Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Katre Petruškjavitšus

Maakler 

 

  5564 7460

  katre@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Purde tee 8

MAJA + SUVILA + SAUNAKOMPLEKS!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

4 250.0 m2 249 900 €

garaaž | Üür

Vilde tee 121d

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

17.0 m2 70 €

Korter | Müük

Vasara 22b

Värske pakkumine! Stroomi rand 500 m

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 22.1 m2 39 000 €

Korter | Üür

Peetri 20

HIND LANGES, KASUTA VÕIMALUS KOHE ÄRA!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn

1 32.0 m2 180 €

Korter | Müük

Kellamäe 2

Läbi maja planeeringuga korter Pärli keskuse ja pargi kõrval!

Harju maakond, Maardu linn

2 52.8 m2 62 000 €

Korter | Müük

Akadeemia tee 60

KORTER TALTECH ÜLIKOOLI LÄHEDAL

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 44.6 m2 66 500 €

Korter | Üür

Õismäe tee 73

Möbleerimata korter!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 32.8 m2 300 €

Korter | Üür

Pärnu mnt 48a

Värske remondiga korter, kõik eluks vajalik olemas!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 44.2 m2 500 €

Korter | Üür

Raudkivi tee 4

Uus pakkumine turul!

Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik

1 39.3 m2 320 €

Korter | Müük

Mustamäe tee 161

UUS HIND! II korrus! Hea asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 46.5 m2 72 000 €

Korter | Üür

Koskla 8

VÄRKE PAKKUINE! Hea asukoht, mugav korter!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 36.6 m2 420 €

Korter | Üür

Pärnu mnt 48

KORRALIK JA HUBANE KORTER OMA PARKIMISKOHAGA MAJA HOOVIS

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 54.7 m2 500 €

Korter | Müük

Kotkapoja 2

KORTERI JUURDE KUULUB KOLM PARKIMISKOHTA!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

2 76.6 m2 179 000 €

Korter | Müük

Narva mnt 148

TÄIELIKULT MÖBLEERITUD KORTER KOHE VALMIS SISSEKOLIMISEKS!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

3 58.4 m2 129 500 €

Korter | Müük

Sinika 8

Korter kahel tasapinnal! Hindamisakt 175 000.-EUR!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 75.4 m2 175 000 €

Maja | Müük

Sookäpa tee

Kasutusluba tegemisel!

Harju maakond, Saku vald, Metsanurme küla

3 85.0 m2 127 000 €

Maa | Müük

Sarapiku tee

Saku Selverist 350 m! Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

1088.0 m2 67 000 €

Korter | Üür

Sütiste tee 36

Ilus renoveeritud kodu Männi metsa kõrval! Kohe vaba!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.7 m2 500 €

Korter | Üür

C. R. Jakobsoni 7

Firmale või eraisikule

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 48.5 m2 625 €

Korter | Üür

Aru 13

Lähedal Stroomi rand!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 36.9 m2 300 €
Edasi Tagasi