Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6039

Männi

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Petaaluse küla

Soodsa hinnaga püsikuludeta korter Matsalu rahvuspargi kõrval!

Hind: 5 600 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 2/2
Üldpind: 43.8 m2
Ehitusaasta: 1963
ID: www.raid.ee/6039

Grigori Tustanovski

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa soodsa hinnaga korter Pärnumaal Lääneranna vallas kaunis ja rahulikus Petaaluse külas.

KORTER

Koosneb suurest elutoast-köögist, kahest eraldi magamistoast, väikesest koridorist, tualettruumist. Korter asub 1963. aastal ehitatud kahekorruselise telliskivimaja teisel korrusel. Aknad kolmele poole! Sees on olemas vesi ja kanalisatsioon, elektriühendus. Kütteliik - ahi või elektrikütte. Köögis puupliit on lahti võetud. Ostja saab teha remondi oma maitse järgi. Kommunaalmakseid hetkel pole. Vaiksed naabrid, majas on ainult 4 korterit. Korteri juurde kuulub hoovis asuv kuur. Kaunis aed, ümberringi kasvavad männid. Maatüki pindala on 2908 m². On olemas keldri kasutamise võimalus.

ASUKOHT

Petaaluse küla on kaunis vaikne koht Pärnumaal Lääneranna vallas. Lähedal on meri, Matsalu rahvuspark, Virtsu meresadam. Hea bussiühendus. Coopi pood 500 m kaugusel. 7 km kaugusel asuvas Lihula linnas on olemas kultuurikeskus, gümnaasium, spordiklubi, muusika- ja kunstikool, lasteaed, kauplused, kohvikud, baarid. Kaugused: Lihula 7 km, Virtsu 15 km, Pärnu 60 km, Haapsalu 60 km, Kuressaare 100 km, Tallinn 115 km.

ERIVÕIMALUSED

1) Teie turvalisuse tagamiseks on võimalik notariaalset korteri müügitehingut läbi viia kontaktivabalt video teel ja lepingut allkirjastada digitaalselt.

2) Vaatan läbi kõik vahetuse võimalused Tallinnas ja Harjumaal asuva kinnisvara vastu, sõidukite või kulla vastu.

3) Saan pakkuda notariaalselt tõestatud järelmaksu korteri ostmiseks otse omanikult ilma pangalaenuta. Esimene sissemakse minimaalselt 50% ostuhinnast.

Helistage 5633 3464 või kirjutage grigori@raid.ee