Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Tõnu Kaur

Jurist 

 

  513 6120

  jurist@raid.ee

Inga Sild

Jurist / Koolitaja 

Kutseline maakler 

  5880 3700

  inga@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2021 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5740 7720

  eero@raid.ee

German Nagovitsõn

Maakler 

 

  514 6486

  german@raid.ee

Inga Zaporožets

Maakler 

 

  5635 2950

  inga.zaporozets@raid.ee

Mai Tiitma

Maakler 

 

  5687 4006

  mai@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Pae 53

Hea asukoht, hea korrus, vaikne, suur rõdu!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.7 m2 350 €

Korter | Üür

Roosikrantsi 16

Parkimiskoht suletud sisehoovis!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 92.2 m2 980 €

Maja | Müük

Lepiku tee

Soodsad küttekulud, eri küttelahendused!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

5 259.5 m2 465 000 €

Korter | Üür

Ravila 14

Hea asukoht! Suur parkla!

Järva maakond, Türi vald, Türi linn

1 33.6 m2 150 €

Korter | Üür

Vabaõhumuuseumi tee 5

Küttekulu soodustus 3 kuud -20%

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 84.3 m2 790 €

Korter | Müük

Lõime 12

Avar, päikeseline kodu ootab uusi omanikke.

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

4 98.1 m2 295 000 €

Korter | Üür

Kärberi 7

ILUSA AKNAVAATEGA VALGUSKÜLLALINE KORTER!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 33.2 m2 340 €

Maa | Müük

Nooda 7

KAUNIS ELAMUMAA MAARDU JÄRVE KALDAL

Harju maakond, Maardu linn

1275.0 m2 123 000 €

Maa | Müük

Nooda 6

HEA INVESTEERING!

Harju maakond, Maardu linn

1275.0 m2 121 000 €

Korter | Müük

E. Vilde tee 78

Suuremad tööd on tehtud!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 46.6 m2 110 000 €

Maa | Müük

Tule 43

Kinnistu 2829 m2 Saue äärelinnas! Tasuta parkimine hoovis.

Harju maakond, Saue vald, Saue linn

3 2829.0 m2 184 000 €

Maja | Müük

Tule 43

Kinnistu 2829 m2 Saue linnas!

Harju maakond, Saue vald, Saue linn

3 68.1 m2 184 000 €

Korter | Müük

Kannikese 10

MÜÜDUD!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

4 66.5 m2 130 000 €

Maa | Müük

Lootuse 7

Asub Tõstamaa alevi serval. Kõik vajalik lähedal!

Pärnu maakond, Pärnu linn, Tõstamaa alevik

13368.0 m2 37 600 €

Maja | Müük

Staadioni 10

UUS HIND! KIIRMÜÜK!

Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik

6 267.5 m2 599 000 €

Korter | Müük

Kärberi 39

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 49.6 m2 107 000 €

Korter | Üür

Vanakuu 3

MUGAV KODU MUGAVAS ASUKOHAS HAABERSTIS

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 64.9 m2 800 €

Äripind | Üür

Linnamäe tee 6

Üürile anda äriruumid Keila tehnopargi ja elamupiirkonna piiril!

Harju maakond, Keila linn

56.5 m2 240 €

Korter | Üür

Sepa 24

Meri paistab igast aknast! Panipaik, parkimiskohad

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

3 76.1 m2 1 000 €

Maa | Müük

Kopra tee 6

Väga hea pakkumine Pärnu lähedal!

Pärnu maakond, Saarde vald, Metsaääre küla

1443.0 m2 40 000 €
Edasi Tagasi