Merike Käver

Kinnisvaramaakler

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna ning kinnisvaraga seotud teemadega olen tegelenud juba aastakümneid. See valdkond pakub mulle endiselt põnevat väljakutset ning pidevat avastamisrõõmu.

Mul on kogemused, mis annavad siin ametis palju lisaväärtust: üle 15 aasta ehitusvaldkonnas ning üle 20 aasta korteriühistu juhtimises. Lisaks olen mitmeid aastaid olnud tihedalt seotud ka külaliskorteritega, omades rikkalikku kogemust ja teadmisi selles valdkonnas.

Omades kinnisvarahooldaja (tehnohooldussüsteemid) kutsestandardit tase 4, mõistan kinnisvara erinevaid aspekte ning suudan pakkuda klientidele asjatundlikku nõu ja abi.

Minu töömeetod on põhjalik ja lahendustele orienteeritud. Olen kliendi jaoks olemas kogu protsessi vältel, alates objekti ülevaatamisest kuni võtmete kätteandmiseni uuele omanikule. Kliendi mugavus ja rahulolu on minu jaoks prioriteet.

Oma kodu ostmine või müümine on oluline ja pikk protsess ning ma usun, et selle protsessi edukaks läbimiseks on oluline kaasata endale asjatundlik koostööpartner ehk maakler. Olen siiralt rõõmus, kui saan olla selles protsessis osaline ning viia see teie jaoks eduka lõpuni.

Armastan suhelda erinevate inimestega, liikuda ringi ning koostöös kliendiga leida just talle parim sobilik lahendus. Iga klient on minu jaoks oluline ning iga kogemus rikastab ja õpetab mind.

Võtke julgelt minuga ühendust ning leiame koos sobiva lahenduse ka teile!

Merike Käver

Minu pakkumised

Sorteeri:

Võrdle objekte

Võrdle