Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Tõnu Kaur

Jurist 

 

  513 6120

  jurist@raid.ee

Inga Sild

Jurist / Koolitaja 

Kutseline vanemmaakler VII 

  5880 3700

  inga@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2022 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline vanemmaakler VII 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2022 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2022 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler V 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

Aasta maakler 2022 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Inga Zaporožets

Maakler 

 

  5635 2950

  inga.zaporozets@raid.ee

Mai Tiitma

Maakler 

 

  5687 4006

  mai@raid.ee

Hanna-Liina Lillepalu

Maakler 

 

  5629 1134

  hannaliina@raid.ee

Natalja Rjaimova

Maakler 

 

  5844 9851

  natalja@raid.ee

Svetlana Kostjanova

Maakler 

 

  562 30251

  svetlana@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Paekaare 24

BRONEERITUD! MÖBLEERITUD KORTER LASNAMÄEL!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 52.9 m2 430 €

Suvila | Müük

Suve põik

KAKS HUBASET KIVIMAJA JA ILUS VILJAKANDEV AED

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Tuulna küla

3 115.1 m2 135 000 €

Korter | Müük

Tallinna mnt 21

Kooli ja lasteaia ligidal! Soe ja valgusküllane korter!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

3 58.7 m2 125 000 €

Majaosa | Müük

Vabaõhukooli tee 88

Midagi huvitavat Pirita jõe ürgoru kaldal!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

3 88.0 m2 184 000 €

Maja | Müük

Vanasauna 34

MAJA VALMIB JUBA MAIS 2023!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla

5 133.6 m2 360 000 €

Majaosa | Müük

Vanasauna 34

MAJA VALMIB JUBA MAIS 2023!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla

5 133.6 m2 360 000 €

Korter | Müük

Tõnismäe 16

AVAR KORTER ESIMESEL KORRUSEL!

Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Hulja alevik

3 68.5 m2 50 000 €

Maja | Müük

Vabaõhukooli tee 58

MÜÜDUD!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

4 184.5 m2 300 000 €

Maja | Müük

Vallimaa talu

Imeline talu vaid 30 min autosõidu Tallinna piirist! UUS HIND!

Harju maakond, Saue vald, Ellamaa küla

5 160.0 m2 135 000 €

Korter | Müük

Jõe 2a

HEAS KORRAS AVAR KORTER RENOVEERITUD MAJAS!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Kostivere alevik

3 77.3 m2 188 000 €

Maa | Müük

Paltuse tee 23

EHITA OMA UUS KODU ILUSAS KOHAS!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

1847.0 m2 76 000 €

Maja | Müük

Staadioni 10

Imekaunis maja! Parim hind piirkonnas!

Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik

6 267.5 m2 550 000 €

Korter | Üür

Tõnismäe 16

ÜÜRILE ANDA AVAR KOLMETOALINE KORTER!

Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Hulja alevik

3 68.5 m2 350 €

Maa | Müük

Lättemäe-Anna

JÄRVEÄÄRNE KINNISTU ELEKTRILIITUMISE VÕIMALUSEGA!

Võru maakond, Antsla vald, Antsu küla

73700.0 m2 110 550 €

Korter | Müük

Jakobi 25

MÜÜA MAITSEKALT VIIMISTLETUD KORTER KESKLINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

4 70.4 m2 154 000 €

Maja | Müük

Vanaküla 46

SUUR JA KAUNIS MAJA PAJUSTIS!

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Pajusti alevik

6 154.8 m2 180 000 €

garaaž | Müük

Turvise 13

GARAAŽ KOPLI LIINIDE UUSARENDUSE LÄHISTEL!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

20.0 m2 23 500 €

Maa | Müük

Sillaotsa 16

EHITUSPROJEKTI JA ELEKTRIÜHENDUSEGA MAATÜKK PAIDE KÜLJE ALL!

Järva maakond, Paide linn, Sillaotsa küla

4786.0 m2 47 000 €

Suvila | Müük

Marali 61

KAUNI AIAGA SUVILA VÄÄNA-JÕESUUS!

Harju maakond, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla

2 24.8 m2 90 000 €

Majaosa | Müük

Tagaküla tee 14

VÄLDI KÕRGEID KÜTTEARVEID!

Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik

5 134.5 m2 50 000 €
Edasi Tagasi