Harju maakond, Saue vald, Riisipere alevik, Metsa 8

  • 49 000 €
  • 1 148 € /m2

Müüa Broneeritud
Harju maakond, Riisipere alevik, Metsa 8
  • 49 000 €
  • 1 148 € /m2

RENOVEERITUD KAHETOALINE KORTER RIISIPERES!

Müüa renoveeritud korter Riisiperes!

ÜMBRUSKOND
Riisipere on Tallinna piirist 30 minuti kaugusel asuv, heade ühendusteedega piirkonnakeskus. Maja läheduses on olemas nii lasteaed kui põhikool, nii perearstikeskus kui ka hambaarst. Sealsamas on ka piirkondlik halduskeskus, kus on näiteks spordisaal ning noortekeskus. Asulas paikneb veel kaks poodi, pubi, tankla ning raudteejaam. Bussipeatus on majast jalutuskäigu kaugusel.

MAJA JA KORTER
Metsa 6 majas toimetab korteriühistu ning peetakse välisfassaadi renoveerimise tarbeks plaani. Maja ees on ette nähtud üks märgistatud parkimiskoht korteri kohta ning samuti jagub parkimisruumi ka maja ümbruses.

Korter on viimastel aastatel saanud täiesti uue kuue. Lihtsast kahetoalisest korterist on välja kujunenud sirgete seinte ja lagedega, tõeliselt kauni ja kvaliteetse köögi ning hästi planeeritud vannitoaga kodu. Vanad aknad on vahetatud pakettakende vastu, uuendatud on välisuks. Põrandad on kaetud laminaatparketiga ning korteris on mõnus, avarust lisav valgustuslahendus.

Korterisse sisenedes on jäetud nišš välisriiete jaoks ning esikust saab kohe nii kööki, elutuppa kui ka vannituppa. Köögis on ilusasti valitud mööbel, pesumasin, külmkapp, induktsioonpliit, nõudepesumasin. Ruumi on jäetud ka lauakese jaoks, et hommikukohvi nautida. Sisustatud on ka elutuba ja magamistuba. Enamik mööblist jääb korterisse sisse, soovi korral on võimalik sissejäävates mööbliesemetes eraldi kokku leppida.

KOMMUNAALKULUD
Kulud on jäänud korteril suvel ja talvel vahemikku 85 ja 220 eurot, millele lisandub elekter ja vesi vastavalt tarbimisele.

Riisipere ja ka seda ümbritsevad asulad – Kernu, Turba, Laitse – on viimastel aastatel olnud oluliselt kasvavad ning hinda tõusvad elupaigad. Tugev rongi- ja bussiliiklus, lähedus Tallinnale ja samas kõige eluks vajamineva kohapeal olemasolu teevad Metsa 6 korterist ning Riisiperest tervikuna ühe mõnusa ja hea elupaiga.

Helista ja küsi lisa!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Eero Kullerkann
  • Eero Kullerkann