Jekaterina Gorohhova

Kinnisvaramaakler

Olen kinnisvaraga tihedamalt tuttav alates 2015. aastast, olles samal ajal finantsjuhtimise valdkonna spetsialist. Töötades eelnevalt transpordi ja logistika valdkonnas pöörasin tähelepanu kinnisvarale isiklikel põhjustel ning otsustasin selle valdkonnaga põhjalikumalt tegeleda. Astusin sisse sellesse põnevasse maailma, kuid peatselt mõistsin, et teoreetilised teadmised vajavad praktilist kogemust ning hakkasin aktiivselt tegelema teiste inimeste kinnisvaraobjektidega.

Iga uus objekt tõi kaasa uued teadmised ja oskused ning kinnisvara valdkonnas töötamine sai minu jaoks kire ja põnevuse allikaks. Iga objekt on põnev lugu, mis avab võimaluse õppida midagi erinevat ja omandada uusi kogemusi.

Olen kindel, et eduka töö oluline aspekt on õigete suhete loomine klientidega. Minu eesmärk on pakkuda oma klientidele professionaalset ja pädevat abi, muutes müügiprotsessi kõigile osapooltele mugavaks ja nauditavaks. Pööran erilist tähelepanu õigele hindamisele ja ostja segmendi väljaselgitamisele, mõistes nende vajadusi ja ootusi.

Armastan alustatud tegevusi lõpule viia, ületades võimalikud takistused. Selle põneva teekonna eest saan palju toetavaid sõnu ja tunnustust nii klientidelt kui ka kolleegidelt.

Pöörduge minu poole, olen alati valmis teid aitama!

Minu pakkumised

Sorteeri:

Võrdle objekte

Võrdle