Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/8557

Piiri 2

Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn

HEAS SEISUKORRAS KORTER, MILLELE ON TEOSTATUD EKSPERTHINNANG!

Hind: 86 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Korter
Tube: 3
Korrus: 3/5
Üldpind: 66.7 m2
ID: www.raid.ee/8557

Eero Kullerkann

  5740 7720

  eero@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa hea planeeringuga kolmetoaline korter Rapla hinnatud piirkonnas!

Tallinnast tunnise sõidu ja Märjamaalt kahekümne viie minuti kaugusel asuv Rapla on arenenud ja tänapäevane linn keset kaunist metsast maastikku. Linnas on tugev ühistranspordiühendus, raudteejaamas peatuvad ligi kakskümmend korda päevas nii Türi ja Viljandi liinid kui ka Raplas endas lõpp-peatust tegevad rongid.
Raplas on olemas nii COOP, Selver kui ka värskelt valminud Rapla Prisma! Majast jalutuskäigu kaugusel on koolid, lasteaiad, poed ja kõik muu eluks vajalik. Kohaliku elu üks keskustest, Rapla laululava, asub majast pea kiviviske kaugusel.

Piiri 2 maja asub küll kõigele vajaminevale lähedal, kuid omab siiski arvestatavat avarust taotlevas asukohas, olles vahetus ümbruses ainus kõrgem hoone. Hoones on soojustatud otsaseinad ning vahetatud vee- ja kanalisatsioonipüstakud. Korteriühistul on plaanis aga renoveerida kogu maja - nii fassad kui ka ventilatsiooni- ja küttesüsteemid. Parkimine on vaba ümber maja.

Korter on heas korras ja väga hea planeeringuga - kaks magamistuba, köök kui ka elutuba on üksteisest eraldatud, võimaldades mugavat äraolemist ja suuremale perele. Aknad on vahetatud, tubade põrandad on kaetud naturaalse parketiga! Korter on läbi maja planeeringuga ja sellel on kaks rõdu - üks suunatud hommiku- ja teine õhtupäikese poole. Korter tõesti soe ja naturaalne parkett on jala all mõnus ning hubase loomuga.

Korterile on tellitud hindamisakt ehk eksperthinnang väärtusele 86 000 €. Korter on vaba ja valmis sissekolimiseks!

Soovi korral on köögimööbli elutuppa tõstmise kaudu võimalik sellist tüüpi korterit lihtsa vaevaga ehitada neljatoaliseks!

Rapla on tänapäevane, hea (ühis)transpordiühendusega maakonnakeskus keset kaunist ja metsast maastikku. Majast jalutuskäigu kaugusele jäävad poed, koolid, lasteaiad ja palju muud. Piiri 2 maja on hea asukohaga ja hoolitsetud hoone, milles asuv kolmetoaline korter on hea planeeringuga, heas korras ja sooja, hubase loomuga.

Helista ja tule vaatama!