Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/7184

Jäneda

Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev

HEA HINNAGA KOLMETOALINE KORTER AEGVIIDU KÜLJE ALL!

Hind: 22 500 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 2/2
Üldpind: 50.6 m2
Ehitusaasta: 1965
ID: www.raid.ee/7184

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa kolmetoaline korter Kõrvemaa metsade ääres, kauni Jäneda mõisasüdame vahetus läheduses.

Jäneda küla asub Aegviidu kõrval, kahte asulat eraldab sisuliselt vaid mõtteline maakonnapiir. Jänedal tegutsevad muuhulgas lasteaed-põhikool, COOP kauplus, Jäneda raamatukogu, Musta Täku Tall ning Jäneda mõis ja SPA. Lisaks on ümbruskonnas mitmeid turismi- ja huvitegevusega tegelevaid ühinguid. Jänedal on olemas ka raudteejaam, kuid lähedalasuvast Aegviidust on võimalik rongiga saada Tallinnasse või Tartusse lausa iga tunni tagant. Tallinna piir on Jänedalt 65 km, Tapa kesklinn aga kõigest 20 km kaugusel. Aegviidu ja Jäneda vahel, Harjumaa piiril on ka Nelijärve puhkekeskus.

Elamut eraldab Harju maakonna piirist kaks kilomeetrit. Majast kagusuunda 150 meetri kaugusele jääb Jäneda mõisapark, 800 meetri kaugusele ujumiskoht Kalijärve ääres, loodest aga vaevalt 500 meetri kauguselt algavad paksud Kõrvemaa metsad. Elamu asub tõeliselt rohelises keskkonnas, olles samas ümbritsetud heade parkimisvõimalustega ja kõikides suundades asfalteeritud teedega. Suhteliselt madala liiklustihedusega Piibe maantee on majast jalutades 200 meetri kaugusel, olles täielikult kaetud otsevaate eest teiste majade ja rohke rohelusega.

Korter asub teisel korrusel ja on läbi maja planeeringuga. Kahe toa aknad vaatavad lõunasuunda, kerge nurgaga õhtupäikese poole. Lõuna pool otse akende all on ka kaunis ja hooldatud lilleaed. Korteri keskel suunaga elutuppa on ahi, mis kütab korraga kõiki kolme tuba. Suhteliselt suures köögis on teise küttekehana ka puupliit. Elutuba ja kööki eraldab esik, välisukse vastas on aga vannituba. Korter on väga hea planeeringuga – elutuba on küll läbikäidav kuid mõlemad magamistoad ja köök asuvad eraldi. Mõlemas magamistoas on ka seinasisesed kapid, mis säästavad arvestatavalt elamispinnaks kasutatavat ruumi.

Korter on renoveerimisjärgus – kõik aknad on vahetatud pakettakende vastu, seinad on krohvitud sirgeks ja uus elektrijuhtmestik on veetud laiali. Põrandat katab õhuke puidkiudplaad (nn soome papp), kuid selle all on kõikides tubades visuaalsel vaatlusel heas korras ja tugev originaallaudis, mis väärib taastamist! Renoveerimist (v.a tehtud köögiakende vahetus) ei ole alustatud köögis ja vannitoas. Sissetulev veetorustik on vahetatud, soe vesi tuleb vannitoas asuvast boilerist.

Jäneda küla on Aegviidu kõrval, Harjumaa ja Lääne-Virumaa piiril asuv tõeliselt roheline ja looduskaunis paik, kus olenemata asukohast on kõik elementaarne ja eluks vajalik olemas. Lasteaed, põhikool ja kauplus võimaldavad igapäevast elukeskkonda ka väikelastega peredele. Tapa linna suhteline lähedus võimaldab Jänedal elada kui eeslinnas, olles lähedal linnataristule ja töökohtadele. Jäneda looduslik asukoht Kõrvemaa külje all aga võimaldab vähem kui kilomeetrise jalutuskäigu järel unustada tsivilisatsioon ja nautida tõeliselt puhast elukeskkonda koos massiivsete looduskaitseliste metsade ja kaunite järvedega.

Helista ja lähme vaatama!

Vaata ka virtuaaltuuri otse kuulutuse piltide juurest või kopeeri järgnev link oma brauseri aadressiribale:
http://bit.ly/3TstoneJ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pakume Raid & Ko soovitusega laenutaotlejale soodsama laenulepingu tasu!

Palun küsige maaklerilt soovitust!

Raid & Ko kinnisvara- ja õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Meie kontaktid leiad aadressilt www.raid.ee