Rapla maakond, Kehtna vald, Kehtna alevik, Kooli tn 15

  • 200 €
  • 3 € /m2

Üürile anda
Rapla maakond, Kehtna alevik, Kooli tn 15
  • 200 €
  • 3 € /m2

Kirjeldus

Esimene makse üürilepingu sõlmimisel:
* 200 eurot (tagatisraha, tagastatakse lepingu lõppedes);
* 200 eurot (jooksva kuu üür);
* 200 eurot (vahendustasu).

Kokku esimene makse 600 eurot.

Üüritasule lisanduvad kommunaalkulud.

KORTER
Korter remonditud 2020.a. Korteri aknad ja rõdude uksed plastpakett. Korter läbi maja planeeringuga, läbikäidavaid tube ei ole.

MAJA
Trepikodadesse ja keldrisse paigaldatud uus elektrijuhtmestik ning uued elektrikapid. Vahetati majasisene veetorustik ning samuti remonditud katus. 2019. aastal paigaldatud uued metallist turvauksed trepikodadele.

ASUKOHT/ÜMBRUS
Kehtnas on mõisakompleks koos pargiga, mõisakompleksis asub Kehtna vallavalitsus. Alevikus on Kehtna Kutsehariduskeskus, põhikool, lasteaed, valla keskraamatukogu, kaks perearsti, apteek, juuksur jt. teenindusasutused. Kehtnas on jalgpallistaadion, Kaereperes (7 km kaugusel) asub spordikompleks ujula ja spordisaalidega.

Suuremad kaubandus-, teenindus- ja haridusasutused asuvad Rapla linnas 12 km raadiuses. Bussijaam 400 m kaugusel ning raudteejaamad Keavas 2,5 km (raudteejaama viib valgustatud kergtee) ja Raplas 8,0 km (http://elron.ee/). Kehtnast Raplasse mugav liikuda ka näiteks jalgratta, rulluiskudega, jalutada lapsevankriga või tegeleda tervisespordiga, kuna Kehtnast Raplasse viib asfaltkattega kergtee, mis on osaliselt valgustatud.

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Annika Linnamägi
  • Annika Linnamägi