Eero Kullerkann

Kinnisvaramaakler
Aasta maakler

Minu nimi on Eero Kullerkann ja olen kinnisvaramaakler.

Kinnisvaraga olen seotud aastast 2016, kui asusin haldama üht ehitiskompleksi Tallinnas. Tänaseks on ülikooli kõrvalt alustatud “hobist” kasvanud täiskohaga (ja rohkem) töö kinnisvara vahendamisel. Vaid igapäevaselt kokku puutudes kinnisvara ja müügitegevusega on võimalik hoida end erinevate olukordadega tegelemise jaoks tasemel ja erialased teadmised värsked.

Teistest maakleritest eristab mind eelkõige kuulutamise tehniline tase – igast enda objektist lasen teha profifotod ja teen virtuaaltuuri. Virtuaaltuur on kogu 360° panoraamfotodest, mis loovad ühtse terviku ülesvõetud objektist – nii korterist, majast kui ka aiast või ehitusobjektist. Kinnisvara müügis mängib rolli kiirus ja väga hea presentatsioon – virtuaaltuur võimaldab teha ära palju eeltööd huvi äratamisel ja huviliste filtreerimisel.
Kuulutuste disainimisele ja koostamisele kulutan hilisema hea tulemuse saavutamiseks iseäranis palju aega. Kuulutuste tekst koos professionaalsete kinnisvarafotode ja virtuaaltuuriga võimaldavad huvilisel juba mõttes ja pildis oma uues kodus ringi jalutada ja ostuotsust vastu võtta. Et jõuda võimalikult paljude huvilisteni, kuulutan kõigis kinnisvaraportaalides, kasutan lisareklaami ja teostan sotsiaalmeedia kampaania igale objektile. Tänapäeval on maakleri ja müügikuulutuse kohalolu sotsiaalmeedia portaalides, nagu näiteks Facebook, elementaarne ning efektiivse müügi jaoks ka vältimatu.

Lisaks maakleritööle viin läbi müügikoolitusi ja probleemivabaks müügiks saan ka ise pidevat õigusalast täiendõpet. Varasem pikk kogemus Kaitsejõududes on andnud nii tahtejõu kui süstemaatilise planeerimise oskuse, et pidevalt teadmisi omandada ja neid praktikas rakendada. Süsteemse lähenemise üks väärtustest on eesmärkide seadmise oskus üle teiste vajaduste. See tähendab muuhulgas meeskonnas tegutsemist või näiteks vajadusel uneaja loovutamist, et tulla vastu kliendi või ostuhuviliste vajadustele. Müük on minu kirg ja arendan ennast ning teisi pidevalt, et täita seatud kohustusi ja lubadusi.

Peamiseks probleemiks maaklerite puhul peetakse raskesti kättesaadavust. Arvan, et see on suuresti tingitud sisemisest prioriteetide seadmisest. Minu jaoks on oluline efektiivne müügitöö – vastan või helistan tagasi, kui mulle helistate. Vastan ka meilidele ja vajadusel küsimustele sotsiaalmeedias. Tähtis on, et klient saaks magada, teades et tema vara on heades kätes ja maakler on valmis töötama. Iga vestlus ei pea siiski mistahes hinna eest lõppema müügiga – võib ka lihtsalt küsida erialast konsultatsiooni või arutada kinnisvara müügiplaane tuleviku tarbeks.
Kokkuvõttes on hea tehniline tase, hoolsus planeerimisel ja tahtejõud olulised faktorid hea müügi- ja koostöökogemuse jaoks. Annan endast parima, et tehingute kõikide osapoolte jaoks toimuks koostöö sujuvalt ja tehingud lõppeksid edukalt. Müün Teie objekti kiirelt, professionaalselt ja probleemivabalt. Helista ja lööme käed!

Minu pakkumised

Sorteeri:

Võrdle objekte

Võrdle