Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Tõnu Kaur

Jurist 

 

  513 6120

  jurist@raid.ee

Inga Sild

Jurist / Koolitaja 

Kutseline maakler 

  5880 3700

  inga@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2021 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5740 7720

  eero@raid.ee

German Nagovitsõn

Maakler 

 

  514 6486

  german@raid.ee

Mai Tiitma

Maakler 

 

  5687 4006

  mai@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Urke 2

RENOVEERITUD KORTER SOOJUSTATUD MAJAS! ALEVIKUS UUS KATLAMAJA!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Kostivere alevik

1 29.4 m2 65 000 €

Korter | Müük

Pronksi 7

HEA KORTER HEAS KOHAS !

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 46.3 m2 164 800 €

Maja | Müük

Kadaka tee 11

4 magamistoaga maja!

Harju maakond, Saue vald, Hüüru küla

5 168.4 m2 271 000 €

Maja | Müük

Lõunatuule tee 26

Hubane, skandinaavia stiilis kodu Türisalus!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

3 153.0 m2 299 900 €

Korter | Üür

Uus 2a

Soodne üürikodu Kohtla-Järve kesklinnas!

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa

1 26.9 m2 80 €

Korter | Müük

Tohvri tee

Kodu roheluses ja vaikuses. Aiamaa.

Viljandi maakond, Viljandi vald, Tohvri küla

2 45.6 m2 17 500 €

Korter | Üür

Tohvri tee

Kodu roheluses ja vaikuses. Aiamaa.

Viljandi maakond, Viljandi vald, Tohvri küla

2 45.6 m2 125 €

Korter | Müük

Kärberi 39

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 49.6 m2 105 000 €

Korter | Üür

Veerenni 15

Sauna ja rõduga korter

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 64.1 m2 800 €

Korter | Müük

Kivila 4

HEA ASUKOHT

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.6 m2 80 000 €

Korter | Üür

Uuspere 4

MOODSALT SISUSTATUD KORTER PANIPAIGAGA JA PARKIMISKOHAGA

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 62.4 m2 900 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

4 100.0 m2 450 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Hea asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

326.0 m2 1 434 €

Korter | Müük

Uuspere 4

TÄIELIKULT MÖBLEERITUD KORTER PANIPAIGAGA JA PARKIMISKOHAGA

Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla

2 42.0 m2 185 000 €

Korter | Üür

Uuspere 4

TÄIELIKULT MÖBLEERITUD KORTER PANIPAIGAGA JA PARKIMISKOHAGA

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 42.0 m2 650 €

Maja | Müük

Looduskivi tee 13

Põhjalikult renoveeritud maja. Kasutusluba olemas!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

4 127.5 m2 187 000 €

Korter | Müük

Randla 11

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 16.6 m2 62 900 €

Korter | Müük

Lokuti tee 8

Ahjuküte! Renoveeritud korter 12 km kaugusel Tallinnast!

Harju maakond, Saku vald, Lokuti küla

2 31.3 m2 52 000 €

Korter | Üür

Kannikese 14

Kaks rõdu! Hea asukoht!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

1 32.9 m2 300 €

Maja | Müük

Ehitaja tee

Aastaringse kasutamisega! Projekt laiendamiseks!

Harju maakond, Saku vald, Roobuka küla

2 67.0 m2 99 000 €
Edasi Tagasi