Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Katre Petruškjavitšus

Maakler 

 

  5564 7460

  katre@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Vainu elamu

KINNISTU HEAS ASUKOHAS

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

6964.0 m2 29 900 €

Maa | Müük

Vainu

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

6964.0 m2 29 900 €

Maja | Müük

Vainu tare

HEA ASUKOHAGA KINNISTU

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

2788.0 m2 13 500 €

Maa | Müük

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

2788.0 m2 13 500 €

Majaosa | Müük

Kuusekese 1

SUUR HUBANE 5 MAGAMISTOA, SAUNA JA GARAAŽIGA MAJA

Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik

6 308.5 m2 250 000 €

Maja | Müük

Kuusekese 1

SUUR HUBANE 5 MAGAMISTOA, SAUNA JA GARAAŽIGA MAJA

Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik

6 308.5 m2 250 000 €

Korter | Üür

Veskitammi 11

KORTER LÄBI 2 KORRUSE! SUUR PÄIKESEPOOLNE TERRASS!

Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik

2 66.6 m2 500 €

Korter | Üür

Pune 14

Värskelt renoveeritud ja täielikult sisustatud korter!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2 58.0 m2 699 €

Korter | Üür

Vikerlase 15

KORTER ON KOHE VABA!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 67.2 m2 450 €

Korter | Üür

C. R. Jakobsoni 7

2 vannituba, rõdu, abiruum, panipaik

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 88.7 m2 1 150 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110b

Estakaad, külmutusagregaat

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

75.0 m2 413 €

Korter | Üür

Tehnika

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 34.7 m2 370 €

Korter | Üür

Kollane 12

ESINDUSLIK KORTER KESKLINNAS PARKIMISKOHAGA GARAAŽIS

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 58.3 m2 650 €

Korter | Üür

Õismäe tee 16

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 49.3 m2 400 €

Korter | Müük

Kotka 8

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 48.5 m2 77 900 €

Korter | Müük

Luha 11

Harju maakond, Keila linn

2 50.6 m2 66 000 €

Korter | Üür

Järveotsa tee 1

AVATUD KÖÖK. LAHEDAD TOAD. SUUR RÕDU.

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 78.0 m2 550 €

Korter | Üür

Järveotsa tee 1

AVATUD KÖÖK. LAHEDAD TOAD. SUUR RÕDU.

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 78.0 m2 550 €

Majaosa | Müük

Tanni tee 24

ESINDUSLIK SISUSTATUD MAJA PRIVAATSES KOHAS

Harju maakond, Harku vald, Laabi küla

4 125.0 m2 280 000 €

Maja | Müük

Tanni tee 24

ESINDUSLIK MAJA PRIVAATSES KOHAS. SISUSTUS HINNAS!

Harju maakond, Harku vald, Laabi küla

4 125.0 m2 280 000 €
Edasi Tagasi