Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/5590

Metsavaimu tee 2

Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla

Turul uus! Madalad ülalpidamiskulud! Korralik kivimaja!

Hind: 189 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 4
Üldpind: 126.7 m2
Ehitusaasta: 2018
ID: www.raid.ee/5590

Silver Sellik

  5800 4970

  silver@raid.ee

Maakleri koduleht

Nõmmeserva uuselamu rajoonis ootab kvaliteetne ja hubane kodu uut omanikku! Tegemist on ridaelamuga, mis on valminud 2018. aastal. Piirkond on vähese liiklusega. Ca 1 km kaugusel Nõmme (Tallinn) piirist. Lähemas ümbruses paiknevad kõik uued eramud, esineb osalist kõrghaljastust. Juurdepääsuteed kõik asfaltkattega ja valgustatud. Maja ehitamisel on väga õnnestunult arvestatud ilmakaartega (elutuba, 2 magamistuba, terrass ja hoov jäävad lõuna-edela suunda).

Maja on rajatud lintvundamendile. Välisseinad on laotud Aeroc 250 mm – soojustus 150 mm, väljast viimistletud krohviga. Kandvad siseseinad Columbiakivi sein 190 mm. Mittekandvad vaheseinad on Aeroc plokk 100-150 mm puittaladel. Vahelagi – õõnespaneel.

Siseviimistluses seinad krohvitud ja kaetud heledates toonides värviga. Tubade põrandaid katab laminaatparkett, esikus, köögis ja vannitubades kiviplaat. Paigaldatud 3 kordse klaaspaketiga avarad PVC aknad.

Vesivarustus ja kanalisatsioon tsentraalsed.

Soojavarustus – tsentraalne gaasiküte, oma gaasikatlaga, soojusjaotus lahendatud põrandakütte torustikuga mõlemal korrusel. Kõik ruumid eraldi reguleeritavad.

Ventilatsioon – soojusvahetiga agregaat. Ventilatsioon varustatud automaatika- ja juhtimiskilbiga.

Elekterivõimsus – pealüliti kaitse on 3x16 A.

Ruumijaotus:
1. korrus – esik, avatud köögiga elutuba, tualett, terrass ja tehnoruum.
2. korrus – hall, avar aknaga vannituba ja saun (WC, vann, dušinurk), kust pääs ka rõdule, kolm magamistuba, millest üks on rõduga.

Hinna sisse kuulub ka kaks autokohta.

Ülalpidamiskulud madalad – talvel ca 160 eur ja suvel ca 70 eur.

Nõmmeserva on väljaarenenud taristuga piirkond – ca 600 m kaugusel on ka ühistranspordipeatused (bussid nr 10, 14, 18, 27). Lähedal on Nõlvaku lasteaed, Hortese Aianduskeskus, Maximarket, Selver ja Rimi.

Lisaküsimuste korral ja elamuga juba lähemalt tutvumiseks, võtke julgelt ühendust! Seda kohta peab ise nägema ja tunnetama! See on hea kodu perele!