Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Tegevjuht 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 095794 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 105639 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Aare Asi

Maakler 

 

  501 2847

  aare@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

2019 Aasta maakler 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 127149 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

2019 Aasta maakler 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Risto Hurt

Maakler 

 

  5550 0393

  risto@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Kutsetunnistus 68705 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Tube Pindala Hind

Maja | Müük

Rinksu

Rapla maakond, Märjamaa vald, Ringuta küla

13 426.0 m2 29 000 €

Korter | Müük

Tamme 17

Kesklinna lähedal! Rohelised vaated akendest!

Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn

1 27.3 m2 26 500 €

Korter | Üür

Randla

Disainkorter + panipaik

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 11.9 m2 250 €

Korter | Üür

J. Poska 38

Kauni vaatega korter koos garaažiga

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 47.9 m2 370 €

Korter | Müük

Sinika 8

Korter kahel tasapinnal! Hindamisakt 175 000.-EUR!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

3 75.4 m2 169 000 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

4 100.0 m2 450 €

Äripind | Üür

Betooni 15 (ladu)

Ilma vahendustasuta!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

600.0 m2 2 370 €

Maa | Üür

Betooni 15

Ilma vahendustasuta!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

6000.0 m2 3 600 €

Maa | Müük

Väike-Männiku

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €

Maa | Müük

Heina

Saare maakond, Saaremaa vald, Laugu küla

4809.0 m2 7 900 €

Maa | Müük

Kesa 12

Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev

1214.0 m2 10 000 €

Korter | Müük

Vihuri 1

Korter 300 m merest! Koos sisustusega! Võtmed notaris!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 46.4 m2 81 900 €

Korter | Müük

Uus-Maleva 2

Mereni ca 200 m!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 39.0 m2 75 000 €

Korter | Üür

Järve tee 4

Korter järve ääres!

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Klooga alevik

1 31.0 m2 130 €

Korter | Üür

Keskuse 22

TTÜ lähedal! Kõrval Männi park!

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa

1 30.0 m2 300 €

Majaosa | Müük

Västriku 9a

Ilus kodu roheluses, kesklinna lähedal!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

5 156.5 m2 299 000 €

Maa | Müük

Jõekalda

Harju maakond, Kuusalu vald, Valkla küla

10183.0 m2 30 000 €

Korter | Müük

Uus 1

Harju maakond, Loksa linn

1 25.4 m2 11 000 €

Maa | Müük

Männimaa

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Vintse küla

11054.0 m2 38 000 €

Maja | Müük

Nurmemõisa

Harju maakond, Saue vald, Nurme küla

937.0 m2 59 000 €
Edasi Tagasi