Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Tõnu Kaur

Jurist 

 

  513 6120

  jurist@raid.ee

Inga Sild

Jurist / Koolitaja 

Kutseline maakler 

  5880 3700

  inga@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2021 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5740 7720

  eero@raid.ee

German Nagovitsõn

Maakler 

 

  514 6486

  german@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Annika

MÜÜDUD!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Koila küla

256.0 m2 298 000 €

Korter | Müük

Sütiste tee 41

Turul uus! Korralik maja ja hea asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.0 m2 97 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 4

Vahetuse võimalus 1-toalise korteri vastu Lasnamäel!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 33.0 m2 85 000 €

Maja | Müük

Vallimaa talu

Imeline talu vaid 30 min autosõidu Tallinna piirist! UUS HIND!

Harju maakond, Saue vald, Ellamaa küla

5 160.0 m2 199 900 €

Korter | Müük

Ringi 54a

Müüa kena ühetoaline vaatega rohelusse Maardu linnas!

Harju maakond, Maardu linn

1 31.9 m2 72 000 €

Korter | Üür

Järve 2

Esinduslik korter! Parkimiskoht ja panipaik hinnas!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 58.4 m2 900 €

Korter | Müük

Kose mnt 4

MÜÜDUD!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

1 32.7 m2 52 000 €

Korter | Müük

Turu 2

Ahjuküttega ja püsikuludeta korter Kehra linnas!Rongijaam 200 m!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

2 27.6 m2 45 000 €

Korter | Müük

Sõpruse väljak 4

Kõrgete lagedega korter Jägala jõest vaid 150 m kaugusel!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

2 43.9 m2 49 000 €

Maja | Üür

Kadaka tee 18

Suurepärane maja Tallinna külje all!

Harju maakond, Saue vald, Hüüru küla

3 128.0 m2 1 600 €

Korter | Üür

Nooruse 2

Madalate kuludega ühetoaline korter vaikses Aseris!

Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Aseri alevik

1 26.0 m2 70 €

Äripind | Üür

Linnamäe tee 6

Üürile anda äriruumid Keila tehnopargi ja elamupiirkonna piiril!

Harju maakond, Keila linn

12.1 m2 70 €

Korter | Üür

Läänemere tee 20

Hea pakkumine

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 65.0 m2 650 €

Maja | Müük

Purde tee

Täiesti uus ja ökonoomne maja ning korralik saunakompleks!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

5 150.0 m2 349 000 €

Maa | Müük

Hageri tee

Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe küla

4884.0 m2 70 000 €

Korter | Müük

Uus tn 11

Järelmaksu ja vahetuse võimalus!

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa

2 38.0 m2 4 200 €

Korter | Üür

Lossi 6

BRONEERITUD! Kõrval mõis ja mõispark ja imeilus Keila juga.

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Keila-Joa alevik

2 47.4 m2 400 €

Korter | Üür

Kentmanni 6

Eksklusiivne korter linna südames

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 62.4 m2 1 125 €

Korter | Üür

Kentmanni 28

KÕIK ON UUS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 77.7 m2 1 925 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 218

Turul uus pakkumine!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 60.8 m2 143 000 €
Edasi Tagasi