Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Tõnu Kaur

Jurist 

 

  513 6120

  jurist@raid.ee

Inga Sild

Jurist / Koolitaja 

Kutseline maakler 

  5880 3700

  inga@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2021 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5740 7720

  eero@raid.ee

German Nagovitsõn

Maakler 

 

  514 6486

  german@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Müük

Turu 2

Ahjuküttega ja püsikuludeta korter Kehra linnas!Rongijaam 200 m!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

1 27.6 m2 33 900 €

Korter | Üür

Turu 2

Ahjuküttega ja püsikuludeta korter Kehra linnas!Rongijaam 200 m!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

1 27.6 m2 300 €

Korter | Üür

Veerenni 15

Saun, rõdu, parkimine maja ees

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 64.1 m2 840 €

Korter | Müük

Sääse 12

MADALAD KULUD! VAHETUSE VÕI JÄRELMAKSU VÕIMALUS! OMANIKULT!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn

2 43.7 m2 13 300 €

Korter | Müük

Sõpruse väljak 4

Kõrged laed! Jägala jõest vaid 150 m! UUS HIND!

Harju maakond, Anija vald, Kehra linn

2 43.9 m2 39 999 €

Korter | Üür

MADALAD KULUD! KOHE VABA! OTSE OMANIKULT!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Jootme küla

3 60.0 m2 180 €

Korter | Üür

Sääse 12

MADALAD KULUD! KOHE VABA! OTSE OMANIKULT!

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn

2 43.7 m2 200 €

Korter | Müük

Vilde tee 132

Turul uus pakkumine! Pole paha!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

2 43.4 m2 91 000 €

Korter | Üür

Põhja 10

Värskelt remonditud korter Keilas!

Harju maakond, Keila linn

2 46.0 m2 480 €

Maja | Üür

Vigla 13

KAUNIS KODU HARKU JÄRVE LÄHEDAL!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

6 191.5 m2 2 365 €

Korter | Üür

Seminari 1

Ilus heledates toonides korter Rakveres!

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

2 46.6 m2 450 €

Maja | Müük

Põdra

Kasutusluba! Saku keskuses! Päikesepaneelid!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

4 150.0 m2 395 000 €

Maja | Müük

Loodetuule tee 1

Tegutse kiirelt, sest veel on võimalus siseviimistlust valida!

Harju maakond, Harku vald, Türisalu küla

4 158.3 m2 330 000 €

Korter | Üür

Uuspere 4

TÄIELIKULT MÖBLEERITUD KORTER PANIPAIGAGA JA PARKIMISKOHAGA

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2 42.0 m2 650 €

Korter | Müük

Uuspere 4

TÄIELIKULT MÖBLEERITUD KORTER PANIPAIGAGA JA PARKIMISKOHAGA

Harju maakond, Harku vald, Tiskre küla

2 42.0 m2 185 000 €

Äripind | Üür

Suur-Sõjamäe 42a

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 44.0 m2 286 €

Majaosa | Müük

Vanasauna 34

MAJA VALMIB JUBA JAANUARIS 2023!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla

5 133.6 m2 360 000 €

Majaosa | Müük

Vanasauna 34

LAED 3,3 m. KÜTE ÕHK-VESI. 7 kW PÄIKESEPANEELID.

Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla

5 133.6 m2 360 000 €

Maja | Müük

Vanasauna 34

MAJA VALMIB JUBA JAANUARIS 2023!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla

5 133.6 m2 360 000 €

Majaosa | Müük

Vanasauna 34

MAJA VALMIB JUBA JAANUARIS 2023!

Harju maakond, Jõelähtme vald, Liivamäe küla

5 133.6 m2 360 000 €
Edasi Tagasi