Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6069

Purde tee 10

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

Suurepärane ja privaatne asukoht!

Hind: 229 900 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 4
Üldpind: 147.3 m2
Krundi pindala: 1289.0 m2
Ehitusaasta: 2007
ID: www.raid.ee/6069

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Harku Vallavalitsuse korraldusega (nr 603) on kehtestatud detailplaneering mille käigus kinnistu pindala suureneb. Kinnistu pindala saab olema 2001 m2.

Maja ehitusalune pind on 147,3 m2, elamispind 124,9 m2. Tegemist on väga heas korras ja hea planeeringuga majaga tupiktänava lõpus. Kasutusluba on väljastatud. Energiamärgis C. Paigaldatud on valvekaameratega signalisatsioonisüsteem.
Aed on väga kaunis ja hoolitsetud.

Kinnistu asub AÜ Türisalu 9 alal, mis on ümbritsetud aiaga ning varustatud puldist avatava väravaga.
Hetkel on vesi - ja kanalistatsioon lokaalsed kuid juba kevadel toimub liitumine tsentraalse vee -ja kanalisatsioonitrassiga. Seoses sellega ostjale kulutusi ei lisandu.

MAJA
Maja on ehitatud 250 mm fiboplokkidest ning soojustatud penoplastiga (150 mm), katusel 300 mm kivivilla. Vahelagi on soojustatud 200 mm kivivillaga. Välisfassaad on krohvitud. Katusematerjaliks kärgruberoid. Maja kütmiseks on paigaldatud ökonoomne õhk-vesisoojuspump. Lisaks on elutoas kamin. Kõik maja valgustid töötavad led-tehnoloogial.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Siseviimistluses on kasutatud vaid naturaalseid ja loodussõbralikke materjale.
Tuulekojast on pääs avarasse esikusse, millest vasakule jääb avatud köögiga avar elutuba. Elutoa südameks on kaunis kamin, mille soojamüür juhib soojuse ka magamistuppa ning maja ülemisele korrusele. Elutoa lagi on muljetavaldavalt kõrge ja katuseaknaga. Köögimööbel on valmistatud eritellimusel, on heas seisukorras ning varustatud integreeritud köögitehnikaga. Köögiosas on maast-laeni ulatuvad aknad ning pääs terrassile, kus on mõnus hommikukohvi nautida.
Köögi põrandaosa on plaaditud. Tubade põrandad on kaetud väga kauni, naturaalsest tammepuidust põrandalaudadega.

Esikust vasakule jäävad magamistuba, lastetuba ning kabinet. Nende tubade põrandad on samuti kaetud tammepuidust põrandalaudadega nagu elutoaski. Tubade seinad on kaetud maitseka tapeediga. Magamistoas on sisseehitatud garderoobikapp.
Majas on kaks sanitaarruumi, millest mõlemas on WC ning ühes dušinurk.
Kabinetist viib trepp teise korruse magamistuppa. Ülemine magamstuba on tavalisest madalama laekõrgusega, kuid mugav näiteks külaliste majutamiseks.
Lisaks on majas abiruumid, auto varjualune ja mahukas panipaik.

Maanteeni ja bussipeatuseni ~ 300 m, bussid 108 ja 127. Lähedal on kauplus. Umbes 4 km kaugusel Laulasmaal asub kool ja lasteaed, kauplus Konsum, SPA ja ilusalong.

Türisalu Keila-Joa piirkond on looduskaunis paik elamiseks! Lähedal on jõgi koos mõnusa ujumiskohaga. Mereni on ~ 3 km. Lähedal asub ajalooline Keila-Joa mõis koos kauni pargi ja imelise joaga. Keila-Joa mõisapargis korraldatakse palju toredaid kultuuriüritusi – kontserte, teatrietendusi.

Olete oodatud tutvuma!