Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/3257

Laevastiku 3J

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Rendile anda toimiv metallitöötlemistehas!

Hind: 7 227 €
Tehing: Üür
Objekt: Äripind
Korrus: 1/2
Üldpind: 1606.0 m2
Krundi pindala: 2400.0 m2
Ehitusaasta: 1959
ID: www.raid.ee/3257

Jekaterina Gorohhova

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Maakleri koduleht

Tehas asub Põhja-Tallinnas Paljassaare poolsaarel. Krundi suurus on 2400 m2. Hoone on ehitatud aastal 1959. Aastal 2008 oli teostatud hoone remont, sh katuse ja fassaadi soojustamine.

Tehases on olemas kogu varustus tootmiseks: laadimiskraanad, plasma metallilõikusmasin, treipingid, painutusmasin, puurimismasinad, keevitusaparaadid ning palju muud varustust ja tööriistu metallitöötlemise jaoks. Lisaks suurele tootmisruumile asuvad hoones värvimisruum, laoruum, boileri- ja katlaruumid. Töötajatele on olemas riietusruum koos puhketoa, kööginurga ja duširuumiga, kolm WC-d. Lisaks kontor ja nõupidamisruumiga ning serveriruum. Hoones on olemas toimiv ventilatsioonisüsteem, tsentraalne küttesüsteem, tsentraalne vesi ja kanalisatsioon ja tööstusvool. Kaks sissepääsu: värav hoone otsas ja küljes. Parkimine tehase territooriumil. Territoorium ei ole aiaga piiratud.

Hinna sees on tootmishoone aadressil Laevastiku 3J, Tallinn; tehnika, seadmed ja tööriistad; lai kliendibaas ja kehtivad koostöölepingud nii Eesti kui ka välismaa ettevõtetega; sertifikaadid ja dokumentatsioon toodete tootmiseks.