Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/7509

Allika 34

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Roela alevik

SUUR TALUKOMPLEKS ROELA ÄÄREL!

Hind: 98 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maja
Tube: 6
Üldpind: 112.8 m2
Krundi pindala: 13096.0 m2
Ehitusaasta: 1927
ID: www.raid.ee/7509

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Roela paikneb 30 minuti kaugusel Rakverest, asudes Alutaguse suurte metsade lääneservas. Asulas on lisaks muule lasteaed-põhikool, pood, pubi, rahvamaja ja RMK matkarada. Mitte kaugel majast asub aga Roela mõisa puidust heimatstiilis peahoone, mida ümbritseb kaunis mõisapark.

Kuigi Allika 34 kinnistu asub vormiliselt asulas sees ja on sellega ka sisuliselt ühendatud, ei ole tegemist linnamajaga. Lisaks põhihoonele on kinnistul kuus (!) funktsioneerivat abihoonet, hobuste koppel ja metsatukk. Maja ümber asub saunahoone, maakelder, SUUR maa-alune kartulihoidla, kanala, hobuste tall, garaaž ja mahukad tööruumid. Lisaks suurel hulgal põllumajanduse või muu aktiivse eluviisi puhul vajaminevat mahutamis- ja ladustamisruumi. Hobuste tallis on täiendava ruumina olemas kasutuskõlblik betoonpõrandaga sigala. Kinnistul on olemas elektriühendus 3x25 A peakaitsmega.

Kinnistul asuv elumaja on hea planeeringuga ja hästi säilinud hoone. Esimesel korrusel on elutuba ja kaks omavahel klapp-ustega ühendatavat ruumi, lisaks köök, WC ja ruumikas kaheosaline sahver. Teisel korrusel on kolm tuba ja kinniehitatud katuseterrass, mida ümbritseb avatud rõdu, vaatega hoovi. Aknad on vahetatud pakettakende vastu, vanad naturaalse tuulutusega aknad on jäetud katuseterrassile ning trepikotta). Vesi tuleb hoonesse läbi kinnistul paiknevas salvkaevus oleva pumba ning kanalisatsioon suubub kinnistul olevasse tühjendatavasse mahutisse. Peahoones puudub duširuum, kuid dušikabiini nurgamooduli paigaldamiseks asukohti majas jagub.
Elumaja vastas asuv saunahoone aga on eraldi väärtus omaette. Suure eesruumi ja kaminaga saunahoone peidab endas pesukööki ja hubast leiliruumi koos, ruumi mõõte hinnates, arvestatava suurusega kerisega.

Elumaja ümbruses paiknev garaaž on väga mahukas, võimaldades parkida vähemalt kahte autot, töö- ja laoruumid garaaži ümber aga võimaldavad elumaja hoida puhta ja ruumikana, andes võimaluse ära paigutada kõik, mis igapäevaelu juurde ei kuulu. Elumaja taga asub ruumikas sisehoov, peenralapi ja kolme kasvuhoonega. Sisehoovi keskel asub aga katusega grillnurk koos kahe suitsuahju ja istumisruumiga. Kõik nähtav on palistatud rohelusega ja piiratud kõrge hekiga ning seetõttu on väikese tee ääres ning põldudega ümbritsetud kinnistu justkui väike ja vaikne oaas, kus võib unustada isegi asula läheduse.

Roela on iseseisvale, maakohta otsivale perele ülimalt hea asupaik, omades eluks vajaminevat infrastruktuuri, kuid paiknedes siiski kaugel suurtest linnadest. Kinnistul asuvad kõrvalhooned on valmis uuteks funktsioonideks või, jättes sisu muutmata, võimaldavad kohe uute elanikega kaasa võtta kõikvõimalikud erinevad loomad. Elumaja on läbimõeldud disainiga ja heas korras, kinnistul on voolav vesi oma kaevust, elekter ning korralik tühjendatav kanalisatsioonimahuti. Saun ja muud kõrvalhooned on väga arvestatava suurusega ning kogu komplekt võimaldab tulla kohe ja asuda unistamise asemel elama tõelisse maakoju!
Maja on küll tühi ning sissekolimiseks valmis, kuid teda hoitakse korras ning köetakse regulaarselt. Helista ja tule vaatama!

------------------------------------------------------------------------------------------
Pakume Raid & Ko soovitusega laenutaotlejale soodsama laenulepingu tasu!
Palun küsige maaklerilt soovitust!

Raid & Ko kinnisvara- ja õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Meie kontaktid leiad aadressilt www.raid.ee