Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/6450

Pärnu mnt 82

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

MÜÜDUD!!

Hind: 116 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 2
Korrus: 3/6
Üldpind: 57.9 m2
Ehitusaasta: 1953
ID: www.raid.ee/6450

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

MÜÜDUD!

Asukoht
Maja aadressil Pärnu maantee 82 asub vaid kahe trammipeatuse kaugusel Vabaduse väljakust, viie minuti jalutuskäigu kaugusel kinost “Cinamon Kosmos” ja on kogu oma olemuselt Tallinna kesklinna sisuline osa. Hoone on ühelt poolt piiritletud Pärnu maanteega ja teiselt poolt vaikse ja sõbraliku Uue Maailma asumiga. Maja ühelt poolt ümbritsev raudväravaga suletud aed piirnebki just rohelise koridoriga, mis jookseb Pärnu mnt 68 ja Planeedi tänava majade vahel terve hoone ulatuses ning veel laiemaltki.

Maja
Kui valdav osa lähiminevikus ehitatud maju olid lihtsalt tüüpilised “paneelikad”, siis nende kõrval on Pärnu mnt 82 puhul tegemist arhitektuuriliselt ja ehitustehniliselt klassi jagu kõrgema tasemega. Paksud tellistest seinad, mis aitavad reguleerida tänavamüra, kõrged laed ning lihtsalt omaaegne hea ehituskvaliteet teevad sellest majast soovitud elamiskoha Tallinna kesklinnas. Lisaks eluruumidele paiknevad maja esimesel korrusel ka poed ja bürooruumid.
Majja pääseb sisse ühelt poolt nii Pärnu maanteelt kui ka teiselt poolt, Videviku tänavalt.
Parkimine on korraldatud suletud hoovis väravaga, mida saab avada läbi telefoni. Parkimiskoht on tasuta.
Majas tegutsev korteriühistu on aktiivne ja viib ellu maja järk-järgulist renoveerimist. Vahetatud on muuhulgas keskküttetorustik (kõik radiaatorid korteris on termostaatidega) ja korda tehtud trepikojas asuv müravabalt toimiv lift. Järgmiseks suuremaks tööks on trepikodade renoveerimine, mida on juba alustatud läbi kogu elektrijuhtmestiku vahetamise. Läbi hea majandamise ja maja üldise hea seisukorra tõttu on maksed ühistu kogutavasse remondifondi siiski üllatavalt madalad.

Korter
Korter on elamiskõlbulik, kuid soovi korral siiski oma käe järgi ka renoveeritav. Tänapäevaseks on tehtud nii vannituba kui ka WC. Erilise ilme annab korterile aga elutoas paiknev ärkliosa, mille kolme külge avanevad akendega seinad toovad sära ja päikesepaiste tervesse ruumi. Kuna korteri aknad avanevad idasuunas ja ärkli tõttu osaliselt ka lõunasse on korter arvestatavalt valgusküllane ja hubane.
Maja ventilatsioonisüsteem töötab ja kõrgete lagede tõttu on õhuvahetus korteris iseenesest hästi toimiv. Köögis ja vannitoas on olemas ka sundventilatsiooni võimalus. Kööki on ühendatud äärmiselt säästliku iseloomuga tsentraalgaas, mille arved jäävad tavapärasel kasutamisel mõne euro ümber kuus.
Korteris on olemas sisseehitatud kapp, kuid lisaks sellele on keldris võimalik kasutada ka eraldi panipaika.

Elukeskkond
Korteri lähedal asub lugematul hulgal erinevaid poode ja teenindusi. Üle tee asub Tallinna Ühisgümnaasium, vahetus läheduses Tallinna Humanitaargümnaasium, Tallinna Tõnismäe Reaalkool ja Tallinna Tehnikakõrgkool. Maja tagant algavas Uue Maailma asumis on olemas nii laste mänguväljakud kui ka kõikvõimalikud kohalikud poed ja kohvikud. Lähim lasteaed asub 350 meetri kaugusel. Transpordiühendused on olemas nii bussi kui trammi näol, rongipeatus “Kitseküla” asub jalutuskäigu kaugusel.

Helista ja küsi lisa!

Vaata ka virtuaaltuuri otse kuulutuse piltide juurest või kopeeri järgnev link oma brauseri aadressiribale:
https://bit.ly/2EfKmim