Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Ruslan Koch

Maakler 

 

  5322 8888

  ruslan@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Rännaku pst 3

Hinnatud asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

3 49.5 m2 114 000 €

Korter | Üür

Luha 11

Avara planeeringuga 2-toaline korter Keila linnas!

Harju maakond, Keila linn

2 54.2 m2 350 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

4 65.5 m2 367 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 34.5 m2 225 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 227

SUUR 4-TOALINE KORTER ILUSA VAATEGA JÄRVELE

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

4 98.9 m2 200 000 €

Maja | Müük

Ülesõidu 30

MÜÜA MAJA IMELISES KEILA LINNAS!

Harju maakond, Keila linn

4 56.2 m2 150 000 €

Korter | Müük

Ülesõidu 5a

Hubane kahetoaline Keilas!

Harju maakond, Keila linn

2 51.1 m2 66 000 €

Äripind | Üür

Tartu mnt 38 / Torupilli ots 2

UUS HIND! IDEAALNE KOHT OMA ÄRI JAOKS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 35.7 m2 354 €

garaaž | Üür

Jakobsoni 17

TURVALINE JA KOMPAKTNE PARKLA 0 KORRUSEL

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

12.2 m2 65 €

Korter | Müük

Sitsi 17

AVAR PLANEERING! ERIPROJEKTIGA MAJA!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 37.0 m2 70 000 €

Korter | Üür

Vene 10

TULE JA PUHKA! Kuni 5 inimesele 1 ÖÖ - 80 € / KUU 1500 €

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

4 114.7 m2 1 500 €

Korter | Müük

Vene 10

Asukoht Vanalinnas 150 m Raekoja platsist

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

4 166.4 m2 599 000 €

Korter | Müük

Ketraja 3/3

PERESÕBRALIK JA PRIVAATNE PIIRATUD HOOVIGA ELAMU!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

4 81.5 m2 254 000 €

Maa | Müük

Räägumetsa tee 1

VALI OMA UUELE KODULE ILUS JA PRIVAATNE KOHT!

Harju maakond, Kuusalu vald, Valkla küla

3602.0 m2 59 000 €

garaaž | Üür

Pikk 37

OMA KINDEL KOHT VANALINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

12.5 m2 100 €

Korter | Müük

Luha 35

Super asukoht, hea hind

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 39.8 m2 98 000 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, hea asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 25.0 m2 180 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 18.8 m2 141 €

Korter | Müük

Heina 45

Kõrghaljastusega privaatne hoov! Pelgulinna asum!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

4 74.3 m2 157 000 €

Korter | Müük

Heina 45

Pelgulinn! Suur kinnine hoov! Soodushind!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 74.3 m2 157 000 €
Edasi Tagasi