Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Katre Petruškjavitšus

Maakler 

 

  5564 7460

  katre@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Hargi 1

Kasutusloaga kivimaja!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

5 160.0 m2 304 000 €

Maa | Müük

Laiaküla tee 37

Heas korras krunt, asfalteeritud ligipääsutee Laiaküla teelt!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2177.0 m2 194 000 €

Maa | Müük

Naistepuna tee 2

Heas korras, garaažiga krunt!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2446.0 m2 164 000 €

Äripind | Üür

Narva mnt 13a

VEEVARUSTUSEGA RUUMID KESKLINNAS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 42.0 m2 400 €

Korter | Üür

Pikk jalg 3

KAHE MAGAMISTOAGA KORTER VANALINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

4 82.5 m2 1 500 €

Maja | Müük

Käbimetsa tee 4

KIIRE TEHINGU KORRAL HIND RÄÄGITAV

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Kloogaranna küla

4 147.9 m2 249 000 €

garaaž | Üür

Vilde tee 121d

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

17.0 m2 70 €

Maa | Müük

Kuressaare mnt 6

Saare maakond, Saaremaa vald, Leisi alevik

6646.0 m2 18 500 €

Maa | Müük

Sarapiku tee

Saku Selverist 350 m! Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

1088.0 m2 67 000 €

Maa | Müük

Klaukse tee 1

Harju maakond, Kuusalu vald, Salmistu küla

3114.0 m2 17 000 €

Korter | Üür

Kotka 1

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

1 12.0 m2 250 €

Korter | Üür

Herilase

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 48.3 m2 550 €

Majaosa | Üür

Tammepärja

Omaette sissepääsuga majaosa, aia ja peenramaa kasutusega!

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

2 40.0 m2 370 €

Korter | Müük

Sõle 55

BRONEERITUD

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 70.5 m2 125 000 €

Äripind | Üür

Vilmsi tn 20

HUBANE ILUSALONG KESKLINNAS

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

3 52.0 m2 800 €

Majaosa | Müük

Kiini 2

UUS RIDAELAMU 4 MAGAMISTOAGA JA 2 TERRASSIGA

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

5 135.0 m2 275 000 €

Maja | Müük

Künnapuu 44

VÄRSKE PAKKUMINE! AVARA KINNISTUGA MAJA MAARJAMÄE ASUMIS!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

5 195.0 m2 340 000 €

Korter | Müük

Loitsu 10

Suure rõduga 2-toaline korter vaatega rohealale

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 46.4 m2 70 000 €

Korter | Üür

Pikaliiva

Kõik uus - disain, maja, elurajoon

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

4 84.0 m2 900 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 161

Uus pakkumine turul! Hea asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 46.5 m2 78 000 €
Edasi Tagasi