Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/8245

Lootuse 7

Pärnu maakond, Pärnu linn, Tõstamaa alevik

Asub Tõstamaa alevi serval. Kõik vajalik lähedal!

Hind: 35 600 €
Tehing: Müük
Objekt: Maa
Krundi pindala: 13368.0 m2
ID: www.raid.ee/8245

Eha Vahersalu

  522 5056

  eha@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa kinnistu Pärnu lähedal looduskauni Tõstamaa alevi serval.
Ehitamiseks vajalikud projekteerimistingimused ühele elamule on olemas. Lubatud ehitada elamu ehitusaluse pinnaga kuni 200 m2, kõrgus 9 m (1 täiskorrus + katusekorrus). Abihoonetele vajalik taotleda eraldi projekteerimistingimused.

Kinnistu on võimalik muuta ka kolmeks elamumaaks. Selleks on vajalik detailplaneering. Kõik 3 krunti saaksid olema piisavalt suured ja ilusa kujuga. Detailplaneeringu hinnapakkumine olemas maksumusega 4800 eurot.

On juba tehtud elektrivõrguga liitumine, 3 × 25A (sisaldub müügihinnas).
Tsentraalse vee- ja kanalisatsiooniga liitumiseks on vaja kaevata 20 -30 m kraavi ja paigaldada torustik. Tööde teostamiseks 2021. a hinnapakkumine oli 150 eurot/meeter. Tõenäoliselt vajalik ehitada ka kanalisatsiooni pumpla.

Krunt on piisavalt kõrgel merepinnast. Krundi madalam osa 6,5 m merepinnast, kõrgem osa 10 m merepinnast, majaehituseks hästi sobiv. Krunt on avar, päikseline. Kinnistu teepoolsel küljel kasvavad ilusad puud, mis annab krundile privaatsust. Krundil osaline kõrghaljastus.
Krunt on peatänavast piisavalt eraldatud - ei ole kuulda tänavamüra, kinnistu ja peatänava vahele jääb väike metsatukk. Krundi ühel küljel naabrid näha, teisel küljel eraldab naabreid väike metsatukk.
Kinnistule lähedal on bussipeatus. Hea ühendus Pärnuga.

Tõstamaal on olemas kõik eluks vajalik, jalutustee kaugusel on toidupood, pangaautomaat, kool, perearst, kirik, Meierei, kalarestoran. Paar kilomeetrit eemal asub kaunis Ermistu puhkeküla.
Tõstamaa alevik on looduslikult kaunis - jõgi, meri, paadisadam, liivaluited, matkarada. Paari kilomeetri kaugusel kinnistust kalarikas Ermistu järv, mõned kilomeetrid kaugemal Tõhela järv.

Võimalus ehitada endale unistuste kodu või teha hea investeering jagades kinnistu mitmeks krundiks.
Projekteeri talvel! Ehita kevadel!
Rohkem infot tel 522 5056, eha@raid.ee.