Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Kristiina Viiburg

Maakler 

 

  5667 7706

  kristiina@raid.ee

Monika Ahven

Maakler 

 

  5660 3798

  monika@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Äripind | Üür

Linnamäe tee 6

Vali oma ettevõttele sobiv ruum!

Harju maakond, Keila linn

12.6 m2 70 €

Korter | Üür

Sääse 5

Värske remont, parkimiskoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.7 m2 400 €

Korter | Müük

Uus 3

NELJATOALINE KORTER 30 MINUTIT TALLINNA PIIRIST!

Harju maakond, Kose vald, Habaja alevik

4 78.1 m2 45 000 €

Korter | Müük

Virbi 18

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.7 m2 69 500 €

Korter | Müük

Kaupmehe 19

Väärikas koht südalinnas! BRONEERITUD!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 63.3 m2 299 000 €

Korter | Müük

Kaupmehe 19

Linnasüdames CityZen! BRONEERITUD!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 63.3 m2 299 000 €

Korter | Müük

Vesivärava 28a

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 39.1 m2 189 900 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 15.9 m2 128 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 17.0 m2 141 €

Korter | Müük

E. Vilde tee 81

KLIENDIPÄEV 05.12. KELL 12-15.00. KLIENDIPÄEVA HIND 94 999 €!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 47.4 m2 96 500 €

Äripind | Üür

Tuuliku tee 4C

Soodne laopind, soodsad kommunaalid!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

180.0 m2 400 €

Korter | Müük

Järveotsa tee 2

Värskelt renoveeritud, avar 2-toaline Harku järve ääres!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 52.4 m2 114 000 €

Korter | Üür

Koskla 8

AHIKÜTE! LUBATUD LEMMIKLOOM!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 36.2 m2 390 €

Maa | Müük

Hageri tee 3

HEA ASUKOHAGA ÄRIMAA

Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe küla

8679.0 m2 140 000 €

Maa | Müük

Kenra

HIND LANGES, KASUTA VÕIMALUS KOHE ÄRA!

Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Sõtke küla

4466.0 m2 15 900 €

Korter | Üür

Koondise 3

Võimalus sisustada oma mööbliga!

Harju maakond, Saue vald, Saue linn

1 33.0 m2 310 €

Äripind | Üür

Suur-Ameerika 18a

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

495.0 m2 4 900 €

Korter | Müük

KINNISVARA KIIROST!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn

50.0 m2 1 €

Korter | Müük

Kressaia

Püsikuludeta ja oma aiamaaga korter Haljala vallas!

Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Kõldu küla

2 41.2 m2 9 850 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 227

HINDAMISAKT OLEMAS!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

4 98.9 m2 165 000 €
Edasi Tagasi