Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maa | Müük

Kesa 12

Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev

1214.0 m2 8 000 €

Maa | Üür

Betooni 15

Ilma vahendustasuta!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

6000.0 m2 3 600 €

Äripind | Üür

Betooni 15 (ladu)

Ilma vahendustasuta!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

600.0 m2 2 220 €

Äripind | Üür

Betooni 15

VABANEMAS PRIVAATNE SOOJUSTATUD LAOPIND!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

182.0 m2 910 €

Maa | Müük

Heina

Saare maakond, Saaremaa vald, Laugu küla

4809.0 m2 7 900 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

4 100.0 m2 400 €

Maa | Müük

Metsa

Saare maakond, Saaremaa vald, Laugu küla

5096.0 m2 7 900 €

Majaosa | Müük

Valuoja puiestee

Ridaelamuboks järve ääres koos aiamaaga 617 m2

Viljandi maakond, Viljandi linn, Paalalinn

4 149.0 m2 105 000 €

Maja | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Suvila | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Maa | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Korter | Müük

Tohvri tee

Kodu võrratus roheluses ja vaikuses!

Viljandi maakond, Viljandi vald, Tohvri küla

2 45.6 m2 10 500 €

Majaosa | Üür

Taara

Lähedal mets, RMK rajad, mänguväljakud!

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

2 27.0 m2 250 €

Korter | Üür

Tüve 14/16

Vaikne, roheline sisekvartal!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

1 11.1 m2 150 €

Korter | Üür

Kolde 78

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 29.9 m2 300 €

Korter | Müük

Kalda 60

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

2 51.0 m2 84 000 €

Korter | Müük

Sinika 6

Avar ja hubane kodu Kristiines!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 81.0 m2 215 000 €

Maja | Müük

Peetri talu

KAASAEGNE KIVIMAJA KORTERI HINNAGA!

Saare maakond, Saaremaa vald, Kaarma-Kirikuküla

5 188.7 m2 69 000 €

Korter | Müük

Kesktänav 3

Müüa kodu eemal linnamürast!

Tartu maakond, Kastre vald, Roiu alevik

3 46.4 m2 25 000 €

Korter | Üür

P. Süda 7

Tuba + ühiskasutusel köök ja sanitaarruumid, madalad kõrvalkulud

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 23.0 m2 200 €
Edasi Tagasi