Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Tõnu Kaur

Jurist 

 

  513 6120

  jurist@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2021 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Irina Proskurjakova

Maakler 

 

  5804 9883

  irina@raid.ee

German Nagovitsõn

Maakler 

 

  514 6486

  german@raid.ee

Raul Ilisson

Maakler 

 

  5344 8779

  raul@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Uus tn 2a

Järelmaksu ja vahetuse võimalus!

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa

1 27.0 m2 2 220 €

Korter | Müük

Uus tn 3a

Järelmaksu ja vahetuse võimalus!

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa

1 27.0 m2 2 190 €

Korter | Müük

Uus tn 5a

Järelmaksu ja vahetuse võimalus!

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa

2 38.0 m2 2 150 €

Korter | Müük

Riisipere tee 21

VÄRSKELT RENOVEERITUD KORTER TALLINNA LÄHEDAL!

Harju maakond, Saue vald, Haiba küla

1 32.2 m2 50 000 €

Maa | Müük

Sillaotsa 16

DETAILPLANEERINGU, ELEKTRI JA EHITUSPROJEKTIGA KINNISTU!

Järva maakond, Paide linn, Sillaotsa küla

4786.0 m2 52 000 €

Maja | Müük

Püü 2b

KAKS KÕRVUTIASETSEVAT KINNISTUT KRISTIINES!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

6 209.3 m2 552 500 €

Maa | Müük

Aasaotsa

SUUR KINNISTU HEAS ASUKOHAS!

Harju maakond, Rae vald, Pajupea küla

71000.0 m2 200 000 €

Maja | Müük

Allika 34

SUUR TALUKOMPLEKS ROELA ÄÄREL!

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Roela alevik

6 112.8 m2 98 000 €

Maja | Müük

Nurme 18

SUURE HOOVI JA VÕIMSA ILMEGA ELAMU KEHRA ÄÄREL!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

5 164.1 m2 175 000 €

Korter | Müük

Tööstuse 3

AHIKÜTTEGA KAHETOALINE KORTER RAKVERE KESKLINNA PIIRIL!

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

2 40.1 m2 65 000 €

Korter | Müük

Sireli

BRONEERITUD!

Harju maakond, Saue vald, Kohatu küla

2 42.6 m2 50 000 €

Majaosa | Müük

Tagaküla tee 14

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV T 24.05.2022 KELL 16-18.30

Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik

5 134.5 m2 50 000 €

Korter | Müük

Tagaküla tee 14

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV T 24.05.2022 KELL 16-18.30

Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik

5 134.5 m2 50 000 €

Korter | Müük

Mahtra 52

MÜÜDUD!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 52.5 m2 99 900 €

Korter | Müük

Kose mnt 4

KAUNIS JA MADALATE KULUDEGA KORTER KEHRAS!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

1 32.7 m2 52 000 €

Majaosa | Müük

Pirnipuu 188

Harju maakond, Maardu linn

4 101.1 m2 270 000 €

Maa | Müük

Vabaõhukooli tee 88

Midagi huvitavat Pirita jõe ürgoru kaldal!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

1201.0 m2 400 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 72

UUS HIND !

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 32.7 m2 84 500 €

Maja | Müük

Kadaka tee 11

Suurepärase planeeeringuga peremaja Tallinna külje all!

Harju maakond, Saue vald, Hüüru küla

5 168.4 m2 280 000 €

Maja | Müük

Annika

Midagi uut ja põnevat! Kehtiv hindamisakt!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Koila küla

256.0 m2 340 000 €
Edasi Tagasi