Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/4136

Tuulimaa tee 20

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

Väga ilus maja looduskaunis kohas! Uus!

Hind: 229 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 4
Üldpind: 142.3 m2
Krundi pindala: 1320.0 m2
Ehitusaasta: 2017
ID: www.raid.ee/4136

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Tegemist on äsja valminud muljetavaldava sisedisainiga elamuga. Hinna sees kogu fotodel nähtav mööbel!

KASUTUSLUBA OLEMAS!

Maja seinad on ehitatud uue põlvkonna kõrgekvaliteedilistest Rocklite ehitusplokkidest, katusel on profiilplekk, aknad ja terrassiuksed kolmekordne profiil. Maja fassaad on viimistletud kauni graniitkrohviga. Maja taga ja küljel on suur terrass, mis jääb lõuna ja õhtupäikese suunda.

Krundini viib valla poolt hooldatav, valgustatud tee. Krunt on ümbritsetud korraliku aiaga, millel on lisaks jalgväravale ka automaatikaga varustatud autovärav. Krundil kasvavad kaunid põlismännid ning majaesine ja autosissesõidutee on kaetud tänavakividega.

Maja on ühekorruseline, toad avarad ning eriti kõrgete lagedega. Olemas on saun, garderoob, panikaik.

Maja kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks on õhk-vesi soojuspump (millele kehtib 5 aastane garantii), mis viib sooja vee kogu maja ulatuses paigaldatud vesi-põrandakütte torudesse. Maja kõikidesse ruumidesse on paigaldatud kütteregulaatorid, et vajadusel temperatuuri enda soovile parajaks reguleerida. Kaasaegset süsteemi on võimalik juhtida ka telefoniäpiga kui näiteks kodust eemal viibite.

Maja koosneb avarast tuulekojast, kust pääseb avatud köögiga elutuppa. Elutoa südameks on Hispaaniast toodud 17 KW võimsusega, nelja külge avatud kamin (1m x 1m). Oluliseks sisekujunduse elemendiks on kaunis seinakaunistus, mille loomisel on kasutatud naturaalseid materjale sh päris roostet. Luksust lisab lae äärde paigaldatud värvi muutev led-valgusriba ja muidugi kõrgläikega valged siseuksed.

Köök on sisustatud interjööri hästi sobituva läikega köögimööbliga, mis on varustatud vajaliku tehnikaga (sh integreeritud nõudepesumasin, induktsioonpliit, ahi, kubu). Kogu tehnika on uus ja kehtiva garantiiga.
Magamistuba on mõnusalt avar. Aknad avanevad maja kahte suunda.
Lisaks on veel lastetuba ja kabinet.

Maja kõik valgustid töötavad led-pirnidega, mis hoiab energiakulu madalal tasemel. Kõik toad on varustatud veksellülititega, mis lisab kasutamismugavust.
Maja kõik siselaed on valmistatud pingmaterjalist, millele kehtib 12 aastane garantii.

Majas on ka elektrikerisega saun suure pesuruumiga. Sauna eesruumist on pääs terrassile.

Lisaks on majas kaks sanitaarruumi, millest ühes on WC ja vann ning teises WC ja kraanikauss.

Veel on olemas mahukas garderoob ja panipaik. Panipaika pääseb nii maja seest kui väljast. Väljast on sissepääs läbi suure ülestõstetava ukse. Tänu sellele on sinna mugav paigutada näiteks mootorratas, muruniitja vms.

Põrandad on esikus ja sanitaarruumides plaaditud, tubades on kvaliteetne laminaatparkett.
Elutoas on kaks ust ja köögis üks, mille kaudu on pääs terrassile.

Maja välisuks on korralik turvauks, mis on varustatud muukimiskindla lukusüsteemiga.

Maja dokumentatsioon on korras. Elektriarved jäävad vahemikku 50 eur kuni 180 eur.

Tarbevesi tuleb majja kõrvalkinnistul asuvast puurkaevust (192 m), kanalisatsioonipaak on mahuga 10 m3. Veevõtuservituut on seatud.

2019. aastal on planeeritud välja ehitada tsentraalne vee- ja kanalisatsioonisüsteem.

Maanteeni ja bussipeatuseni ~300 m, bussid nr 108 ja 127. Lähedal on kauplus. Umbes 4 km kaugusel Laulasmaal asub kool ja lasteaed, kauplus Konsum, SPA ja ilusalong.

Türisalu Keila-Joa piirkond on looduskaunis paik elamiseks! Maja lähedal ~500 m kaugusel on jõgi koos mõnusa ujumiskohaga. Mereni on ~2 km. Lähedal asub ajalooline Keila-Joa mõis koos kauni pargi ja imelise joaga. Keila-Joa mõisapargis korraldatakse palju toredaid kultuuriüritusi – kontserte, teatrietendusi.

SOOVI KORRAL ON LISAKS VÕIMALIK OSTA KÕRVALKRUNT SOODUSHINNAGA (1458 m2)!