Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jakobi 25

  • 154 000 €
  • 2 188 € /m2

Müüa
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jakobi 25
  • 154 000 €
  • 2 188 € /m2

LÜHIAJALISEKS ÜÜRIKS LOODUD!

Võluvalt mugav ja võimalusterohke korter Tallinna kesklinnas!

Selles 70,40 m2 suuruses korteris on kaks magamistuba, kaks elutuba, eraldi (kodu)kontor, kaasaegne köök ja stiilne vannituba. See asub 1940. aastal ehitatud puitmaja alumisel korrusel Jakobi tänaval, vaid kiviviske kaugusel Tallinna bussijaamast, lühikese sõidu kaugusel lennujaamast ja jalutuskäigu kaugusel vanalinnast.

Olgu teie klientideks turistid, ärireisijad või pered, see korter pakub teile hubast ja praktilist baasi Tallinnas viibimiseks. Ümbruskond on täis poode, kohvikuid, restorane ja muid mugavusi, mis vastavad nende vajadustele. Kui soovite lõõgastuda või oma lapsi lõbustada, on hoone taga suur ja kaasaegne mänguväljak.

Korter on hetkel edukalt ja pidevalt lühiajalisel üüril, teenides suurepärast sissetulekut. Terve suvi on olnud korter nii väljaüüritud, et keeruline on näitamaski käia!

Kaasas on ka rida automatiseerimissüsteeme, mis lihtsustavad üüriprotsessi, kui soovite seda kasumlikku ärimudelit jätkata.

Renoveerimise käigus on vahetatud korteri elektrijuhtmestik ja torustik kvaliteetsete materjalide vastu. Põrandaid katab maitsekalt viimistletud puitparkett. Küttesüsteemiks on õhksoojuspump ja vannitoas põrandaküte, tagavaraks on võimalus kasutada konvektsioonradiaatoreid. Korteril on kaks välisust ja planeering, mis võimaldab ruumid jagada kaheks korteriks, mistõttu on see ideaalne investeerimisvõimalus.

Hoone on kaasomand, kuid omanikel on käsil selle muutmine üksikuteks korteriteks. See protsess tõstab hiljem tunduvalt korteri turuväärtust. Protsess peaks lõpule viidama juba sel aastal! Hiljutised maja elektrisüsteemi ja kanalisatsioonitorustike uuendused lisavad varale veelgi väärtust. Hoone kõrval on tasuta parkimine.

Kui teil on selle korteri, hoone või selles kasutatava lühiajalise üüri äriplaani kohta küsimusi – võtke julgelt ühendust. Saame kokku leppida kohtumise ja saate ise veenduda, miks see korter on suurepärane investeerimisvõimalus Tallinna kinnisvaraturul.

Helista või kirjuta ja lähme seda korterit vaatama!

Laenukalkulaator

Summa kuus
  • Laenumakse (k)
  • Maamaks (a)
  • Kodukindlustus (a)
  • Laenukindlustus (k)
%

Sarnased pakkumised

Võrdle objekte

Võrdle
Eero Kullerkann
  • Eero Kullerkann