Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, hea asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 25.0 m2 180 €

Korter | Üür

C. R. Jakobsoni 7

2 vannituba, suur rõdu, abiruum, panipaik

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 88.7 m2 1 025 €

Korter | Üür

Kalju

Lisaks maksad vaid elektri, vee ja kütte eest

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 37.2 m2 360 €

Korter | Müük

Järve 50

AVAR KORTER MUGAVAS ASUKOHAS

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 54.8 m2 95 000 €

Maja | Müük

Vanemuise 30

Sobib kahele perele! Olemas värske hindamisakt!

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

6 240.5 m2 379 000 €

Maja | Müük

Meritäht

Harju maakond, Harku vald, Viti küla

5 240.0 m2 95 000 €

Korter | Üür

Marta 12

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 26.0 m2 260 €

Korter | Üür

Vanakuu 1

VABANEB 1. APRILLIL 2021. MÄRTSIS MAAKLERITASU SOODSAM!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 49.0 m2 600 €

Maa | Müük

Meelespea

Linna lähedal maal!

Harju maakond, Harku vald, Vahi küla

2794.0 m2 65 000 €

Majaosa | Müük

Susi tee 2

AVAR JA HUBANE 5-TOALINE PAARISMAJA

Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla

5 121.3 m2 280 000 €

Maja | Müük

Meelespea

Linna lähedal maal!

Harju maakond, Harku vald, Vahi küla

55.2 m2 65 000 €

Korter | Müük

Kunderi 4

VÄRSKELT RENOVEERITUD, KÕRGED LAED. VAATA KA VIRTUAALTUURI!

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

2 39.9 m2 35 000 €

Maja | Müük

Asula

Saku keskuses! Päikesepoolne aed!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

4 150.0 m2 239 000 €

Maja | Müük

Standardi

Kasutusluba! Hea asukoht!

Rapla maakond, Kohila vald, Aespa alevik

4 161.0 m2 179 000 €

Korter | Üür

Pärnu mnt 48

KORRALIK JA HUBANE KORTER OMA PARKIMISKOHAGA MAJA HOOVIS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 54.7 m2 550 €

garaaž | Müük

Õismäe tee 112a

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

17.1 m2 13 000 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 90.0 m2 495 €

Maja | Müük

Väike-Männiku

Võimalus osta järelmaksuga!

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Korter | Üür

Vilde tee 85

Turul uus!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 41.9 m2 320 €

Maa | Müük

Viimsi tee 24

Krunt Meriväljal!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

1006.0 m2 200 000 €
Edasi Tagasi