Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Katre Petruškjavitšus

Maakler 

 

  5564 7460

  katre@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Pala tee

Harju maakond, Kose vald, Ardu alevik

4 74.8 m2 59 000 €

Korter | Üür

Kuklase 4

Ilus rõduga korter vaikses sisekvartalis!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 47.0 m2 430 €

Korter | Üür

Heli 1/1

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 45.4 m2 650 €

Korter | Üür

Keskuse 22

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 30.0 m2 350 €

Korter | Müük

Kiini 2

VIIMANE RIDAELAMU BOKS UUES MAJAS!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

5 135.0 m2 275 000 €

Majaosa | Müük

Kiini 2

UUS RIDAELAMU 4 MAGAMISTOAGA JA 2 TERRASSIGA

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

5 135.0 m2 275 000 €

Äripind | Üür

Pärnu mnt 142

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 46.0 m2 276 €

Äripind | Üür

Pärnu mnt 142

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 45.6 m2 319 €

Korter | Üür

Tehnika

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 34.7 m2 370 €

Korter | Müük

Punane 21

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 60.2 m2 76 000 €

Korter | Üür

Kentmanni 6

Eksklusiivne korter linna südames

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 62.4 m2 1 100 €

Korter | Üür

Akadeemia tee 58

Olemas kõik eluks vajalik

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.9 m2 400 €

Korter | Üür

Sitsi 18

KORTER ON VABA! MÖBLEERITUD!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 31.5 m2 300 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 232

HEA SUKOHT, KOLM RÕDU!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 60.1 m2 89 000 €

Korter | Üür

Valdeku 118

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

2 39.2 m2 420 €

garaaž | Müük

Keemikute 37a

Harju maakond, Maardu linn

18.0 m2 12 000 €

Korter | Müük

Õismäe tee 48

UUS HIND! MÖÖBLID HINNA SEES!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 65.2 m2 106 000 €

Maja | Müük

Kuuseheki tee

Maakütte ja kasutusloaga uus kivimaja!

Harju maakond, Saku vald, Metsanurme küla

5 161.6 m2 260 000 €

Maa | Müük

Lõuna-Käesalu Väikekoht 18

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Käesalu küla

1333.0 m2 22 950 €

Korter | Üür

Astangu 21

HUBANE JA AVAR KORTER RAHULIKUS PIIRKONNAS

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 80.0 m2 650 €
Edasi Tagasi