Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Ruslan Koch

Maakler 

 

  5322 8888

  ruslan@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Peterburi tee 9

Hea asukoht! Parkimine vaba sisehoovis!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 43.5 m2 450 €

Korter | Üür

P.Pinna 13

VÕIMALIK KOHE SISSE KOLIDA!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.8 m2 310 €

Korter | Müük

Ülesõidu 5a

Hubane kahetoaline Keilas!

Harju maakond, Keila linn

2 51.1 m2 66 000 €

Maa | Müük

Oru tee 4

Harju maakond, Harku vald, Liikva küla

75400.0 m2 94 000 €

Maja | Müük

Haavasalu tee 5

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

5 292.0 m2 170 000 €

Maa | Müük

Valkse-Mihkli põld 2

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Valkse küla

77751.0 m2 99 880 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 18.0 m2 141 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 13.1 m2 116 €

Äripind | Üür

Mustamäe tee 60

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 11.0 m2 77 €

Korter | Üür

Õismäe tee 102

KORTER VABANEB 1. JUUNIL 2021

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 49.5 m2 450 €

Korter | Üür

Sepa 24

Mere ääres, vaiksel tänaval

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 76.1 m2 1 150 €

Äripind | Müük

Linnamäe tee 6

HEA PAKKUMINE!

Harju maakond, Keila linn

3231.2 m2 495 000 €

Maa | Müük

Kalurite 5

Ehitusõigusega maatükk mere ääres!

Harju maakond, Loksa linn

4824.0 m2 99 000 €

Korter | Üür

Läänemere tee 70/1

HUBANE MÖBLEERITUD KORTER KOOS PARKIMISKOHAGA MAAALUSES GARAAŽIS

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 48.6 m2 450 €

garaaž | Üür

Roosikrantsi 9

KINDEL JA TURVALINE PARKIMISKOHT SÜDALINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

m2 100 €

Korter | Müük

Vene 10

Asukoht Vanalinnas 150 m Raekoja platsist

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

4 166.4 m2 599 000 €

Maja | Müük

Jaama 21

ETTEREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV 08.05.2021. a.

Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn

5 119.7 m2 120 000 €

Maa | Müük

Urva tee 6

Tallinna lähedal! Tupiktänavas! Elekter! Vesi!

Harju maakond, Saku vald, Tõdva küla

1948.0 m2 59 000 €

Äripind | Üür

Maleva

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

60.0 m2 250 €

Korter | Müük

Pärnu mnt 22

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Lihula linn

1 33.0 m2 7 500 €
Edasi Tagasi