Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sääse, Sõpruse pst 198

  • 105 000 €
  • 2 425 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sääse, Sõpruse pst 198
  • 105 000 €
  • 2 425 € /m2

OOTAME TEIE HINNAPAKUMISI!

Müüa täielikult renoveeritud valgusküllane 2-toaline korter Mustamäel, ostja saab korteriga kaasa köögimööbli ja isikliku parkimiskoha!

KORTER
Korter on läbi maja planeeringuga – aknad avanevad nii päikselisse sisehoovi kui Sõpruse puisteele (otseühendus kesklinnaga).
Mõeldud on parimale valguslahendusele – magamistuba on pigem jahedam. Elutuba-köök-rõdu aga päikesepaisteline. Planeering on täielikult kaas-ajastatud: köök on poolavatud ning vannituba ja WC on ehitatud suuremaks, et mahuks kenasti sisse mullivann ja pesumasin.
Korterile kuulub sisehoovi avanev rõdu.
Selles korteris on paneelmajale ka mittetüüpiline luksus – tehtud täieliku heliisolatsiooni (kivivill), et kodu oleks täielikult mürakindel. Planeeringu projekt on olemas, samuti fotod ehitustöö etappidest. Korteril on uued pakettaknad, kahekordse klaasiga ja täielikult mürakindlad. Korteris on vahetatud kogu elektrijuhtmestik, lisaks on korterisse paigaldatud ka oma veefilter – kraanivesi ON joogivesi.

MAJA
Majas tegutseb aktiivne korteriühistu. Renoveerimistööd hõlmavad korrastatud katust, soojustatud ja krohvitud fassaadiotsi, uusi trepikojauksi ja aknaid, ning vahetatud elektrijuhtmestik, vee- ja kanalisatsioonipüstikud. Hoovis on laste mänguväljak. Naabrid on rahulikud ja korralikud.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Kinnitatud parkimiskoht maja ees.
Korteris on oma keldriboks.

KULUD
Suvekuudel on kommunaalkulud umbes 50 €, talvel 150 €.

ÜMBRUSKOND
Hästi arenenud taristu ja samal ajal väga rahulik ning roheline piirkond. Lähedal on lasteaiad ja koolid, toidupoed, söögikohad, kaubanduskeskused, ehitusmaterjalide kauplused, spordiklubid ja jalakäigu-rattapromenaadid. Parditiigi park pakub võimalust reibastuda hommikujooksul või nautida rahulikku jalutuskäiku pärast tööpäeva!
Mugav ja kiire transpordiühendus linnaga ja selle ümbrusega, ühistranspordipeatused asuvad 50 m kaugusel.

KONTAKT
+372 5648 5243 või jekaterina@raid.ee

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Jekaterina Gorohhova
  • Jekaterina Gorohhova