Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Katre Petruškjavitšus

Maakler 

 

  5564 7460

  katre@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Möldre tee 8

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

3 76.3 m2 700 €

Korter | Müük

Malmi 2

3 tuba I korrusel, saun soklikorrusel

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 78.2 m2 167 000 €

Maja | Müük

Ehituskivi tee 3

SUUR KIVIMAJA SAUNA JA GARAŽIGA

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

5 132.2 m2 69 000 €

Suvila | Müük

Ehituskivi tee 3

SUUR KIVIMAJA SAUNA JA GARAŽIGA

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

5 132.2 m2 69 000 €

Äripind | Üür

Liimi 1

STIILNE BÜROOPIND SISUSTUSEGA

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

1 47.4 m2 284 €

Korter | Üür

Kollane 12

ESINDUSLIK KORTER KESKLINNAS PARKIMISKOHAGA GARAAŽIS

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 58.3 m2 650 €

Maja | Müük

Kasvandu tee 20

UUS HIND! Kivimaja! Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed!

Rapla maakond, Rapla vald, Kaiu alevik

5 121.0 m2 99 000 €

Korter | Müük

Järveotsa tee 35a

Kivimaja! Sisekvartal! Suur lodža! Vaikne ja roheline piirkond!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 39.7 m2 62 000 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 186

Kivimaja! Läbi maja planeering! Akendest avarad vaated!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

4 72.4 m2 104 000 €

Maa | Müük

Kassikäpa tee 1

Varjuline krunt!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2616.0 m2 104 000 €

Maa | Müük

Laiaküla tee 37

Heas korras krunt, asfalteeritud ligipääsutee Laiaküla teelt!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2177.0 m2 184 000 €

Maa | Müük

Naistepuna tee 2

Heas korras, garaažiga krunt!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2446.0 m2 164 000 €

Maa | Müük

Pärnamäe tee

Heakorrastatud krundid, asfalteeritud ligipääsuteedega!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

5062.0 m2 280 000 €

Korter | Müük

Kreutzwaldi 3

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 62.7 m2 171 000 €

Korter | Müük

Kivila 22

Müüdud!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.9 m2 58 000 €

Korter | Müük

Lasnamäe 40

Müüdud!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 40.2 m2 64 999 €

Korter | Üür

Kivila 22

Üüritud!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.9 m2 400 €

Maa | Müük

Saare

ARENDUSPROJEKTIGA KINNISTU

Harju maakond, Rae vald, Ülejõe küla

68600.0 m2 550 000 €

Maa | Müük

Luha

ARENDUSPROJEKTIGA KINNISTU

Harju maakond, Rae vald, Ülejõe küla

61900.0 m2 500 000 €

Maja | Müük

Kuusekese 1

SUUR HUBANE 5 MAGAMISTOA, SAUNA JA GARAAŽIGA MAJA

Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik

6 308.5 m2 260 000 €
Edasi Tagasi