Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Tõnu Kaur

Jurist 

 

  513 6120

  jurist@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Maakler 

 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2021 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

Aasta maakler 2021 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

German Nagovitsõn

Maakler 

 

  514 6486

  german@raid.ee

Tube Pindala Hind

Suvila | Müük

Suve põik

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Tuulna küla

3 115.1 m2 135 000 €

Maa | Müük

Sillaotsa 16

KAUNIS DETAILPLANEERINGUGA MAATÜKK PAIDE ÄÄREL!

Järva maakond, Paide linn, Sillaotsa küla

4786.0 m2 52 000 €

Maja | Müük

Jaama põik

Saku keskuses! Majas 5 magamistuba! Kasutusluba!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

6 149.3 m2 365 000 €

Maja | Müük

Tallinna mnt 55

Hooned ja maa, elamu ning äri arenduseks!

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Lihula linn

4 314.2 m2 140 000 €

Maa | Müük

Tallinna mnt 55

Maa ja hooned elamu ning äri arenduseks!

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Lihula linn

23300.0 m2 140 000 €

Äripind | Müük

Tallinna mnt 55

Hooned ja maa, elamu ning äri arenduseks!

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Lihula linn

4 314.2 m2 140 000 €

Korter | Müük

Sääse 9

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

3 62.0 m2 174 000 €

Korter | Müük

Kannikese 12

Korter ja kogu sisustus uus!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

2 32.9 m2 104 000 €

Maa | Müük

Lepiku tee 3

Ärihoone ehitusõigus brutopinnaga kuni 650 m²!

Harju maakond, Harku vald, Rannamõisa küla

1906.0 m2 94 000 €

Korter | Üür

Pronksi

ÜÜRIKODU KESKLINNAS - KOHE VABA!

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3 67.9 m2 690 €

Äripind | Müük

Rehe tee 6

Müüa majutusruumide kompleks!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

50.0 m2 25 000 €

Äripind | Müük

Rehe tee 6

HEA INVESTEERINGUKS, 6 AASTASE ÜÜRILEPINGUGA.

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

2730.0 m2 300 000 €

Äripind | Müük

Rehe tee 6

Müüa üürituluga kontoriruumid!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

111.3 m2 27 800 €

Äripind | Müük

Rehe tee 6

Müüa lao ja tootmisruum!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

50.0 m2 15 000 €

Äripind | Müük

Rehe tee 6

Müüa lao ja tootmisruum!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

924.0 m2 231 000 €

Äripind | Müük

Rehe tee 6

Müüa lao ja tootmisruum! Üüritulu 245 € kuus!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

122.0 m2 30 500 €

Äripind | Müük

Rehe tee 6

Müüa lao ja tootmisruum!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

264.0 m2 92 400 €

Äripind | Müük

Rehe tee 6

Müüa lao ja tootmisruum! Üüritulu 264 € kuus!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla

132.0 m2 33 000 €

Korter | Müük

Aru 13

BRONEERITUD KUNI 28.08.22

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 37.7 m2 106 000 €

Korter | Müük

Juubelitammede tee 10

Saku keskuses! Renoveeritud korter! Toad eraldi! Rõdu lõunasse!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

3 77.1 m2 168 900 €
Edasi Tagasi