Merike Käver

Kinnisvaramaakler

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna. Kinnisvaraga seotud teemadega olen kokku puutunud juba aastakümneid ja see pakub mulle senini piisavalt väljakutseid ning uut avastamist. Mul on üle 15 aasta kogemust ehitusvaldkonnas ning üle 20 aasta korteriühistu juhtimises. Juba mitmeid aastaid olen tihedalt seotud ka külaliskorteritega, seega kogemusi ja teadmisi, mida oma klientidega jagada, mul on. Lisaks oman ka kinnisvarahooldaja (tehnohooldussüsteemid) kutsestandardit tase 4.

Oma kodu ostmine või müümine on tähtis otsus ning pikk protsess. Antud protsessi on mõtekas kaasata endale asjatundlik abiline (maakler), kes tunneb kinnisvaraturgu ja teeb teie jaoks kogu selle protsessi palju kergemaks. Olen siiralt rõõmus kui saan siinkohal abiks olla ja viia see protsess teie jaoks eduka lõpuni.

Mulle meeldib suhelda erinevate inimestega, ringi liikuda ja koostöös kliendiga leida just talle parim sobilik lahendus. Iga klient oma soovidega on oluline ja iga kogemus rikastab ning õpetab.

Võta julgelt minuga ühendust ja leiame sobiva lahenduse ka sulle!

Merike Käver

Minu pakkumised

Sorteeri:

Võrdle objekte

Võrdle