Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/4405

Kopli 100b

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Üürile anda renoveeritud korter

Hind: 250 €
Tehing: Üür
Objekt: Korter
Tube: 1
Korrus: 1/5
Üldpind: 16.0 m2
ID: www.raid.ee/4405

Risto Hurt

  55500393

  risto@raid.ee

Maakleri koduleht

Stroomi ranna läheduses ühiselamu tüüpi majas anda üürile renoveeritud ja möbleeritud 1-toaline korter suurusega 16,2 m2. Korter asub Põhja-Tallinna piirkonnas aadressiga Kopli 100b.

Korteris on olemas kõik eluks vajalik: sisseehitatud kööginurk, pliit, külmkapp, pesumasin, eraldi tualettruum, duširuum. Lisaks riidekapp, laud, toolid ja lahtikäiv diivan.

Eluruumide kõrvalkulud on madalad, suvekuudel 60 eurot ja külmadel talvekuudel 100 eurot. Parkimine on maja ees või läheduses tasuta. Kinnise maja trepikoda haldab usaldusväärne ühistu, kes aktiivselt hoolitseb maja välisilme esinduslikkuse ja korrashoiu eest. Hoonel on väljavahetatud kogu torustik ja remonditud trepikojad.
Stroomi liivarand ja rannapromenaad, kuhu on rajatud laste mängu-ja spordiväljakud, ei jää kaugele. Väga head tingimused jalutamiseks, jooksmiseks, rulluisutamiseks ja rattasõiduks.

Ühistranspordipeatused: trammi-, trolli- ja bussipeatused kõigest 100 meetri kaugusel. Kõik eluks vajalik on läheduses olemas (kauplused, koolid, lasteaiad ja raamatukogu). Kaugemal kauplused Selver ja Rimi, uus Stroomi kaubanduskeskus.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda ettemaksuna 1 kuu üür 250 eurot, 1 kuu tagatisraha 250 eurot ja vahendustasu 250 eurot ehk kokku 750 eurot.

Korter on vaba, võimalus koheselt sisse kolida.

Võta ühendust ja tule tutvuma!