Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Janne Oja

Maakler
Viipekeele oskus

   5302 1148    janne@raid.ee

Töötan kinnisvaramaaklerina Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroos. Juhul kui Sinul endal või Sinu tuttaval on soov osta, müüa, üürida korterit või maja, siis soovita mind Temale! Ma saan aidata​ kodu vahetamisel!

Tube Pindala Hind

Olen sündinud Tallinnas. Mind tõi kinnisvara juurde omale korteri otsimine. Kodu leidmine oli oodatust pikemaajaline protsess, kuid sain aru, et kogetu pakub mulle enamat huvi. Õpin praegu ülikoolis Kinnisvara Korrashoiu erialal.

Olen positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik, usaldusväärne ja aus. Olen puuetega inimestega kokku puutunud ning valdan viipekeelt. Oma töös lähtun kliendi vajadusest ja soovidest.

Oma vaba aja kulutan hobidele fotograafia, matkamisele.

Minu moto – ükskõik mida teed, tee hästi!

Lugupidamisega,
Janne Oja

Vaata ka tutvustavat videoklippi https://videoportaal.ead.ee/video-detail/2636

"Kirjutan teile seoses Janne Oja suurepärase maakleritöö asjus. Minu naine on kurt ja minul endal omakorda polnud piisavalt oskusi kinnisvara osas. Soovisime oma korteri kiirelt ära müüa kuna suurem poiss läks selle aasta septembris kooli. Andsime oma kinnisvarale omaniku leidmise Janne hoolde kuna minu naine soovis samuti olla kursis asjade arengu ja olukorraga. Janne ja mu naise vahel oli suurepärane klapp ja kõik asjad said kenasti Janne poolt viipekeeles ära selgitatud. Meid hämmastas huvitatute hulk. Vähese ajaga oli meil laual mitu erinevat pakkumist erinevatelt huvilistelt. Janne oskas anda erakordselt head nõu hinna kujundamise osas. Me ei saanud olla nõus liiga odava pakkumisega ega minna ka liiga ahneks. Tänu Janne Oja suurepärasele hinnapoliitika paika seadistamisele õnnestus meil leida uue omanikuga sobiv kompromiss ja hind. Kuna meil oli kiire, siis arvan, et pigistasime antud olukorrast koos Janne abiga välja maksimumi. Nüüd oleme peagi kolimas juba uude koju. Sissemakse saime suuremas osas vana kodu müügist. Aitäh Jannele kõige eest. Vahva, tore ja asjalik kaunitar on ta. Hoidke teda. Kallim kui kinnisvara teie firmale kohe kindlasti!"

Erik

"Mulle meeldib maakler Janne Oja. Mina olen kurt, sündinud Ukrainas, seetõttu on minu kodune keel viipekeel ja vene keel. Kuigi olenTallinnas elanud juba 27 aastat ja oskan eesti keelt, eelistan ma suhelda viipekeeles.
Janne oli mu parim võimalus - ta saab helistada ja tõlkida kinnisvara tekste viipekeelde. Mul oli lihtne temaga asju läbi arutada ja kokku leppida. Ta ka aitas mind, kui Eestist ära olin. Tema abiga sain kindlustunde, et minu kinnisvara läheb usaldusväärse ja maksejõulise üürniku kasutusse ning kogu protsess sujub tõrgeteta. Janne on väga positiivne ja koostööaldis inimene. Annab head nõu ja abistab igati, et tehing toimuks sujuvalt. Suur aitäh talle!"

Sergei

"Janne Oja on ilmselt esimene Eesti maakler, kes valdab vabalt Eesti viipekeelt. Ta on küll vaegkuulja kuid saab suhelda kuuljate ja kuulmispuudega inimestega. Kuulmispuudega inimestele on selline maakler väga hea. Me oleme temaga mitu tehingut edukalt lõpule viinud ja tänu tema kinnisvara-alastele teadmistele me saime need rutem ära korraldatud. Lisaks tema oskustele on Janne iseloom maaklerile väga sobiv. Ta kuulas meie muresid ja soove ning andis endast parima, et täita meie eelistusi. Meil on nii hea meel, et selline maakler on siin Eestis olemas ja loodame, et ta töötab veel kaua."

Marja-Liisa

"Ma ei ole varem kinnisvara toimingutega kokku puutunud. See maakler on vaegkuulja. Ta aitab hästi ja annab parimat nõu. Tema abiga leidsime sobiva ja hea inimese, kes oli nõus tehingu tegema meiega. Ta on positiivne inimene ja mõistlik ning abivalmis. Usun sellesse, et kuulmispuudega inimestele on vaegkuuljast maaklerist väga suur kasu. Janne on Eestis esimene kurt maakler. Loodan, et Janne jääb kinnisvarasse edasi kuulmispuudega inimesi aitama. Suured tänud ja sügav kummardus maakler Jannele!"

Kairit