Harju maakond, Lääne-Harju vald, Tuulna küla, Suve põik

  • 130 000 €
  • 1 129 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tuulna küla, Suve põik
  • 130 000 €
  • 1 129 € /m2

KAKS HUBAST KIVIMAJA JA ILUS VILJAKANDEV AED

Kahekorruseline hubane aiamaja saunaga ja külalistemaja garaažiga Tuulna külas.

MAJA
Maja on ehitatud 1994. aastal. Madalvundamendile püstitatud ehitise seinad on laotud betoonplokkidest, fassaad krohvitud. Vahelaed ning kande- ja jäigastavad konstruktsioonid on puidust. Eterniitkatus.

PLANEERING
Maja üldpindala on 75,4 m2. Esimesel korrusel on esik, mis viib kööki ja avarasse valgusküllase elutuppa. Elutoast on pääs avarale klaasitud terrassile. Elutoas saab lõõgastuda jälgides kaminas elavat tuld. Elutoast ja terrassist pääseb saunakompleks. Sauna kütab puukeris. Sauna vastas dušinurk ja pesuruum. Esikus garderoob ja WC. Trepp viib teisele korrusele, kus on kaks privaatset magamistuba ja lodža.

SISEVIIMISTLUS
Elutubades on laudpõrandad, seinad on maitsekalt dekoreeritud puiduga. Aknad on puitraamiga. Puidust tahveluksed.

KÜTE
Majas on kamin, millega on võimalik ökonoomselt ära kütta kogu maja. Vee soojendamiseks paigaldatud boiler.

KOMMUNIKATSIOONID
Elekter on 3-faasiline, peakaitse 25 A. Vesi (aiandusühistu üldvesi kevadest hilja sügiseni) ja kanalisatsioon lokaalsed. Vallaga kooskõlastamisel saab rajada puurkaevu ja paigaldada kogumismahuti. Tulevikus ette nähtud tsentraalse vee- ja kanalisatsiooni trasside väljaehitamist.

ABIHOONED
Kivist abihoone pindalaga 39,7 m2. Esimesel korrusel kaks ruumi, üks nendest saab kasutada garaažina, teine töötoana, teisel korrusel asub avar hubane magamistuba.
Kinnistul kaks suurt kasvuhoonet ja kuur.

KRUNT
Krunt on hooldatud ning haljastatud, viljakandev aed, peenrad, lilled ja marjapõõsad.

ÜMBRUSKOND
Arenenud taristuga rahulik vaikne asukoht mere ääres. 2 km kaugusel on tuntud supelrand Kloogarand. Läheduses mustika- ja seenemetsad. Maja asub aiandusühistu Oomega territooriumil. Teed valgustatud ja talvel lumest puhtaks lükatud. Sissepääsuväravad aiandusühistu territooriumile lukustatud. Ümberringi aastaringselt elavad toredad naabrid ja kaunis loodus. Lähim kauplus asub 10 min jalgsikõnni kaugusel. Lähimad lasteaed ja kool asuvad Kloogal (5 km).

KAUGUSED
Ühistranspordipeatuseni Treppkoja 0,6 km, raudteejaamani Kloogaranna 2 km, Keila umbes 10 km kaugusel. Tallinnasse umbes 30 km.

KONTAKT
Helista +372 5648 5243 või kirjuta jekaterina@raid.ee.

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Jekaterina Gorohhova
  • Jekaterina Gorohhova