Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Sven Sumberg

Maakler 

 

  513 6571

  sven@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Pargi 8

Soodsa hinnaga korter suure rõduga! JÄRELMAKS/VAHETUS!

Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Vao küla

2 39.2 m2 3 900 €

Äripind | Üür

Õismäe tee 109

ÄRIPIND VITRIINIGA JA PARKIMISEGA KLIENTIDELE

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

192.3 m2 2 000 €

Maa | Müük

Aruheina tee 13

Hea asukoht!

Harju maakond, Maardu linn

811.0 m2 59 000 €

Maa | Müük

Rajaniidu

Harju maakond, Saue vald, Jaanika küla

26700.0 m2 15 000 €

Maa | Müük

Rajapõllu

Harju maakond, Saue vald, Jaanika küla

13438.0 m2 10 000 €

Korter | Üür

Komeedi 18

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

1 31.7 m2 380 €

Korter | Üür

Kellamäe 16

Hubane sisustatud kahetoaline korter! Kohe vaba!

Harju maakond, Maardu linn

2 32.9 m2 280 €

Korter | Üür

C. R. Jakobsoni 7

2 vannituba, suur rõdu, abiruum, panipaik

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 88.7 m2 1 150 €

Korter | Müük

Kesktänav 3

HEA HINNAGA armas kodu ootab uut omanikku!

Tartu maakond, Kastre vald, Roiu alevik

3 46.4 m2 21 500 €

Korter | Üür

Luha 11

Harju maakond, Keila linn

2 50.6 m2 350 €

Maja | Müük

Pakri 14

PAIGUTA RAHA SIIA JUBA TÄNA!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn

1956.0 m2 98 000 €

Maja | Müük

Remmelga 2

Broneeritud!

Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik

5 281.1 m2 355 000 €

Maja | Müük

Karjakuaia

MÜÜDUD!

Harju maakond, Kuusalu vald, Uuri küla

49200.0 m2 96 000 €

Maja | Müük

Kalda 8

Kohila üks paremaid asukohti!

Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev

5 109.0 m2 130 000 €

Äripind | Üür

Narva mnt 38

Ruumis sundventilatsioon. Tööstusvool.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 21.0 m2 110 €

Maa | Müük

Suure-Vainu

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

6964.0 m2 29 900 €

Maa | Müük

Majaka tee 21

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn

27236.0 m2 80 000 €

Korter | Müük

Männi maja

Eluase Lokutale Vändra kihelkonda!

Rapla maakond, Kehtna vald, Lokuta küla

2 47.4 m2 7 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 58

KOLMAS KORRUS! KLAASITUD RÕDU!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 65.6 m2 100 000 €

Äripind | Üür

Noorte 2

Suur äripind I korrusel keset Maardut!

Harju maakond, Maardu linn

2 130.0 m2 1 500 €
Edasi Tagasi