Rapla maakond, Kehtna vald, Keava alevik, Keava tee
- 199 000 €
- 1 236 € /m2
Kirjeldus
Müüa renoveerimisjärgus maja, mis sobib hästi inimesele, kes soovib kodu lõplikult enda maitse ja vajaduste järgi välja ehitada.
Maja kütteks on õhk-vesi küttesüsteem.
I korrusel on paigaldatud põrandaküte.
I korruse põrandad on valatud 2020. aastal, mil paigaldati ka põrandaküte.
II korrusele on viidud küttetorustik, kuid radiaatorid on veel paigaldamata.
I korrusel on paigaldatud 2x plastpakettaknad.
II korrusel on 3x plastpakettaknad.
Majas laiali veetud elektrisüsteem on uus.
Majja toodud valguskaabel.
I korrus
Osaliselt on tehtud uus siseviimistlus.
Osades ruumides on viimistlustööd veel pooleli.
II korrus
Üks tuba on täielikult viimistletud.
Ülejäänud toad vajavad viimistlemist ning osades ruumides on vajalikud ka ulatuslikumad tööd.
II korruse WC-duširuumi on paigaldatud vee- ja kanalisatsioonitorustik ning tehtud soojustus. Ülejäänud viimistlus- ja ehitustööd on tegemata.
Katusealune on soojustatud villaga.
II korrusele viib värskelt paigaldatud saarepuidust trepp.
RUUMILAHENDUS
I korrusel asuvad koda, esik, köök, elutuba, 2 magamistuba, kabinett, wc-dushiruum.
II korrusel trepihall, 3 magamistuba ja wc-dushiruum, lisaks suur rõdu.
Keldriboksis asub küttesüsteem.
Ehitusregistri andmetel on elamu suurus 161,0 m², tegelik pind on suurem.
ABIHOONED
Lisaks asub kinnistul tuhaplokkidest abihoone 97,4 m². Hoones asuvad saunaruumid, garaaž ja abiruumid.
Lisaks on kinnistul 2 klaaskasvuhoone.
Tegemist on suure potentsiaaliga kinnistuga, kus on olemas nii avar elamu, mahukas abihoone koos sauna ja garaažiga ning kaks kasvuhoonet. Maja vajab veel renoveerimise lõpetamist, kuid suurem osa vajalikest töödest on võimalik teha järk-järgult vastavalt uue omaniku soovidele ja võimalustele.
ASUKOHT/ÜMBRUS
Keavas on kauplus, raamatukogu, väike õue jõusaal. Valgustatud kergtee otse Keavasse ja Raplasse. Lähim suurem asula on Kehtna alevi, mis asub 3 km kaugusel. Kehtnas on mõisakompleks koos pargiga, mõisakompleksis asub Kehtna vallavalitsus. Alevikus on Kehtna Kutsehariduskeskus, põhikool, lasteaed, valla keskraamatukogu, kaks perearsti, apteek, juuksur jt. teenindusasutused. Kehtnas on jalgpallistaadion, Kaereperes (7 km kaugusel) asub spordikompleks ujula ja spordisaalidega.
Suuremad kaubandus-, teenindus- ja haridusasutused asuvad Rapla linnas 12 km raadiuses. Bussijaam 500 m kaugusel ning raudteejaamad 350 km ja Raplas 8,0 km (http://elron.ee/). Keavast Raplasse mugav liikuda ka näiteks jalgratta, rulluiskudega, jalutada lapsevankriga või tegeleda tervisespordiga, kuna Keavas Raplasse viib asfaltkattega kergtee, mis on osaliselt valgustatud.
Lisainfo
Asukoht
Ava Google kaartLaenukalkulaator
-
Sissemakse
-
Loan Amount
-
Monthly Mortgage Payment
-
Maamaks (a)
-
Kodukindlustus (a)
-
Laenukindlustus (k)
-
Monthly HOA Fees
Kontakt
Minu pakkumisedSarnased pakkumised
Harju maakond, Anija vald, Arava küla, Lille
- 158 000 €
- 1 253 € /m2
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Tuulna küla, Oomega vkt 19
- 170 000 €
- 1 417 € /m2





















































