Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Mati Palmet

Kutseline maakler 

 

  503 5395

  mati@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  maakler@raid.ee

Tube Pindala Hind

Äripind | Müük

Fosforiidi 2

Harju maakond, Maardu linn

2530.7 m2 1 600 000 €

Maa | Müük

Tiirikalda 1

Uus hind!

Harju maakond, Saue vald, Alliku küla

1600.0 m2 57 000 €

Korter | Üür

Kentmanni 7

VÄGA HEA ASUKOHT LINNASÜDAMES!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 43.8 m2 450 €

Suvila | Müük

Maidlanurga

Harju maakond, Saue vald, Maidla küla

2 35.5 m2 35 000 €

Äripind | Üür

Mustamäe tee 60

Hea nähtavusega KAUBANDUSPIND!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

200.0 m2 1 200 €

Korter | Müük

Kadaka tee 143

UUS MOODSA DISAINSISUSTUSEGA KORTER

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 51.0 m2 130 000 €

Maja | Müük

Oru

PLAAN OMA KODU MAALE RAJADA? TULE VAATA SEDA.

Pärnu maakond, Saarde vald, Rabaküla

4 116.5 m2 64 000 €

Äripind | Müük

Pronksi 11

Suurepärase asukohaga äripind!

Harju maakond, Tallinn

108.4 m2 165 000 €

Korter | Müük

Kihnu 18

MÜÜDUD!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

4 79.9 m2 92 000 €

Äripind | Üür

Ehitajate tee 110

Tasuta parkimine, konditsioneer, vahendustasuta

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 27.6 m2 207 €

Korter | Müük

Kentmanni 7

Teid ootavad kesklinnas elamise eeliseid ja autovaba elu!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 43.8 m2 140 000 €

Maa | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Maja | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Suvila | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Maja | Müük

Kalda 8

Turul Uus! Kohila üks paremaid asukohti!

Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev

5 109.0 m2 130 000 €

Maja | Müük

Romantiku tee 25

MÜÜDUD!

Harju maakond, Harku vald, Ilmandu küla

5 164.8 m2 175 000 €

Maja | Müük

Rickul/Luksi

BRONEERITUD!

Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Riguldi küla / Rickul

177.4 m2 200 000 €

Korter | Müük

Metsa 9

HEA HIND = KASULIK INVESTEERING ÜÜRILE ANDMISEKS!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Karjaküla alevik

2 40.0 m2 28 000 €

Maja | Müük

Kuressaare maantee 8

Hinnatud asukoht Leisi alevikus!

Saare maakond, Saaremaa vald, Leisi alevik

7 160.0 m2 39 000 €

Maja | Müük

Sootihase tee 13

UUS HUBANE ENERGIASÄÄSTLIK ERAMAJA

Harju maakond, Harku vald, Viti küla

4 131.5 m2 209 000 €
Edasi Tagasi