Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/7661

Kose mnt 4

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

KAUNIS JA MADALATE KULUDEGA KORTER KEHRAS!

Hind: 52 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 1
Korrus: 4/5
Üldpind: 32.7 m2
ID: www.raid.ee/7661

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa madalate kuludega renoveeritud korter vaid 300 meetri kaugusel Jägala jõest!

Asukoht:
Tallinna kesklinnast 40 ja linnapiirist kõigest 25 minuti kaugusel asuv Kehra on vaikne, kuid kõige eluks vajaliku ja väga hea transpordiühendusega looduskaunis piirkond. Vaid jalutuskäigu kaugusel asuvad toidu- ja ehituspoed, gümnaasium, apteek, spordikeskus, raudteejaam, erinevad tanklad ja palju muud.
Jägala jõgi on maja asukohast 300 meetri kaugusel, lähim park algab 150 meetri kauguselt. Jägala jõe ääres asuvad märgistatud terviserajad, staadion ja mõisapark. Kehra gümnaasium koos spordikeskusega asub vahetult üle tee, lähim lasteaed aga paikneb mõnesaja meetri kaugusel majast.
Rong Kehrast Tallinnasse sõidab enamasti mitu korda tunnis ja kiireim sõiduaeg on Ülemistele 19 minutit, Balti jaama 28 minutit. Peatus asub majast 500 meetri kaugusel.

Maja:
Elamu, aadressil Kose mnt 4 on 72 korteriga maamärk Kehra keskväljaku vahetus läheduses. Kommunaal- ja halduskulud on samas piirkonnas asetsevate elamutega võrreldes kohati väga mõistlikud. Maja köetakse keskküttega - küttesüsteem on renoveeritud ja radiaatorid vahetatud. Majale ei ole väljastatud energiamärgist. Parkimisvõimalused on nii maja ees kui taga. Soovi korral on võimalik parkida otse korteri akende vaatevälja. Otse korteri ukse kõrval koridoris on lukustatav rõdu, mille võtmed on vaid lähinaabritel.

Korter:
Korterit eraldab koridorist välisuks ja lisaks sellele uueväärne müra summutav siseuks. Sisekujundust iseloomustavad heledad ja avarust võimendavad värvid, tänapäevased valgustid ja hästi läbimõeldud planeering - elutoas on sisseehitatud lükandustega kapp. Kõik aknad on vahetatud tänapäevaste pakettakende vastu. Põrandad on kaetud laminaatparketiga. Kogu korter on renoveeritud mõned aastad tagasi ja hoitud sisuliselt uueväärsena. Köögimööbli osaks on väljatõmmatav kubu, keraamiline pliit koos ahjuga ning hästi läbimõeldud disain, mille hulka kuulub näiteks juhtmete läbiviigud mikrolaineahju jaoks. Vannituba on kaetud heleda keraamilise plaadiga, ventilatsiooni tagab taimeriga sundventilaator.

Müüdav korter on hea elupaik inimestele, kes väärtustavad modernset elukeskkonda ja madalaid elamiskulusi. Kehra ise on looduslähedane ja roheline asula, kus on siiski olemas kõik vajaminev heaks elamiseks. Turvaline ja rahulik elukeskkond, vahetus läheduses asuv Jägala jõgi koos terviseradadega, Tallinna lähedus ning arenenud infrastruktuur teevad Kehrast atraktiivse elupaiga igaühele.
Korter on vaba ja võimaldab kohest sissekolimist!

Helista ja küsi lisa!

------------------------------------------------------------------------------------------
Pakume Raid & Ko soovitusega laenutaotlejale soodsama laenulepingu tasu!
Palun küsige maaklerilt soovitust!

Raid & Ko kinnisvara- ja õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Meie kontaktid leiad aadressilt www.raid.ee