Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Andree Raid

Juhatuse liige

   502 3300    andree@raid.ee

Kas sa tead kedagi, kes soovib
müüa, osta või üürida kinnisvara?
Soovita mind temale!

Alustasin tööd kinnisvaramaaklerina oktoober 1994. a Enne tööle asumist lõpetasin kinnisvaramaaklerite baaskoolituse ja alustasin õigusteaduskonna kaugõppes õpinguid. Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja asutajaliikmena, andsin oma panuse Koja arendamisse aastatel 1997-2011. Äripäev lisanud tunnustavalt minu nime 5 parima kinnisvaramaakleri hulka. Oman järjepidevat töökogemust kinnisvara valdkonnas, sh. kinnisvaramaaklerina alates 1994. a.

1997 aastal asutasin Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo, kus töötan tänaseni tegevjuhina ja juhatuse liikmena. Raid & Ko põhitegevus on kinnisvara maaklerteenuse pakkumine Tallinnas ja Harjumaal.

2008 alustas aktiivset koolitustegevust Kinnisvarakool OÜ, mis pakub laia valikut kinnisvaravkoolitusi, alustades Kinnisvara ABC koolitusest, jätkates Üürikoolituse, Müügikoolituse, Hindamise ABC koolituse ja Kinnisvara Täiendkoolitusega.

Mina tegelen igapäevaselt kinnisvaratehingutega, maaklerite müügitöö toetamise ja arendamisega. Võidavad need kes teevad tarku otsuseid ja kohanevad kiiresti muutuvas maailmas. Soovitan ka töötavatel maakleritel mõelda täiendõppe ja enda koolitamise peale. Inimene õpib kogu elu.

Juhul kui Teil on soov kinnisvara müüa, üürida, vahetada või vajate konsultatsiooni, siis palun pöörduge minu poole. Koos leiame sobiva lahenduse!