Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6090

Lõhe

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

Uus ja madalate kommunaalkuludega maja! Kakumäe ranna lähedal!

Hind: 344 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 4
Üldpind: 129.7 m2
Krundi pindala: 841.0 m2
Ehitusaasta: 2017
ID: www.raid.ee/6090

Kadri Allaste

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Maakleri koduleht

Täiesti uus maja Kakumäe rannast vaid 300 m kaugusel.

Kasutusluba on väljastatud. Maja on madalate kommunaalkuludega ja energiasäästlik. Väljastatud on energiamärgis B. Paigaldatud on salvestav valvesüsteem. Maja küljel on katusealune kahele autole.

Maja on ehitatud betoonpaneelidest ja soojustatud 200 mm kivivillaga. Ka vahelaed ning trepp on betoonist. Katusel on kvaliteetne katusekivi tootjalt Monier.

Maja on hästi läbimõeldud ja mugava planeeringuga. Maja esimesel korrusel on tuulekoda, kust pääseb avarasse avatud köögiosaga elutuppa. Köögiosas on funktsionaalne ja kaunis köögimööbel mis on varustatud kvaliteetse ja keskmisest kallima köögitehnikaga. Elutoa keskel on maja südameks kaunis soojust salvestav kamin-ahi, mille kahes küljes on klaasseinad.

Elutoast pääseb avarasse sauna eesruumi, kust omakorda on pääs terrassile, mis jääb maja kahte külge. Saunakeris on elektriküttega.

Maja teisel korrusel on avar trepihall, kolm magamistuba ja üks vannituba, milles on WC ja dušš ning lisaks veel üks WC kraanikausiga. Dušiga vannituppa pääseb mugavalt otse suurimast magamistoast. Teise korruse trepihallist pääseb avarale katuseterrassile, mis ulatub maja kahte külge.

Maja esimese korruse põrandad on kaetud kiviplaatidega, teise korruse põrandad on kavas katta naturaalse parketiga. Mõlematel korrustel on vesi-põrandaküte. Kõikidesse tubadesse on planeeritud paigaldada jahutussüsteem.

Siseviimistlustööd viiakse lõpule vastavalt kokkuleppele.

Kogu majas on kvaliteetsed ja energiasäästlikud maast laeni ulatuvad ning avatavad puit-alumiiniumaknad (akna profiilisüsteem Geneo). Kogu maja ümbrusele annavad õhtul valgust vintskapi alla paigaldatud kohtvalgustid. Aed on kõrghaljastusega ja väga kaunilt kujundatud. Muidugi ei puudu ka viljakandvad õunapuud.