Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Laekvere alevik, Pargi 10

  • 160 000 €
  • 844 € /m2

Müüa
Lääne-Viru maakond, Laekvere alevik, Pargi 10
  • 160 000 €
  • 844 € /m2

AVAR RENOVEERITUD MAJA KOOS SUURE MAATÜKIGA!

Tere tulemast imekaunile Pargi 10 kinnistule! Kinnistu on võõra silma eest mõnusalt peidetud, kuid siiski silmapaistev oma üle 200 puu, mitmete kõrvalhoonete ja värskelt renoveeritud elumajaga.

Elumajas on ruumi kokku 189,6 ruutmeetrit ja viis tuba kahel korrusel. Lisaks sellele on ka keldris eraldi kaminaruum ning lõpuni väljaehitamata leiliruumiga saun. Hoone on raudbetoonist, täiskeldri ja suure kõrge pööninguga. Majal on vahetatud katus tänapäevase Onduline-plaadi vastu ja seinad on soojustatud villa ning tuuletõkkeplaadiga. Vundament on soojustatud EPS-iga ning kaetud sokliplaadiga.

Elumaja keldris asub pelletkatel, mis kütab tervet maja läbi radiaatorite. Mugavuse, automnoomsuse ja soojusturvalisuse huvides võib katelt kütta ka puuhalgudega. Tarbevesi tuleb katlaga köetavast boilerist. Aganäiteks suvel, kui katlasse tuld teha ei soovi, ka olemasolevast elektriboilerist. Samuti on puhtalt mugavuse huvides majas olemas ka õhksoojuspump ning keldris avatud kamin – miks mitte näiteks õdusa saunajärgse õhkkonna loomiseks. Kinnistu on ühendatud tsentraalse vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga.

Maja sisse viib suletud eeskoda, maja küljelt välja aga suur mitme tasandiga terrass, millelt jõuab aiaga piiritletud hoovi, kus leidub mitmeid ehitisi ja kõrvahooneid. Keset peenraid asub väike kuur ja kasvuhoone. Sealsamas juures aga suveköök ning suitsuahi koos selle jaoks mõeldud majakesega. Kõndides veidi edasi jääb aia piirile vana heinaküün ning kahekordne garaaž, mille teisel korrusel on suvine eluruum.
Aiaga piiritletud alalt väljudes aga kinnistu veel ei lõppe. Liikudes tagaväravast välja, tervitab uut omanikku terve metsatukk – üle saja meetri suurte kuuskede ja teiste puudega kaetud maalappi. Kinnistu piirneb aleviku kiigeplatsi ja selle taga asuva põlluga.

Kui soovid seda, kõiki tänapäevasele elukeskkonnale esitatavaid nõudmisi rahuldavat, kaunist kinnistut ise vaatama tulla, siis kirjuta või helista ja lepime aja kokku!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Eero Kullerkann
  • Eero Kullerkann