Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2018 Aasta maakler I koht 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2018 Aasta maakler III koht 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2018 Aasta maakler II koht 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Jekaterina Rožinova

Maakler 

 

  5190 3881

  jekaterina.rozinova@raid.ee

Tõnis Puss

Maakler 

 

  503 6122

  tonis@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Aigar Sinijõe

Maakler 

 

  5820 6830

  aigar@raid.ee

Katre Petruškjavitšus

Maakler 

 

  5564 7460

  katre@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Sõle 18

Esimeseks koduks või välja üürimiseks

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

11.9 m2 31 000 €

Korter | Müük

Sõpruse pst 230

B energiamärgis! Madalad kommunaalkulud. Panipaik hinnas!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 42.9 m2 102 000 €

Korter | Üür

Kodu 19

Värskelt remonditud, kütteks ahi ja õhksoojuspump!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 31.6 m2 400 €

Maa | Müük

Metsaserva

Harju maakond, Kuusalu vald, Kuusalu küla

108000.0 m2 40 000 €

Maa | Müük

Heinamaa

ARENDUSPROJEKT

Tartu maakond, Tartu linn, Vorbuse küla

66717.0 m2 450 000 €

Korter | Üür

Läänemere tee

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 39.1 m2 350 €

Majaosa | Müük

Vanasauna tee 11

UUS RIDAELAMU TRENDIKAS STIILIS SISEVIIMISTLUSEGA

Harju maakond, Jõelähtme vald, Loo küla

4 138.4 m2 215 000 €

Majaosa | Müük

Vanasauna tee 11

UUS RIDAELAMU TRENDIKAS STIILIS SISEVIIMISTLUSEGA

Harju maakond, Jõelähtme vald, Loo küla

4 141.0 m2 195 000 €

Maa | Müük

Urva tee 4

Tallinna lähedal! Tupiktänavas!

Harju maakond, Saku vald, Tõdva küla

1674.0 m2 52 000 €

Maa | Müük

Urva tee 6

Tallinna lähedal! Tupiktänavas!

Harju maakond, Saku vald, Tõdva küla

1948.0 m2 60 000 €

Maa | Müük

Urva tee 2

Tallinna lähedal! Tupiktänavas uus elamukrunt!

Harju maakond, Saku vald, Tõdva küla

1639.0 m2 52 000 €

Majaosa | Müük

Valuoja puiestee

Ridaelamuboks järve ääres koos aiamaaga 617 m2

Viljandi maakond, Viljandi linn, Paalalinn

4 149.0 m2 105 000 €

Korter | Müük

Pala tee

Harju maakond, Kose vald, Ardu alevik

4 74.8 m2 59 000 €

Äripind | Üür

Estonia pst 15

Sobib hästi iluteenuste pakkujale.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 45.0 m2 450 €

Korter | Müük

Anni 12

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 32.6 m2 59 000 €

Korter | Üür

Ristiku 39

Hubane väike kodu, hea asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 19.8 m2 280 €

Äripind | Üür

Tornimäe 5

Vahendustasuta!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

8.2 m2 689 €

Korter | Müük

Lasnamäe 40

Puhas 2-toaline korter kesklinna külje all!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 40.2 m2 67 000 €

Äripind | Üür

Kadaka tee 3

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

240.0 m2 1 440 €

Korter | Üür

Kentmanni 7

VÄGA VAIKNE KORTER KESKLINNAS!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 43.8 m2 420 €
Edasi Tagasi