Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2021 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Irina Proskurjakova

Maakler 

 

  5804 9883

  irina@raid.ee

Kristiina Viiburg

Maakler 

 

  5667 7706

  kristiina@raid.ee

Monika Tustanovski

Maakler 

 

  5660 3798

  monika@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Peterburi tee 9

Ajalooline pärl! Hea asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 43.5 m2 90 000 €

Korter | Müük

Majaka 12

Parkimine hoovis, rõdu, kõrval Kadrioru park!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 57.0 m2 135 000 €

Korter | Müük

Ristiku 85

AVAR JA VÕIMALUSTEROHKE KATUSEKORTER PELGULINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 73.1 m2 169 000 €

Maja | Müük

Hellerheina 29

EHITUSJÄRGUS MAJA MUUGAL!

Harju maakond, Maardu linn

3 139.4 m2 160 000 €

Äripind | Müük

Õismäe tee 109

ÄRIPIND VITRIINIGA JA PARKIMISEGA KLIENTIDELE

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

192.3 m2 185 000 €

Korter | Müük

Sääse 12

2-toaline keskküttega soe korter läbi maja planeeringuga!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn

2 43.7 m2 5 000 €

Korter | Üür

Vilde tee 55

Renoveeritud möbleerimata korter

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.9 m2 400 €

Korter | Müük

Vihuri 8

KLIENDIPÄEV 22. JAANUARIL KELL 12.00-14.00! PALUN REGISTREERUDA

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

4 74.5 m2 210 000 €

Korter | Müük

MÜÜDUD!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Jäneda küla

3 50.6 m2 22 500 €

Korter | Müük

E. Vilde tee 81

KAUNI ILMEGA JA AVAR KODU MUSTAMÄEL!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 47.4 m2 96 500 €

Korter | Müük

Vabriku 47/2

KAHEKORRUSELINE MANSARDIGA JA ERALDI SISSEPÄÄSUGA KORTER

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 17.7 m2 85 000 €

Korter | Üür

Kopli 50/2

Hea asukoht! Vabaneb 31.01.

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 15.0 m2 260 €

Maja | Müük

Jõesuu tee

Hinnas köögimööbel koos tehnikaga!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Jõesuu küla

5 129.0 m2 198 000 €

Korter | Üür

Ahrensi 12

Avara planeeringuga 2-toaline korter Kuusalus!

Harju maakond, Kuusalu vald, Kuusalu alevik

2 52.8 m2 310 €

Korter | Üür

Jakobi 15

Vaikne tänav kesklinnas. Aknad hoovi poole!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 36.4 m2 420 €

Äripind | Müük

Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Vohnja küla

759.0 m2 320 000 €

Korter | Üür

Oja 65

Suurepärane perekorter! Tunne nagu eramajas!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

4 99.0 m2 800 €

Korter | Üür

Pallasti 33

Turul uus pakkumine!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 16.1 m2 230 €

Korter | Üür

Koondise 3

ÜÜRITUD!

Harju maakond, Saue vald, Saue linn

1 33.0 m2 290 €

Maa | Müük

Oru tee 4

Harju maakond, Harku vald, Liikva küla

75400.0 m2 99 999 €
Edasi Tagasi