Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

E. Vilde tee 90

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 12.1 m2 250 €

Korter | Müük

Tamme 17

Kesklinna lähedal! Rohelised vaated akendest!

Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn

1 27.3 m2 26 500 €

Korter | Üür

Kuklase 4

BRONEERITUD!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 47.0 m2 350 €

Korter | Müük

Mahtra 72

SISUSTATUD JA RENOVEERITUD KORTER

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 49.3 m2 89 000 €

Korter | Üür

Järveotsa tee 1

MAAKLERTASU 300 EUR!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 78.0 m2 500 €

Korter | Üür

Astangu 21

MAAKLERTASU 300 EUR!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 76.4 m2 600 €

Korter | Üür

Tammsaare tee 61

MAAKLERTASU 300 EUR!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 61.0 m2 500 €

Korter | Müük

Üleviste 7

Renoveeritud 3-toaline. Kohe vaba. Uus hind!

Harju maakond, Kuusalu vald, Kolgu küla

3 60.9 m2 23 490 €

Korter | Müük

Üleviste 7

Renoveeritud 3-toaline Tapal. Kohe vaba. Uus hind!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn

3 60.9 m2 23 490 €

Korter | Üür

Kuldnoka 6

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 43.1 m2 325 €

Korter | Müük

Sinika 6

Avar ja hubane kodu Kristiines!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 81.0 m2 215 000 €

Korter | Üür

Stardi 5

HUBANE JA AVAR ILUSA VAATEGA KORTER!

Harju maakond, Maardu linn

2 47.5 m2 270 €

Korter | Üür

Juubelitammede tee

Rõduga korter Saku keskuses!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

1 41.1 m2 250 €

Korter | Müük

Vasara 22b

BRONEERITUD!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 22.1 m2 37 000 €

Korter | Müük

Raadiku 19

MÜÜDUD!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.8 m2 50 000 €

Maja | Müük

Künnapuu 44

SUURE KINNISTUGA MAJA MAARJAMÄE ASUMIS!

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

5 195.0 m2 295 000 €

Äripind | Üür

Suur-Paala 2

KOMMUNAALKULUD HINNAS. OMA VEEVARUSTUS. PARKIMINE TASUTA.

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 21.0 m2 270 €

Korter | Üür

Viru väljak 6

SAUNAGA KORTER TALLINNA SÜDALINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 68.7 m2 700 €

Korter | Üür

Tüve 14/16

Kommunaalmaksed hinna sees!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

1 11.1 m2 200 €

Korter | Müük

Akadeemia tee 46

KORTER TTÜ KÕRVAL!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 16.6 m2 38 500 €
Edasi Tagasi