispunktid on krundi piiril. Tehtud on gaasiga liitumine.
Kulud: elekter suveperioodil orienteeruvalt 40-50 eur, talvel 120-130 eur. Küttepuude kulu 10-15 m3 aastas.
Majas on nii valve- kui ka tuletõrjesignalisatsioon.
Internet ja TV teenuseid pakub Elion (kaabliga).

PLANEERING
Maja esimesel korrusel on tuulekoda, kust on pääs avarasse elutuppa. Elutoast viib uks väikesesse kabinetti. Esikust paremale jääb avar köök, mis on sisustatud korraliku köögimööbliga ning varustatud vajaliku tehnikaga. Nõudepesumasin (Bosch, 65 cm) on garantiiga. Köögis on väga vahva Itaalia päritolu pisike puupliit, millel on kahtlemata tore midagi erilist valmistada. Köögist paar trepiastet üles juhatab avarasse saunakompleksi. Seal on mõnus puhkenurk, puuküttega leiliruum ning dušinurk. Soovi korral oleks sinna võimalik paigaldada bassein. Esimesele korrusele jääb veel ka katlaruum. Garaaži pääseb õuest.
Maja teisele korrusele viib väärikas, tavalisest laiem trepp.
Teisel korrusel on avar trepihall, kus on mõnus puhata, lugeda vms. Sellelt korruselt leiame 4 magamistuba. Nendest kahes on sisseehitatud mahukad garderoobikapid ning ühes spetsiaalselt sellesse tuppa sobituv väga mahukas mööblikomplekt (riietekapp ja voodi). Teisel korrusel on avar WC-vannituba.
Teiselt korruselt viib trepp pööningukorrusele. Pööningu kõrgus on umbes 4,5-5 m ning soovi korral saaks ka sinna toad välja ehitada.
Siseviimistlusmaterjalid on kaasaegsed ja maitsekad. Esimesel korrusel on kaunid täispuidust käsitöönikerdustega siseuksed. Teisel korrusel on samuti täispuituksed, kuid ilma nikerdusteta. Põrandatel on laminaatparkett, sanitaarruumid ja esik on plaaditud.

HALJASTUS JA ÜMBRUSKOND
Aia pinda on majaosa kasutuses umbes 670 m2. Maja esine ja külg on kaetud kividega. Olemas on viljakandvad puud ja marjapõõsad. Ei puudu ka pisike kasvuhoone.
Tegemist on hinnatud piirkonnaga. Rahulik ja vaikne elukeskkond, kus samas on kõik vajalik lähedal. Bussiühendus Tallinnaga on väga hea, peatus vaid umbes 6-7 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedal kaks Selverit, Maksimarket, Rimi, Hortes, Bauhof. Muidugi on lähedal ka lasteaiad, lastehoiud ja mängutuba. Kaugel pole ka Laagri koolimaja, kus on väga head sportimisvõimalused ning ujula. Umbes 1,5 km kaugusele jäävad Pääsküla rabamatkarajad. Männiku karjääri umbes 3 km.

Oled oodatud tutvuma!