Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/5480

Uuetoa tee 4

Harju maakond, Saue vald, Alliku küla

Hind: 190 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 3
Üldpind: 108.0 m2
Krundi pindala: 2151.0 m2
ID: www.raid.ee/5480

Veiko Värk

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa üksikelamu Saue vallas Alliku külas. Krundi suurus on 2150 m2. Juurdepääs krundile Uuetoa teelt. Krundi vertikaalplaneerimisel on elamu ümbrust tõstetud. Vihmavesi juhitakse hoonest eemale väikese kallakuga. Projekti järgselt on ettenähtud 1,5 m kõrgune piirdeaed metallvõrgust, jalg- ja sõiduvärav puidust.

Elamu on projekteeritud ühepereelamuna, osaliselt kahekorruselisena. Teine korrus astub esimese korruse väliseinte tasapinnast tagasi. Elamuga on seotud garaaž koos abiruumidega. Tehnilisse ruumi pääseb eraldi sissekäigu kaudu.

Esimesel korrusel paikneb elutuba, hobiruum, esik, vannituba ja tehniline ruum. Teisel korrusel paikneb magamistuba, garderoob, köök, WC ja trepihall.

Vundament
Hoone kandvad konstruktsioonid toetuvad plokkidest lintvundamendile. Alusbetoon on soojustatud 100 mm paksuste STYROFOAM plaatidega. Vundamendi välispind on soojustatud.

Põrandad
Aluspõrand on valatud armeeritud betoonist ja soojustatud STYROFOAM plaatidega, betoonkihti on paigaldatud küttetorustik. Teise korruse põrand on kaetud peenbetoonist tasanduskihiga.

Seinad
Kandvad väliseinad on FIBO-plokkidest ja soojustatud 100 mm vahtpolüstüreenplaatidega. Välisviimistluseks kasutatud klombitud paekivi. Mittekandvad siseseinad FIBO plokkidest.
Teise korruse välis- ja siseseinad on tehtud puitkarkassil ja soojustatud klaasvillaga. Välisviimistluseks klombitud paekivi, siseseinad kaetud kipsplaadiga.

Vahelagedeks on õõnespaneelid, teise korruse vahelagi on puidust. Hoone katusekatteks kasutatakse profiilplekk-katusekivi, teise korruse katuselagi on soojustatud 250 mm kivivillaga.
Sissepääsu ukse ees on valatud trepp. Aknad ja uksed on plastist ja puidust.

Küte ja ventilatsioon
Eramut köetakse õhk-vesi soojuspumbaga, esimest korrust köetakse põrandaküttega, teist korrust köetakse radiaatoriga. Ruumides loomulik ventilatsioon, köögis ja vannitoas sundventilatsioon. Hoonel on energiamärgis C.

Veevarustus on ühendatud väljaehitatud tänavavõrguga, kanalisatsioon on lahendatud 8 m3 mahutiga, tulevikus on ettenähtud ühendus ühiskanalisatsiooniga. Soojaveevarustus toimub elektriboilerist.

Elektrikilp asub krundi piiril ja maksimaalne lubatud läbilaskevõime amprites on 3 x 25 A.

Võimalus ehitada juurde garaaž ja abihoone.

Laagri ja Harku keskusesse on ca 2-3 kilomeetrit.