Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6097

Tambi

Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Vihula küla

RIDAELAMUBOKS VIHULA MÕISA KÕRVAL! VAATA KA VIRTUAALTUURI!

Hind: 35 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Majaosa
Tube: 3
Üldpind: 55.5 m2
ID: www.raid.ee/6097

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa otse Vihula mõisasüdame kõrval, vapustavalt kaunis looduskeskkonnas peituv kahekordne ridaelamuboks.

Asukoht:
Vihula küla asub Lahemaa rahvuspargi äärel, 10 minuti kaugusel Mustoja liivarannast, Altja ja Vergi kalurikülade lähistel, 15 kilomeetrit Võsult ja 30 kilomeetrit Rakverest. Lahemaa rahvuspargis asuvad paksud ja puutumata metsamassiivid, mis algavad otse küla servalt. Külas on Vihula järv ja kauniks mõisatiigiks paisutatud Mustoja oja. Kogu Vihula ja terve ümbruskonna pärl on aga küla keskel asuv Vihula mõis, mis on täielikult renoveeritud ja aktiivse neljatänihotellina on saanud Parima ajaloolise hotelli Euroopas 2020 väärika tiitli! Ridaelamud asuvad mõisahoonetest vaid 300 meetri kaugusel, korda on tehtud aga kogu mõisapargina käsitletav mõisa ümbrus, mille ääres Tambi hoone paiknebki.

Maja:
Tambi ridaelamu on kahekordne ja täiskeldritega kaheksa boksiga hoone, mille küljel asub garaažikompleks. Maja vaatab ühelt poolt Vihula mõisa poole ja teiselt poolt vastu Lahemaa metsamassiivi. Elamul on tänapäevane katus. Kattega tee jookseb katkematult Tallinn-Narva maanteelt otse ukse ette. Maja juurde kuulub suur hooldatud haljasala ja massiivne suletud katusealune. Hoonel puudub energiamärgis.

Ridaelamuboks:
Boks on kahekordne, täiskeldri ja ahiküttega. WC ja vannituba asuvad eraldi. Elamispind on üldjoontes renoveerimata, kuid küttekolle, vannituba ja ülemise korruse magamistuba on üldseisukorda arvestades pigem uueväärsed. Pakettakende vastu kõik vahetatud kõik aknad peale elutoa terrassile viiva avara ja põrandani ulatuva akna, mille küljes on ka terrassile viiv klaasuks.
Teisel korrusel on lisaks renoveeritud magamistoale ka teine tuba, mille seinal ja lael on näha umbes kolmekümne aasta vanuseid niiskuskahjustusi. Katus on vahetatud kaks korda, esimesel korral 90.-te alguses, kahjustatud viimistlus on sellest ajast uuendamata. Samas toas on näha ka malmradiaatorit, mis on osa varasemast kohalikust keskküttesüsteemist. Lisaks kahele toale asub teisel korrusel ka hilisemal ajal renoveeritud vannituba.
Esimesel korrusel on suur elutuba, pääs terrassile, välisuks, WC, esik ja osaliselt avatud köök koos küttekoldega. Naabrite eeskujul on võimalik keldrisse viiv trepikoda asendada luugiga ja luua esimesest korrusest tõeliselt suur avatud köögi ja esikuga elutuba. Sisuliselt ja soovi korral võib seinte trepireelinguga asendamise korral avada ka ülemise korruse.
Keldris asub kolm ruumi, suurimas on 160 liitrine boiler, võimsusega 3 kW ning laotud kivisöemahuti keskküttekatla jaoks. Teises ruumis asub mittefunktsioneeriv keskküttekatel ja kolmandas paiknevad sügavad riiulid. Boksis on ka tööstusvool (380 V).

Garaaž ja puukuur:
Maja küljel paikneb eraldi katastrinumbriga (88702:002:0520) garaažikompleks, mis on jaotatud kasutamiseks kaasomandina. Elamispinna uue omaniku kasutada olev garaažiboks on mõõtudega 6,4 x 2,9 meetrit ehk umbes 18,6 m2. Garaažipõrand on hilisemal ajal kaetud laudisega, mis on alt toestatud auto raskuse kandmiseks prussidega.
Elamispinna omaniku kasutada on ka väga suur puukuur, üldmõõtudega 4 x 4 meetrit ehk 16 m2. Üldpindalast osa on kinni ehitatud eraldi sissepääsuga väiksemaks ruumiks, mõõtudega 2,5 x 1 meetrit.

Tambi ridaelamukompleks asub tõeliselt kaunis ja looduslähedases keskkonnas, Euroopa parima ajaloolise hotelli tiitlit kandva Vihula mõisa külje all. Ridaelamuboksiga tuleb kaasa suur puukuur ja maja küljel paiknev garaaž. Majal on vahetatud katus. Peale vannitoa ja ühe magamistoa on elamispind siiski suuremas osas renoveerimata, kuid soovi korral on võimalik välja ehitada tänapäevane, avatud lahendusega ja avar elamine. Võimaluste ja hinna suhe väärib vaatama tulemist. Helista ja lepime aja kokku!

Vaata ka virtuaaltuuri otse kuulutuse piltide juurest, kliki peale või kopeeri järgnev link oma brauseri aadressiribale: https://bit.ly/3TridaV