Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige 

 

  502 3300

  andree@raid.ee

Evi Hindpere

Jurist 

 

  565 5823

  evi@raid.ee

Ave Siim

Maakler 

 

  5662 7933

  ave@raid.ee

Piret Orning

Kutseline maakler 

 

  513 0568

  piret@raid.ee

Terje Tammistu

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  521 0622

  terje@raid.ee

Anne Nõel

Maakler 

 

  5624 4244

  anne@raid.ee

Silver Sellik

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5800 4970

  silver@raid.ee

Margus Kuusik

Kutseline maakler 

 

  505 4636

  margus@raid.ee

Eha Vahersalu

Maakler 

 

  522 5056

  eha@raid.ee

Reet Linnaks

Maakler 

 

  5348 0951

  reet@raid.ee

Urmas Voll

Maakler 

 

  526 4747

  urmas@raid.ee

Kadri Allaste

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5661 1103

  kadri@raid.ee

Jekaterina Gorohhova

Maakler 

Aasta maakler 2020 

  5648 5243

  jekaterina@raid.ee

Stella Lange

Maakler 

Koolitatud maakler 

  5635 9053

  stella@raid.ee

Allan Martsepp

Maakler 

 

  5626 6104

  allan@raid.ee

Merike Käver

Maakler 

 

  528 7233

  merike@raid.ee

Eve Saaren

Maakler 

 

  5666 9078

  eve@raid.ee

Grigori Tustanovski

Kutseline maakler 

Aasta maakler 2020 

  5633 3464

  grigori@raid.ee

Janne Oja

Maakler 

Viipekeele oskus 

  5302 1148

  janne@raid.ee

Veiko Värk

Maakler 

 

  5334 0972

  veiko@raid.ee

Eero Kullerkann

Maakler 

 

  5740 7720

  eero@raid.ee

Roman Makara

Maakler 

 

  502 7551

  roman@raid.ee

Tule tööle!

Pakume tööd 

maaklerile 

  627 2080

  personal@raid.ee

Tube Pindala Hind

Korter | Üür

J. Pärna 6

REGISTREERIMINE LUBATUD. MAAKLERITASU 200 EUR.

Harju maakond, Tallinn, Kadriorg

2 49.7 m2 425 €

Korter | Üür

Kannikese 10

Hea asukoht! Kiire ja tihe ühendus Tallinnaga!

Harju maakond, Saku vald, Saku alevik

1 32.9 m2 220 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

4 100.0 m2 390 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Hea asukoht!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

1 30.0 m2 135 €

Äripind | Üür

Paneeli 5

326 m2 boks koos 900 m2 asfalteeritud platsiga 1811 eurot/kuus

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

326.0 m2 1 271 €

Äripind | Üür

Betooni 15

PRIVAATNE SOOJUSTATUD LAOPIND!

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

2 182.0 m2 819 €

Äripind | Üür

Betooni 15

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

450.0 m2 1 755 €

Korter | Müük

Vihuri 1

Korter 300 m merest! Koos sisustusega! Võtmed notaris!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 46.4 m2 81 500 €

Majaosa | Müük

Västriku 9a

Ilus kodu roheluses, kesklinna lähedal!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

5 156.5 m2 295 000 €

Korter | Müük

Uus-Maleva 2

Mereni ca 200 m!

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

2 39.0 m2 74 000 €

Korter | Üür

Taime 5

Roheline, vaikne piirkond, majal oma hoov.

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 17.1 m2 220 €

Korter | Üür

Tüve 14/16

Vaikne, roheline sisekvartal!

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

1 11.1 m2 100 €

Korter | Üür

Kopli 50/2

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

1 15.0 m2 230 €

Korter | Üür

Planeedi 10

Korter vabaneb alates 27.01.21

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 48.0 m2 400 €

Korter | Üür

Veerenni 1

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

2 49.9 m2 460 €

Maa | Müük

Kesa 8

Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev

1198.0 m2 12 000 €

Korter | Üür

Astangu 21

VABANEB 1. MÄRTSIL 2021. JAANUARIS MAAKLERITASU SOODSAM!

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

3 76.4 m2 600 €

Korter | Müük

Põhja 1

RENOVEERITUD JA SISUSTATUD KORTER ROHELISES PIIRKONNAS

Harju maakond, Harku vald, Harku alevik

2 38.4 m2 70 000 €

Majaosa | Müük

Tambi

MÜÜDUD!!

Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Vihula küla

3 55.5 m2 35 000 €

Maja | Müük

Väike-Männiku

Võimalus osta järelmaksuga!

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Iia küla

10080.0 m2 14 500 €
Edasi Tagasi