Soovid osta, müüa või üürida kinnisvara?

Vajad kinnisvara hindamist või õigusabi?

Saada soov ja leiame koos parima lahenduse!

Saada soov

Tagasi Prindi Salvesta
www.raid.ee/5377

Betooni tee 1

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Vasalemma alevik

Hind: 19 000 €
Tehing: Müük
Objekt: Maa
Krundi pindala: 5775.0 m2
ID: www.raid.ee/5377

Allan Martsepp

  5626 6104

  allan@raid.ee

Maakleri koduleht

Müüa 100% maatulundusmaa

KINNISTU JA ASUKOHT
Betooni tee 1 maatulundusmaa suuruseks on 5775 m2 ja see asub Vasalemma alevikus. Maatükk on kujult ebasümmeetriline kolmnurk, mille pikim külg piirneb Betooni teega ja lühim külg Keila – Haapsalu maanteega. Betooni teele tehti hiljuti teekatte remont. Kinnistu üldpindalast umbes 90% on kaetud metsaga (männipuistu) ja 10% on looduslik rohumaa.

PERSPEKTIIV
Kes armastab privaatsust ja soovib, et naabrid ei oleks kohe kukil, siis neile on see kodu rajamiseks ideaalne koht. Samas on eluks vajalik kõik suht lähedal (kaasaegne pood, lasteaed, põhikool, perearstikeskus, raudteejaam).
Kohalikku omavalitsusse pöördudes saab taotleda projekteerimistingimuste määramist, kus näidatakse ära elamu ja kõrvalhoonete ehituslikud mahud ning muud tingimused.
Veevarustus lahendada rajatava puurkaevu baasil või leppida kokku naabriga, kes on juba puurkaevu rajanud ning kellelt on saadud eelnev suuline kokkulepe vee saamiseks tema puurkaevust.
Majandusveed tuleb juhtida perioodiliselt tühjendatavasse sertifitseeritud plastikkogumismahutisse (immutus ei ole lubatud).
Elektriga varustamiseks tuleb pöörduda Elektrilevi poole. Kuna liitumispunkt ei ole kaugel, siis liitumistasu (20 A) peaks jääma umbes 3000 euro piiresse.