Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Piiri 2

  • 83 000 €
  • 1 244 € /m2

Müüa
Rapla maakond, Rapla linn, Piiri 2
  • 83 000 €
  • 1 244 € /m2

HEA PLANEERINGUGA KORTER!

Müüa hea planeeringuga kolmetoaline korter Rapla hinnatud piirkonnas!

Tallinnast tunnise sõidu ja Märjamaalt kahekümne viie minuti kaugusel asuv Rapla on arenenud ja tänapäevane linn keset kaunist metsast maastikku. Linnas on tugev ühistranspordiühendus, raudteejaamas peatuvad ligi kakskümmend korda päevas nii Türi ja Viljandi liinid kui ka Raplas endas lõpp-peatust tegevad rongid.
Raplas on olemas nii COOP, Selver kui ka värskelt valminud Rapla Prisma! Majast jalutuskäigu kaugusel on koolid, lasteaiad, poed ja kõik muu eluks vajalik. Kohaliku elu üks keskustest, Rapla laululava, asub majast pea kiviviske kaugusel.

Piiri 2 maja asub küll kõigele vajaminevale lähedal, kuid omab siiski arvestatavat avarust taotlevas asukohas, olles vahetus ümbruses ainus kõrgem hoone. Hoones on soojustatud otsaseinad ning vahetatud vee- ja kanalisatsioonipüstakud. Korteriühistul on plaanis aga renoveerida kogu maja – nii fassad kui ka ventilatsiooni- ja küttesüsteemid – taotlus KredExi toetuseks on sees ja esimene voor on läbitud!

Parkimine on vaba ümber maja.

Korter on heas korras ja väga hea planeeringuga – kaks magamistuba, köök kui ka elutuba on üksteisest eraldatud, võimaldades mugavat äraolemist ja suuremale perele. Aknad on vahetatud, tubade põrandad on kaetud naturaalse parketiga! Korter on läbi maja planeeringuga ja sellel on kaks rõdu – üks suunatud hommiku- ja teine õhtupäikese poole. Korter tõesti soe ja naturaalne parkett on jala all mõnus ning hubase loomuga.

Korterile on tellitud eksperthinnang. Soovi korral on köögimööbli elutuppa tõstmise kaudu võimalik sellist tüüpi korterit lihtsa vaevaga ehitada neljatoaliseks!

Rapla on tänapäevane, hea (ühis)transpordiühendusega maakonnakeskus keset kaunist ja metsast maastikku. Majast jalutuskäigu kaugusele jäävad poed, koolid, lasteaiad ja palju muud. Piiri 2 maja on hea asukohaga ja hoolitsetud hoone, milles asuv kolmetoaline korter on hea planeeringuga, heas korras ja sooja, hubase loomuga.

Helista ja tule vaatama!

Lisainfo

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Eero Kullerkann
  • Eero Kullerkann