Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Ruslan Koch

Maakler 

 

  5322 8888

  ruslan@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Peterburi tee 9

Vabaneb 2. mail. Parkimine vaba sisehoovis!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 43.5 m2 450 €

Korter | Üür

Vene 10

TULE JA PUHKA! Kuni 5 inimesele 1 ÖÖ - 80 € / KUU 1500 €

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

4 114.7 m2 1 500 €

Korter | Müük

Külvi 11

Super hea ja rahulik asukoht! Hoovipoolsed aknad!

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

3 81.7 m2 167 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 48

Tule tutvuma ja tee oma pakkumine!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 65.3 m2 115 000 €

Korter | Üür

Vilde tee 132

Turul uus pakkumine!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.4 m2 300 €

Korter | Müük

Sõle 45

Renoveeritud maja! Toad eraldi! Läbi maja korter!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 47.2 m2 77 000 €

Maa | Müük

Pihlaka tee

Tallinnast 6 km! Elekter 3x20A Tsentraalne vesi!

Harju maakond, Saku vald, Rahula küla

2003.0 m2 64 000 €

Maja | Müük

Uue-Madise

MÜÜA HOONESTATUD KINNISTU KAUNIS MUUSIKA KÜLAS!

Harju maakond, Saue vald, Muusika küla

5 324.0 m2 77 000 €

Maa | Müük

Petsaku tee 12

BRONEERITUD kuni 15.05.2021

Harju maakond, Harku vald, Vääna küla

6306.0 m2 69 500 €

Korter | Müük

Ülesõidu 5a

Hubane kahetoaline Keilas!

Harju maakond, Keila linn

2 51.1 m2 71 000 €

Korter | Üür

Sõle 18

Lähedal Stroomi rand ja parkmets!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 12.0 m2 160 €

Korter | Müük

Pärnu mnt 82

MÜÜDUD!!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 57.9 m2 116 000 €

Äripind | Müük

Tehnika 20/2

LADU KESKLINNAS

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 184.0 m2 180 000 €

Korter | Müük

Kunderi 24

HEA INVESTEERING tootlusega 7-8% aastas!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 18.7 m2 42 800 €

Korter | Üür

Ümera

Uues majas koos parkimiskohaga

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 34.3 m2 400 €

Maa | Müük

Pikavälja

Arendusprojekt Audrus! Meri kutsub!

Pärnu maakond, Pärnu linn, Marksa küla

35400.0 m2 75 000 €

Maa | Müük

Metsa

Saare maakond, Saaremaa vald, Laugu küla

5096.0 m2 7 900 €

Maa | Müük

Pikavälja

Arendusprojekt Audrus! Meri kutsub!

Pärnu maakond, Pärnu linn, Marksa küla

5000.0 m2 13 000 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

450.0 m2 1 755 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 60.0 m2 270 €
Edasi Tagasi