Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Ruslan Koch

Maakler 

 

  5322 8888

  ruslan@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maa | Müük

Heina

Saare maakond, Saaremaa vald, Laugu küla

4809.0 m2 7 900 €

Maa | Müük

Ääre

Saare maakond, Saaremaa vald, Laugu küla

5025.0 m2 7 900 €

Maa | Müük

Saka

Harju maakond, Raasiku vald, Kalesi küla

16747.0 m2 40 000 €

Korter | Müük

Ehitajate tee 74

Vaikne, valge, rohelised vaated akendest, 3 rõdu!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 60.0 m2 114 000 €

Korter | Müük

Suur-Aia 20

Eriprojekti ja lodžaga ilus kodu südalinna lähedal!

Järva maakond, Paide linn, Paide linn

3 57.6 m2 59 000 €

Korter | Müük

Uus-Maleva 2

Mereni ca 200 m! Trammipeatus kõrval!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 39.0 m2 75 000 €

Maa | Müük

Asuvere 19

Looduskaunis koht Volveti mõisa läheduses!

Pärnu maakond, Saarde vald, Tihemetsa alevik

10893.0 m2 10 500 €

Maa | Müük

Asuvere 16

Looduskaunis koht Volveti mõisa läheduses!

Pärnu maakond, Saarde vald, Tihemetsa alevik

30712.0 m2 15 500 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 60.0 m2 270 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

4 100.0 m2 390 €

Korter | Müük

Liivalaia 21

KODU KESET LINNA vaid 140 000 €

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 54.4 m2 140 000 €

Maa | Müük

Räägumetsa tee 1

VALI OMA UUELE KODULE ILUS JA PRIVAATNE KOHT!

Harju maakond, Kuusalu vald, Valkla küla

3602.0 m2 62 000 €

Korter | Müük

Pargi 8

Sissekolimiseks valmis! Vahetuse ja järelmaksu võimalus!

Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Vao küla

1 39.2 m2 5 490 €

Korter | Üür

Vene 10

VABA ALATES 14.08.2021. a.

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

4 114.7 m2 850 €

Korter | Müük

Vene 10

Asukoht Vanalinnas 150 m Raekoja platsist

Harju maakond, Tallinn, Vanalinn

4 114.7 m2 449 000 €

Korter | Müük

Murru 3

HEA PLANEERING! MAJA RENOVEERITAKSE SÜGISEKS TÄIELIKULT!

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

3 64.4 m2 57 000 €

Korter | Müük

Aia 21

VÄRSKELT RENOVEERITUD JA MOODSALT SISUSTATUD KAMINAGA KORTER

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

4 87.8 m2 314 000 €

Korter | Müük

Tõnismägi 3

AVAR ESINDUSLIK KORTER AJALOOLISES MAJAS KESKLINNAS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

4 88.5 m2 300 000 €

Korter | Müük

Ehitajate tee 70

Uus pakkumine! Korralik korter!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 30.0 m2 68 700 €

Korter | Üür

Koidu tee 25

Kõik ülalpidamiskulud juba üürihinna sees!

Harju maakond, Viimsi vald, Kelvingi küla

1 27.0 m2 350 €
Edasi Tagasi