Harju maakond, Raasiku vald, Raasiku alevik, Niidu 8

  • 320 000 €
  • 2 591 € /m2

Müüa
Harju maakond, Raasiku alevik, Niidu 8
  • 320 000 €
  • 2 591 € /m2

TULE JA VAATA OMA SILMAGA ÜLE! SEE ON VÄÄRT MAJA!

Raasikul, Rohtla uuselamu rajoonis ootab kvaliteetne ja hubane kodu uut omanikku! Tegemist on 2017 aastal valminud majaga. Kinnistu paikneb aleviku südames, väljakujunenud keskuse kõrval. Tallinna piirist ca 22 km kaugusel.

Vaikne ja kodune linnalähedane asum, kus on terviklik elukeskkond ja täielikult välja arendatud infrastruktuur, – kaasaegne lasteaed ja põhikool, uus kunstmuruväljakuga jalgpallistaadion, Tallinnaga ühendav rongijaam, kauplus, raamatukogu. Ja kõik see jääb ca 400 – 600 m kaugusele. Rongiga Ülemiste jaama 20 min ja Balti jaama 28 min. Samuti ei saa mainimata jätta toredaid ja alati abivalmis naabreid.

Kinnistu on hooldatud, ümbritsetud heki ja aiaga, paigaldatud kivisillutis, hoovis askeldab automaatne robotniiduk. Autoväravaid avab automaatika. Hoovipoolne osa on lõunapoolne, kus ka terrassil hea päevitada või hommiku-, lõuna-, või õhtusööke nautida. Terrass on privaatne ja jääb naabritele varjatuks. Kinnistu lõunapoolne külg piirneb väikese metsatukaga.

Kinnistul paiknevad veel kuur ja kasvuhoone, kus on ka elektriühenduse valmisolek, juhtmed veetud. Kasvuhoones veel lisaks automaatne tilkkastmissüsteem.
Maja läheduses on mänguväljak ning tiik, kus käiakse ujumas.

Puitkarkassmaja on projekteeritud ühekorruselisena, ilma keldrita, ehitatud lintvundamendile. Elamule ja kuurile on tehtud korralik drenaazh. Seinad on värvitud, magamistubade põrandatel laminaatparkett, elutoa ja teiste ruumide põrandaid katab kiviplaat.

Elamus paiknevad esik, kolm magamistuba, elutuba, köök, saun, sauna eesruum/vannituba, 2 tualettruumi, duširuum ja tehniline ruum, kus olemas kraanikauss.

Kommunikatsioonid – vesi, kanalisatsioon tsentraalsed, elekter 3x16A, tänavavalgustusega teed.

Elamus on kõikides ruumides vesipõrandaküte, mis baseerub õhk-vesi-soojuspumbal.

Ülalpidamiskulud madalad.

Kasutusluba olemas!

PS Hea ülevaate annab lisatud joonis koos mõõtkavaga!

Täpsema info puhul võtke julgelt ühendust, see on väärt kodu!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Silver Sellik
  • Silver Sellik