Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/7717

Riisipere tee 21

Harju maakond, Saue vald, Haiba küla

MÜÜDUD!

Hind: 50 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 1
Korrus: 2/2
Üldpind: 32.2 m2
ID: www.raid.ee/7717

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

MÜÜDUD!

Haiba küla asub Kernu külje all, Tallinna piirist 25 minuti kaugusel, sõites mööda neljarealist maanteed. Olles üks Saue valla keskustest on Haibas olemas nii valla halduskeskus, raamatukogu kui ka rahvamaja. Majast üle tee asub kohalik pood ning mõne sammu kaugusel kaunis Haiba mõisasüda koos pargi ja selle juurde kuuluva tiigiga. Haiba on sisuliselt kaksikküla Kernuga, mistõttu võib lähiümbrusesse lugeda ka Kernu põhikooli ja lasteaia olemasolu.

Elamu aadressil Riisipere tee 21 on mugavalt teest veidi kaugemale asetatud, väga suure hoovialaga kahekordne kivimaja. Kinnistul asub ka kuur, milles on iga korteri omanikule kokkuleppeliselt kasutada üks boks. Majal on vahetatud katus. Energiamärgist ei ole väljastatud. Hooviala on puhas ja maja ümber on piisavalt parkimiskohti.

Korter on värskelt renoveeritud, suure ja mõnusa WC-vannitoaga. Köögis katab söögitegemise vajadusi induktsioonpliit. Elutoa lõunapoolne asukoht teeb korteri mõnusaks, valgusküllaseks ja soojaks. Põrandat katab laminaatparkett ning diivan, kapid ja televiisor ootavad uut omanikku. Korter on kohe sisse kolimiseks vaba!

Haiba küla on läbi Pärnu maantee Tallinnaga otseühenduses olev vaikne ja kauni elukeskkonnaga asula, kus on olemas kõik vajaminev tõeliselt mõnusa kodu loomiseks. Korter on värskelt renoveeritud ja ootab uut omanikku ning miks mitte ka tema pere. Koos saame luua avaar, sooja ja valgusküllase pesa, millest ei pea puuduma miski. Helista ja küsi lisa!

------------------------------------------------------------------------------------------
Pakume Raid & Ko soovitusega laenutaotlejale soodsama laenulepingu tasu!
Palun küsige maaklerilt soovitust!

Raid & Ko kinnisvara- ja õigusbüroo =
Suured kogemused ja head tulemused!

Meie kontaktid leiad aadressilt www.raid.ee