Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Kadri Allaste

Maakler
Aasta maakler 2021

   5661 1103    kadri@raid.ee

Kas sa tead kedagi, kes soovib
müüa, osta või üürida kinnisvara?
Soovita mind temale!

Tube Pindala Hind

Olen lõpetanud ärijuhtimise eriala Eesti-Ameerika Ärikolledzis. Aastaid olen tegutsenud ettevõtte juhina ning juba mõnda aega olen ennast pühendanud inimeste abistamisele kinnisvaragatehingute sõlmimisel.

Kodu ostmine või müümine pole kunagi lihtne ja just seepärast on minu sooviks pakkuda personaalset lähenemist arvestades Teie soove ja ootusi leides koostöös parim lahendus!

Aitan välja selgitada Teile parima hinna ning töötan välja toimiva müügistrateegia. Olen Teiega kõikides etappides kuni võtmete üleandmiseni.

Minu peale võib kindlalt loota kuna armastan enda tööd ja teen seda iga päev kohusetunde ja pühendumusega.

Mul on alati Teie jaoks aega!

Võtke julgesti ühendust!

Kadri Allaste

"Meil on väga hea meel, et just sina sattusid meid korteri müügis aitama. Kogu protsess sujus kiiresti ja tõrgeteta, sinu asjatundlikud selgitused aitasid turul toimuvat paremini mõista ja pakutud müügistrateegia töötas edukalt. Tänud ka fotograafile ja hindajale, kes protsessi omapoolse panuse andsid. "

Parimaga Leho

"Ma olen väga rahul. Minu arvates sujus meil kõik hästi ja just sellises usaldavas koostöös ongi kõige parem selliseid suuri tehinguid teha. Me tegime lepingu 22/07, seega 3 kuuga sai müüdud. Ma tean, et keskmine müügiaeg majadel on 4-6 kuud."

K.

"Unustasin suures kolimise tuhinas AITÄH ütlemata.
Aga suured tänud, et aitasid meile leida ilusa uue kodu :-)"

Pille

"Tahtsin Teid veelkord tänada kiire ja ülimalt professionaalse töö eest. Olen alati hinnanud oma ala tipptegijaid. Ja Teie näol sain väga meeldiva kogemuse. Ma olen oma uue kodu üle väga rõõmus. Tänud!"

Andre