Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Silver Sellik

Kutseline maakler
2017 Aasta maakler I koht

   5800 4970    silver@raid.ee

Kas sa tead kedagi,
kes soovib müüa, osta või üürida kinnisvara?
Soovita mind temale!

Tube Pindala Hind

Tere! Tegelen igapäevaselt kinnisvaratehingutega. Selleks, et tehing õnnestuks kiirelt ja hea hinnaga, on vaja tehingut algusest peale õigesti planeerida. Pakun abi kinnisvara müümisel, ostmisel, üürimisel ja vahetamisel.

Miks valida just mind Teie kodu turundama? Mis kasu Teie sellest saaksite?
Lisaksin mõned oma mõtted ja oma tegevuse kuidas viin müüki läbi mina, et saaksite juba ise otsustada.
Kõigepealt küsimus: miks kasutada üldse maakleriteenust?
Ega ei peagi, kui Teil endal on olemas vastavad kogemused, ressursid ja piisavalt aega sellega tegeleda. Kuid miks siis ikkagi tehinguni ei jõuta?
Alustatakse müüki vale hinnaga, võttes aluseks kõrgeimad hinnad kinnisvaraportaalides, pööramata tähelepanu asjaolule, et vale hinna tõttu on need objektid kaua aega müümata. Hinna määramisel lähtutakse vaid enda ootustest, mitte turuhinnast. Jäetakse liiga suur kauplemisruum. Pööratakse vähe tähelepanu müügikuulutusele, mis sisaldab vähest infot ja keskpäraseid pilte. Müügikuulutuste paljususe tõttu, peab kuulutus olema atraktiivne ja teiste seast silma torkama. Need on peamised vead, miks tehinguni ei jõuta.

Kuidas tegutsen mina?
Ma teen korraliku turuanalüüsi, võttes arvesse sarnaste objektide pakkumised ja reaalselt tehtud tehingud; faktorid, millega tuleb arvestada, sh piirkonna maine ja arengukava, akende asetus, parkimiskohtade olemasolu, naabrid, päikesesvalgus, müra, korrus, siseviimistlus ja palju muud.
Seejärel saame paika panna hinnakoridori, kus võiks toimuda tehing.
Ma koostan turundusplaani ja teen profifotod, et võimalikult suur sihtgrupp märkaks objekti.
Reklaamin objekti suuremates kinnisvaraportaalis ja vajadusel kasutan ka väliplakatit. Otsin potensiaalseid huvilisi meie kliendibaasist, pakkudes objekti just neile, kes on ostusoovi avaldanud või kelle päringu kriteeriumitele objekt vastab.
Teen koostööd teiste firmade maakleritega, kuna suur osa tehingutest tehakse koostöö tulemusel.
Korraldan “Avatud Uste” päevi objekti tutvustamiseks. Olles oskuslik läbirääkija, tagan Teile hinna üle kauplemisel parima tulemuse. Meie firma iganädalased aruande koosolekud ja müügikomitee abistavad turuhinna analüüsi tegemisel. Pakume Teile juriidilist tuge.
See oleks vaid lühike ülevaade minu poolt pakutust. Kõike õigesti tehes, garanteerin tüüpkorterile ostja leidmise Teie jaoks võimalikult parima hinnaga 2-3 kuu jooksul.

"Silver Sellik on professionaalne kinnisvaramaakler ja kogenud ekspert kinnisvara hindamises. Tänu töökusele ja pühendumisele on ta saavutanud kinnisvaratöös suurepäraseid tulemusi. Raid & Ko on Silver Sellikut korduvalt tunnustanud Aasta maakleri aukirjaga. Juhul kui vajate head spetsialisti ja maaklerit oma kodu müümisel või hindamisel, siis soovitan Silver Sellikut."

Andree Raid, Raid & Ko tegevjuht

"Tänan suurepärase töö eest! Olen väga väga rahul asjaliku ja toetava koostööga!"

Tervitades, Vilja Tein