Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Merike Käver

Maakler

   528 7233    merike@raid.ee

Kas sa tead kedagi,
kes soovib müüa, osta või üürida kinnisvara?
Soovita mind temale!

Tube Pindala Hind

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna. Kinnisvaraga seotud teemadega olen kokku puutunud juba pikki aastaid ja see pakub mulle senini piisavalt väljakutseid ning uut avastamist.

Oma kodu ostmine või müümine on suur otsus ja pikk protsess. Selles protsessis on mõtekas kaasata endale abiline (maakler), et teha enda elu kergemaks. Olen rõõmus kui saan siinkohal abiks olla ja viia see protsess eduka lõpuni.

Mulle meeldib suhelda erinevate inimestega, ringi liikuda ja koostöös kliendiga leida parim lahendus. Iga klient oma soovidega on minu jaoks oluline.

Võta julgelt minuga ühendust ja leiame sobiva lahenduse ka sulle!

Merike Käver

"Merike on kohusetundlik ja samas särava suhtlemisvõimega maakler, kes soovib pakkuda võimalikult positiivset kogemust kinnisvaraga seotud tehingutes. Peab kinni kokkulepetest, on põhjalik ning tunneb oma tööd ja sellega seotud seadusandlust. Takistused on talle selleks et neid kindlameelselt ületada ja leida samas võimalikud paindlikud lahendused kõigile osapooltele. Jäime temaga väga rahule ja soovitame igati."

Kaidi ja Indrek

"Merike on hea näide sellest, milline üks tänapäeva kinnisvaramaakler olema peab. Ta on väga aktiivne, naeratav ning oma töös 101% professionaalne. Meile imponeeris just tema põhjalikkus objektiga tegelemisel, iga detail sai lahti räägitud sest ainult oma objekti põhjalikult tundev maakler saab olla edukas. Tänu tema heale tööle leidsime oma korterile nädalaga suurepärase üürilise. Kui on soov saada professionaalset teenust kinnisvaratehingutes, siis soovitan julgelt Merikese poole pöörduda!"

Merike ja Toomas