Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Palivere alevik, Kingu 1

  • 150 €
  • 2 € /m2

Üürile anda
Lääne maakond, Palivere alevik, Kingu 1
  • 150 €
  • 2 € /m2

MUSTA REEDE PAKKUMINE: ELA AASTA LÕPUNI ILMA ÜÜRITASUTA!

Läänemaal Palivere alevikus üürile anda avar, eraldi tubadega päikeseline 3-toaline korter.

Korter asub maja keskel, kolmandal korrusel. Korteris on vahetatud kõik aknad, paigaldatud elektriboiler ja vahetatud sanitaartehnika ja siseuksed. Korter vajab värskendust, kui üürnikul on soov seda teha – siis saame kindlasti kokkuleppele.

Maja on ehitatud 1991.aastal ning on Palivere üks uuemaid korterelamuid. Asub ta mõnusalt metsa veerel, kauplused, ühistransport ja kõik muu eluks vajalik on vaid jalutuskäigu kaugusel.

Korteriühistu on vahetanud 2020.a. katuse ja välisuksed, 2022 ühineti tsentraalse küttesüsteemiga. Majaümbrus on armsalt puhas ja korras, igale korterile on eraldi parkimiskoht, korteri kasutada on ka keldriboks.

Palivere on tuntud oma toredate sportimise ja vaba aja veetmise võimaluste poolest: olemas on kauplused, põhikool, lasteaed, noortekeskus, raamatukogu, turismi- ja tervisespordikesksus. Tegutsevad ka priitahtlikud tuletõrjujad. Paliveres on ka mitmed tugevad tööandjad, kuid Haapsallu ja Tallinnasse pääseb hõlpsalt nii busside kui oma autoga.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür ja tagatisraha (150,00€). Võimalik ajatada tasumine ka kahele kuule. Kui sõlmime lepingu enne 01.12, saad aasta lõpuni elada ilma üüritasuta!

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Inga Sild
  • Inga Sild