Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Ruslan Koch

Maakler 

 

  5322 8888

  ruslan@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Vilde tee 96

Ökonoomne üürikas Vilde teel!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 15.9 m2 220 €

Korter | Üür

Kodu 19/1

Uus korter vanas majas!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 25.9 m2 400 €

Suvila | Müük

Suve põik

HUBANE MAJA SAUNA, GARAAŽI JA VILJAKANDVA AIAGA

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Tuulna küla

3 54.7 m2 69 000 €

Korter | Üür

Uus-Kalamaja 10/1

Vabaneb 22.09. Vaikne sisekvartal, rõdu, parkimiskoht garaažis!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 57.0 m2 750 €

Korter | Müük

HEA PLANEERINGUGA KORTER JÄNEDAL! VAATA KA VIRTUAALTUURI!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Jäneda küla

3 50.6 m2 22 500 €

Korter | Müük

Jäneda

HEA PLANEERINGUGA KORTER JÄNEDAL! VAATA KA VIRTUAALTUURI!

Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev

3 50.6 m2 22 500 €

Maa | Müük

Oru tee 4

Harju maakond, Harku vald, Liikva küla

75400.0 m2 94 000 €

Maa | Müük

Valkse-Mihkli põld 2

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Valkse küla

77751.0 m2 80 000 €

garaaž | Müük

Aia tn 7/10

Harju maakond, Harku vald, Harku alevik

58.0 m2 7 500 €

Korter | Müük

Õismäe tee 16

Õismäe siseringil, II korrus!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 49.3 m2 86 000 €

Suvila | Müük

Roobuka

Metsaga külgnev korralik SAUNAGA suvekodu.

Harju maakond, Saku vald, Roobuka küla

3 51.6 m2 65 000 €

Korter | Müük

E. Vilde tee 81

MÜÜA LUKSUSLIKU ILMEGA JA HÄSTI DISAINITUD KORTER!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 47.4 m2 98 400 €

Korter | Üür

Kannikese 6

Rõduga korter!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

1 32.8 m2 250 €

Korter | Müük

Metsa 4a

Ahiküttega korter Jägala jõe kõrval Kehra linnas!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

2 38.2 m2 39 000 €

Maa | Müük

Heina

Saare maakond, Saaremaa vald, Laugu küla

4809.0 m2 7 900 €

Korter | Üür

Sõle 18

Korter on vaba! Lähedal Stroomi rand ja parkmets!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 12.0 m2 180 €

Korter | Üür

Tehnika 5

Vabaneb 31.10.

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 20.8 m2 280 €

Korter | Üür

Wismari 20

Vabaneb 18.09

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 20.0 m2 250 €

Korter | Üür

Sääse 11

HEA ASUKOHAGA PEREKORTER! VABANEB ALATES 20.09.2021.

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 59.5 m2 450 €

Korter | Müük

Sõpruse 6

MÜÜA ÜHETOALINE KORTER VINNI KESKUSES!

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Vinni alevik

1 38.1 m2 20 000 €
Edasi Tagasi