Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Anete Marga

Maakler 

 

  5627 6887

  anete@raid.ee

Sven Sumberg

Maakler 

 

  513 6571

  sven@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

Katleri 25

Hea asukoht! Sisustatud, suure rõduga korter!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 49.5 m2 360 €

Korter | Üür

Sõle tn 18

Lähedal Stroomi rand!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 12.0 m2 230 €

Korter | Üür

Tartu mnt 47

Möbleerimata korter!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 48.9 m2 320 €

Korter | Üür

Kari 7

Renoveeritud korter koos uue mööbli ja tehnikaga!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 39.5 m2 400 €

Korter | Müük

Vikerlase 15

MÜÜDUD!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.9 m2 59 900 €

Korter | Müük

Puhangu 55

MÖBLEERITUD KORTER STROOMI RANNA PIIRKONNAS

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 29.6 m2 55 000 €

Korter | Müük

Heina 45

Kõrghaljastusega privaatne hoov! Pelgulinna asum!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

4 74.3 m2 159 000 €

Korter | Üür

Supluse pst 1

Parkimiskoht hinna seesl!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

3 74.0 m2 750 €

Korter | Üür

Kivila 4

KORRALIK KORTER MUGAVAS ASUKOHAS. REGISTREERIMINE LUBATUD.

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 33.0 m2 300 €

Maa | Müük

Allika

Rapla maakond, Kohila vald, Loone küla

40800.0 m2 10 500 €

Maa | Müük

Allika

Rapla maakond, Kohila vald, Loone küla

25300.0 m2 10 500 €

Korter | Müük

Paldiski mnt 59

Kõrgelt hinnatud kivimaja korter sobib ka välja üürimiseks

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 40.5 m2 83 500 €

Korter | Üür

Kaera

Akendega vaiksesse hoovi, parkimiskohaga

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 36.4 m2 380 €

Korter | Üür

Tina 5

Värskelt renoveeritud korter!

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 46.2 m2 490 €

Korter | Üür

Paldiski mnt 16

Tasuta parkimisala maja ees!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 46.0 m2 395 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 230

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.5 m2 110 000 €

Korter | Üür

Uus-Saku 9b

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

3 63.5 m2 490 €

Äripind | Üür

Betooni 28c

VÄGA PERSPEKTIIVNE ASUKOHT!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2760.0 m2 10 000 €

Äripind | Müük

Betooni 28c

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2760.0 m2 2 000 000 €

Korter | Müük

Tohvri tee

Kodu võrratus roheluses ja vaikuses!

Viljandi maakond, Viljandi vald, Tohvri küla

2 45.6 m2 11 900 €
Edasi Tagasi