Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Sven Sumberg

Maakler 

 

  513 6571

  sven@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Suvila | Müük

Maidlanurga

Harju maakond, Saue vald, Maidla küla

2 35.5 m2 35 000 €

Korter | Üür

Karukella 12/1

KOHESELT SAADAVAL! UUS HIND!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

2 44.5 m2 500 €

Korter | Müük

Vabaduse pst 163c

LÄBI KAHE KORRUSE 3-TOALINE KORTER NÕMMEL!

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa

3 53.4 m2 128 000 €

Korter | Üür

Sõpruse pst 206

MÖBLEERITUD, RÕDUGA!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.7 m2 380 €

Korter | Müük

Sõpruse väljak 6

MÜÜDUD!!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

3 77.2 m2 42 000 €

Korter | Müük

Uus 3

MÜÜDUD!!

Harju maakond, Kose vald, Habaja alevik

4 78.1 m2 38 500 €

Maja | Müük

Mõtuse 2

Kasutusloaga maja!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

4 100.0 m2 175 000 €

Korter | Üür

Sõle 18

Lähedal Stroomi rand ja parkmets!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 12.0 m2 190 €

Korter | Üür

Tüve 14/16

Vaikne, roheline sisekvartal!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

1 11.1 m2 100 €

Korter | Müük

A. Weizenbergi 10/1

BRONEERITUD KUNI 1.12.2020!

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 40.1 m2 78 000 €

Korter | Müük

K. Kärberi 33

BRONEERITUD KUNI 21.11.2020!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 64.9 m2 79 000 €

Maa | Müük

Allika

Rapla maakond, Kohila vald, Loone küla

25300.0 m2 10 500 €

Maa | Müük

Allika

Rapla maakond, Kohila vald, Loone küla

40800.0 m2 10 500 €

Maja | Üür

Kõlviku põik 8

Firmale või eraisikule

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

4 102.6 m2 1 000 €

Korter | Üür

Majaka 11

Kõrge I korrus, hea asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 41.1 m2 410 €

Äripind | Üür

Pärnu mnt 142

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

1 14.0 m2 150 €

Korter | Müük

Side 6

Kaks rõdu! Päikesepoolne!

Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev

1 33.0 m2 39 000 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 230

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.5 m2 107 000 €

Korter | Müük

J. Koorti 2

MUGAV ASUKOHT KESKLINNA JA KADRIORU LÄHEDAL

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 64.5 m2 85 000 €

Korter | Üür

E. Vilde tee 78

Numbrid loevad!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 46.6 m2 380 €
Edasi Tagasi