Harju maakond, Saku vald, Rahula küla, Lehtmetsa

  • 419 000 €
  • 1 470 € /m2

Müüa
Harju maakond, Rahula küla, Lehtmetsa
  • 419 000 €
  • 1 470 € /m2

2 SUURT PRIVAATSET KINNISTUT! KASUTUSLUBA!

ASUKOHT
Looduskaunis asukohas, tupiktänava lõpus asuvad 2 privaatset kinnistut. Suuremal 4074 m2 kinnistul asub eramu. Müügihind sisaldab kahte kõrghaljastatud kinnistut koos maja, kõrvalhoone ja kasvuhoonega. Teist kinnistut (1487m2) katab mets 1450 m2 ja muu maa 37m2.
Kahe kinnistu suurus kokku on 5561 m2. Elamuga kinnistu (Lehtmetsa) on 4074 m2 suur, millest metsamaad on 733 m2, õuemaad 3027 m2 ja muud maad 310 m2.
Maja on paigutatud krundile nii, et aias toimetada on väga privaatne.
Tallinn asub 8 km kaugusel. Saue 5 km kaugusel. Saku asub 6 km kaugusel, kus asub ka kool – 300 m kaugusel koolibussipeatus. 300 m kaugusel asuvad ka lastehoid ja hobusetallid..
MAJA
Korralik ja suur kivimaja haljastatud aia ja suure kivisillutise platsiga. Majal on paneelvahelaed. Majas on suured ja avarad ruumid. Suur terrass, mis ulatub ka maja teisele küljele. Majal on täiskelder.
Esimesel korrusel asuvad osaliselt avatud elutuba-köök, suur esik, kabinet, WC, vannituba (mullivann, dušš) koos saunaga (elekter), suur terrass (kuhu pääseb mitmest uksest). Elutoas asub ka kamin, mis annab vajadusel sooja ja hubasust.
Uus köögimööbel ja tehnika. Köögis on lisaks keraamilisele pliidile ka pioneerpliit soojamüüriga, millel vajadusel süüa valmistada.
Teisel korrusel asuvad suur trepihall, vannituba – WC/dušš, 2 suurt magamistuba ja kolmas magamistuba koos garderoobiga (aknaga). Kõigil magamistubadel on ka rõdud. Trepihallis on võimas õhksoojuspump, mis kuumal suvel pakub ka jahutust. Tubades on vesiradiaatorid. Vannitoas on põrandaküte.
Terve maja all asub kelder. Suures akendega ruumis on treeningruum koos sisustusega (jäävad sisse). Lisaks asuvad keldris veel mitu ruumi ja tehnoruum.
KOMMUNIKATSIOONID
Kinnistul on tsentraalne vesi ja lokaalne kanalisatsioon – biopuhasti.
Elekter 3×25 A.
KÜTE – Õhk-vesisoojuspump, õhksoojuspump , kamin ja pioneerpliit soojamüüriga. Esimesel korrusel on vesipõrandaküte ja teisel korrusel vesiradiaatorid..

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Ave Siim
  • Ave Siim