Üürile 1-toaline korter Türi kesklinnas.
Korter on möbleeritud, soe, valge, akendest rohelised vaated.
Korter koosneb 1 toast, eraldi köögist, vannitoast, eraldi WC-st ning esikust. Korteris on uus vee-ja kanali torustik. Vannituba on osaliselt plaaditud. Köögis ja Wc-s on paigaldatud uus põrandakate. Uus fonolukk. Olemas on pesumasin, külmkapp.
Majas on tugev ühistu. Maja fassaad on soojustatud, uued fassaaduksed. Vahetatud on püstikud. Maja koridorid on puhtad ja maja ümbritsev haljastus on hooldatud. Hiljuti sai maja avara asfalteeritud parkla maja kõrval.
Kommunaalmaksed 90-130 euro ümber.
Maja on vaikne, puhas, vaiksed naabrid, avarad ja valged trepikojad.
Maja asub Türi kesklinnas, kuid samas elavast liiklusest sammuke eemal, ümbrus on vaikne, kõrval kaunid pargid ja mänguväljakud. Kõrval uus Türi Gümnaasium, Türi vallavalitsus ja raamatukogu, lähedal meeldiv söögikoht Kadri tare.
5 min jalutada Türi paisjärve äärde, kus on liivarand ning mis on kohalike üks meelispaikadest. Järve ääres on palliplatsid, laste mänguväljakud, linnarahva lõkkeplats ning laululava. Ümber järve on loodud jooksurada.
Türi on väike kodune linn, kus kõik vajalik läheduses: kauplused, teeninduspunktid, side, perearst, raamatukogu, vallavalitsus, muusikakool, aianduskool, lasteaed, ujula, turg.
Väärtust lisab hea rongiühendus Tallinnaga. Türi jaam 7-10 min jalutuskäigu kaugusel, rongiga Tallinna ca 1,5 tundi sõitu. Võimalik soetada soodne kuupilet.
Türi on kevadpealinn. Kevadel lööb Türi õide….
Siin on ilus elada!
Lepingu sõlmimisel vajalik tasuda tagatisraha, 1. kuu üür ette ning maakleritasu 100 eurot.
Korter on vaba.
ANDA ÜÜRILE MÖBLEERITUD KORTER!
SAKU KESKUSES! PÄIKESEPOOLNE!