Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Ruslan Koch

Maakler 

 

  5322 8888

  ruslan@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Allika 34

TALU KOOS MAHUKA PEAHOONE, ABIHOONETE JA OMA METSATUKAGA!

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Roela alevik

6 112.8 m2 98 000 €

Korter | Üür

Tammsaare tee 89a

Uus maja, rõdu, panipaik, parkimiskoht! Vaikne sisekvartal!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 44.9 m2 600 €

Korter | Müük

KINNISVARA KIIROST!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn

50.0 m2 1 €

Korter | Müük

Sääse 10

3-toaline keskküttega korter 3. korrusel! Aknad 3-le poole!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn

3 61.2 m2 11 800 €

Korter | Müük

Kirde 4

Järelmaksu ja vahetuse võimalus! Soodsad kulud! I korrus!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Vajangu küla

3 58.3 m2 11 900 €

Korter | Üür

Tehnika 5

Broneeritud kuni 30.11.

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 20.8 m2 280 €

Korter | Müük

K. Kärberi 39

BRONEERITUD KUNI 26.10.2021!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 49.6 m2 78 999 €

garaaž | Üür

Pikk 37

OMA KINDEL KOHT VANALINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

12.5 m2 100 €

Korter | Müük

Vene 10

Asukoht Vanalinnas 150 m Raekoja platsist

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

4 114.7 m2 461 000 €

Korter | Müük

Ketraja 3/3

UUEVÄÄRNE 4-TOALINE KORTER / PERESÕBRALIK KESKKOND!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

4 81.5 m2 239 000 €

Korter | Müük

Pargi 8

Järelmaksu ja vahetuse võimalus! Soodsad kulud! I korrus!

Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Vao küla

1 39.4 m2 3 700 €

Maa | Müük

Sassi

PAIGUTA RAHA SIIA JUBA TÄNA!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Saiakopli küla

10864.0 m2 9 900 €

Maa | Müük

Muuluka tee 4

TULE ELAMA PÄRNUMAALE! www.joerannaarendus.ee

Pärnu maakond, Pärnu linn, Audru alevik

1682.0 m2 58 000 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 18.8 m2 141 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 18.0 m2 141 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 39.0 m2 250 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, hea asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 25.0 m2 180 €

Korter | Üür

Õismäe tee 116

AVAR VALGUKÜLLANE JA KORRALIK KORTER

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

1 36.0 m2 400 €

Korter | Müük

Jäneda

HEA HINNAGA KOLMETOALINE KORTER AEGVIIDU KÜLJE ALL!

Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev

3 50.6 m2 22 500 €

Korter | Müük

HEA HINNAGA KOLMETOALINE KORTER AEGVIIDU KÜLJE ALL!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Jäneda küla

3 50.6 m2 22 500 €
Edasi Tagasi