Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Pihlaka tn 5

  • 275 000 €
  • 984 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tabasalu alevik, Pihlaka tn 5
  • 275 000 €
  • 984 € /m2

KODU TABASALUS

Müüki saabus Tabasalus, Pihlaka tänaval asuv ridaelamu: kodu, kuhu ka suurem pere lahedalt ära mahub. Ridaelamuboksi üldpind on 217 m2, sellest köetavat pinda on 157,3 m2 ja garaazhi ja keldripind kokku 122,1 m2.
Avarad toad, erinevad tasapinnad, palju ruumi panipaikadeks, võimalused ka sauna ehituseks – mõningast kaasajastamist vajav kodu otsib uusi omanikke.

PLANEERING
Sissepääsukorrusel paikneb garaazh ning garderoob. Garderoobist viib uks keldrisse ning trepp avarasse elutuppa. Elutoast pääseb rõdule ning hoovi, edasi viib trepp järgmistele tasapindadele.

Teisel korrusel on avatud köök, avar wc-vannituba ning suur tuba, mille rõdu avaneb tänavale. Trepp suundub praegusesse peamisesse magamistuppa, selle toa rõdu avaneb vaiksesse sisehoovi ja veel kõrgemal, järgmisel poolkorrusel, on teine vannituba, mis oma avarusega ei jää esimesele sugugi alla ning vahva sopiline, katuseaknaga eluruum.
Päris katuse all asub veel üks, katusealune ruum, mida pererahvas on kasutanud nii külaliste toa kui ka garderoobina. Suur garderoobikapp on peamises magamistoas ja „sopilises toas“.
Kõiki poolkorruseid ühendab valgusküllane aatrium, mis lisab kodule päikesevalgust ja avarust.

KINNISTU
Ridaelamul on oma hooviosa, mis on ühiskasutuses kolme sõbraliku naabriga ning kust pääseb laste mänguväljakule. Parkimiskohad on maja ees.

TEHNILINE OSA:
Maja köetakse pelletikatla ja päikesepaneelidega (paigaldatud peamiselt sooja tarbevee tarvis), küttesüsteemi muudatuste seadustamisega on alustatud – soovi korral saavad uued omanikud praeguse pelletikatla vahetada õhk-vesi soojuspumba vastu.

Sissepääsukorruselt pääseb maja all asuvasse keldrisse, kuhu on alustatud sauna ehitust – ka selle mahuka töö võib lõpule viia, osa materjali on selleks ka olemas.

ÜMBRUSKOND
Pihlaka tänav asub Tabasalu alguses, välja kujunenud rahulikus eramute rajoonis. Terviserajad, sportimisvõimalused, kauplused, toitlustuskohad, uus riigigümnaasium – need on tänased Tabasalu tõmbekeskused. Vähem oluline pole ka aktiivne Harku valla kogukond ning mugav pääs pealinna.

Oled mõelnud oma uuele kodule, kus palju saad sättida just oma käe järgi? Tule, lähme vaatame, sest kohapeal on infot rohkem ja oma silm on kuningas.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Inga Sild
  • Inga Sild